bugün

hafta sonu için tavsiye üzerine gittigimiz yer. bilmedigimiz bir şey varmış ki o da kampa aile olmadan alınmıyormuş. basit bir şekilde camp yerine geldik güvenlik aracı durdurdu iyi bi abiydi.

- hoşgeldiniz
-sagolasın hoşbulduk.

sonra biraz bakışma araç içine göz gezdirme durumundan sonra

-camp için geldiyseniz bayan olmadan alamıyoruz.
-nasıl yani biz internet sitenize baktık ama öyle bişey yazmıyordu. biz izmitten boşunamı geldik şimdi buraya?
-hadi ya izmit'in neresinden geldiniz ? ben bayramooglunda 4 sene kaldık

attıgım yalandan sonra biraz durdum

-abi valla izmitten gelmedik. bahçeli evlerdeydik canımız sıkıldı kamp yapalım dedik bi hafta sonu için geldik işte. bu kadar yolu boşa gelmiş olmayalım sen bi kıyıdan köşeden yer ayarla sana akşam bi şekil yaparız

-ben viskiden başka bişey içmem ama
-aynen abi bizde içmiyoruz zaten
-tamam siz bekleyin ben müdüre haber edecem

bi süre sonra güvenlik geldi diger arkadaşa dönerek ben seni marmara üniversitesinde ögretim üyesi diye tanıttım sorarsa öyle dersin arkadaş;

-iyide niye ben
-senin tip o şekli andırıyor girceksen içeri öyle gözük

müdür gelir arkadaşı sorar
-siz mi marmara üniversitesinde ögretim görevlisi arkadaşsınız
-evet ama ögretim degil ögrenciyim ben
-iyi tamam o da olur ama size çadırı boş veririz.
-bizim kendi çadırımız var o olmazmı
-sorun degil parasını verdikten sonra neden olmasın

sonrasında tekrar çadır istenir ve 4 arkadaş çadıra gömülürüz. güvenlikçi arkadaşa niye ögrenciyim diyorsun manyakmısın dan sonra ya siktir et abi şimdi kart mart sorar falan nasılsa girdik içeri vs vs vs

sahile indik bir baktık emekli abiler emekli teyzeler doldurmuş her yeri.

çok saçmaladım bildigin aile yeri işte. al anneyi babayı git. eglence mi yok öyle bişey emekli amcalar sonra rahatsız oluyor. ben kafa dinliyecem akşam internet benim tek eglencem derseniz sorun yok. çadır yanında buzdolabı elektirik şansı da var. ayrıca tahta evler, karavanlar da bonus. gençlik için ideal degil ama ailevi olarak ideal yer. he ayrıca viski falan almadık güvenlikçi arkadaşa. evet götlük yaptık biraz.
Pazar günleri plajı çok kalabalık olan yer tavsiyem hafta içi gelin...