bugün

yalan atan kızdır. kız işte. sevgisi bile garip.
o an öyle hissetmiş öyle demiştir. zaman evresinde yeni birini sevdiğinde o da anlayacaktır ne de büyük laf ettiğini.
sizi sıcarken ya da burnunuzu karıstırırken gormemiş kızdır.
"Bana bundan sonra senden başkası haram olsun" diyen kızdan bir kademe daha ar damarı fazladır.
hiçbir zaman sevmeyecek olan,hatta o sözü söylerken bile sevmeyen kızdır.insanın dünyasını başına yıkmakta ustadır.
zaman kavramını yitirmiş insan evladıdır. bulutların üstündedir inince tekrardan saatine bakacaktır.
Bir hevesle söylenmiş aşk kokulu sözcüklerden en gözde ve klasik olanıdır.
Yine aynı sevgilinin bundan önceki sevgililerinede aynı şeyi söylediği muhtemeldir.
Ama buna rağmen etkisinin nasıl her zaman ki büyüsünü koruduğuda akıllarda bir soru işareti bırakmıyor değil?
Yalan söylemiyorsa seni her zaman sevecek olan kızdır.
kendisine inanmasam bile,gözlerinden düşen o boncuk tanelerine inandığım kızdır.
en ufak tartışma sonrasında bu sözü söylediği erkeğe düşman kesilirler. zaten bu olayı anlayamadım bir türlü. kız kişisiyle erkek kişisi başlarlar bir ilişkiye. iyi-kötü aradan belli bir zaman geçer. ilişki artık ciddiyete biner. o geçen süre içerisinde kişiler birbirine o kadar çok "seni seviyorum" demiştir ki, artık seni seviyorum" un bini bir paradır. hatta o bile çok gelir. o cümle artık kifayetsiz kalır, anlamını yitirir. eh be güzel kardeşim, bacım ! boşuna mı demiş atalar herşeyin fazlası zarar diye ? bok mu vardı "seni seviyorum" "hayır ben daha çok seviyorum" "olmaz valla bak ben daha çok seviyorum" "sikerim lan benden daha çok sevemezsin" deyip de kavga ediyorsunuz ? akıllı olun. "seni seviyorum" demenin tadına varın. biz de yaptık da bokunu çıkarmadık a dostlar. *
yalan söyleyen yosma kızdır.
2 gün sonra başkasıyla kol koladır.
"ı will always love you" böyle bir şarkı vardı sanırım.
gerçekten aşık olduğu kişiye söylemişse, inanın haklı olan kızdır.
yalan söyleyen kızdır efendim. niye diye soracak olursanız çünküsü şudur ki brat pitt gibi bi oğlanı görünce bir anda herşeyi unutur onu elde etmeye kilitlenir. * *
Nor-mal kızdır garipsenecek durum yoktur.Çoçukken doktorculuk oynayan kızdır.
söz konusu kelimenin birde karşı cinsten dile gelmesidir. aslen söylediğine kendisi bile inanmamakadır. neden olarak 21. yüzyıl yaşam tarzı incelenebilir.
söylediğine kendisinin bile inanmadığını düşündüğüm kız. bir bayan olarak biliyorum ki hiç bir kız sonsuza dek sevmeyi başaramaz bir erkeği. çünkü hiç bir erkek haketmez sonsuz sadakati ve sevgiyi*. erkek sevebiliyor mu ki bir bayanı sonuna dek, inadına?
(bkz: hassiktir cekilesi durumlar)
zaman kavramı olmayan kızdır.
içgüdüleriyle davranan ve bu içgüdülerin kesinlikle ve kesinlikle tamamen doğru olduğu bir bağyan kişi.
bir ayrılık sözüdür, sahtekarcadır, "seni her zaman sevecegim ama, başkasına inleyecegim" demektedir aslında.
akabinde erkeğin şımarması * ile kızı sallamaması ve üzmesine sebep olan söz öbeğidir. bu yüzendir ki kızımız daha sonra bu lafı yiyecektir. çünkü aslında cümle eğer hep böyle anlayışlı ve romantik kalırsan seni her zaman seveceğim olmalıdır.
hayatin aci suprizleriyle henuz karsilasmamis olan kiz.
babasına söylüyorsa doğru söyleyen ve bağra basılası kızdır.
iki ay sonra yeni sevgilisine aynı şeyi diyecektir.