bugün

top ayağına geldiğinde tam küfür ederken gol atan oyuncu. fenerbahçeli olarak çok utandım.
futbolu çok iyi bilen adam.

boş alanları çok iyi görüyor. bir pas atıyor o bölgede kimse yok.
uzaktan nasıl vuruyosa artı kaleciler kilitlenip kalıyor.
ilerde fenerebahçe taraftarının "kazmaydı filan ama kritik maçlarda atıyodu a.k." şeklinde anacağı oyuncu , ki gerçekte de kazmanın önde gideni olmasına rağmen attığı kritik gollerle takımında tutunmayı bir şekilde başarmıştır, ha attığı gollere ne diyeceksin?
onu da kesinlikle kazmalığına ve futbolu bilmemesine bağlıyorum ben, misal sivas'a attığı golde topa vurduğu yer çok alakasız
( zaten defans oyuncuları da bırakalım vursun, bu kazmadan zarar gelmez mantığındaydı) ama işte kimsenin ordan vuracağını tahmin edememesiyle( ki doğrusu budur, ordan topa vuracak adam alex'tir selçuk değil) adam golünü atıyor aga, kornerlerde attığı defans hatası goller bile komedi filmi gibi ama yapacak bi şe yok; (bkz: adam atıyor durduramıyoruz)
kimin duası ile yaşıyorsun bilmiyorum ama aynısından istiyorum. arkadaş bir insan her sene uzaktan 20km hızla topa vurup kader maçlarında gol atarmı ya.
22 mayıs 2011 sivasspor fenerbahçe maçından sonra uçakta yaptığı açıklamayla dikkatleri üzerine çeken futbolcu.
http://goo.gl/ija6C
millet şampiyonluk kupasını düşürür, fenerliler de armut (Selçuk Şahin) düşürmüşler.
sivasspor-fenerbahçe maçında kendisine orjinal küfürler ederken gol atan mal adam.

golden sonra maçı izlediğim mekandaki herkesin 'nooldu la yarraam' der gibi bakmasına sebebiyet vermiştir.

şaka bir yana yıllardır bu adamın nasıl oluyorda fenerbahçe de oynayabildiğini anlamıyorum. bank asya nın sıradan bir takımına koysan sırıtmayacak bir futbolcu fenerbahçe den nasıl oluyorda gönderilmiyor şaşıyorum.
dünyanın en şanslı adamı.

kritik maçlarda gol atma şerefine nail olarak yıllardır fenerbahçe'nin ekmeğini yemektedir. yoksa ekstradan bir numarası yok yani.

edit: o tipiyle hangi hatunlarla takıldığını unutmuşuz.
fenerbahçe tv röportajında tam da köşeye gitti sözü ile beni kahkahalara boğup vefatıma neden olan futbolcu.
trabzonspordan galatasaraya yaptığı misillemenin aynısını istiyoruz. şampiyonluğu ellerinden alan fenerbahçeye misilleme olarak selçuk şahini almalarını tavsiye ediyorum.
belçika maçına ilk 11 de başlayacak oyuncu.hiddink kendisinden gol bekliyor galiba.
belçika maçında ilk 11 de ba$layacaksa biri bizle da$$ak geçiyor galiba.
belçika maçında ilk 11'de başlarsa karşısındaki kaleci korcan çelikay olmadığı için bu akşam gol sallayamayacak olan topçumsu.
belçika maçında ilk 11 de başlarsa 8 numara giyecek oyuncu. galiba.
(bkz: hiddink çok bozdu)
daum, zico, fatih terim, aragones, aykut kocaman, hiddink... bu teknik direktörlerin hepsinin oynatmiş olduğu kaç kez intihar etmek istememe sebebiyet veren futbolcu olduğu söylenen çoban.ulan ben mi anlamıyorum bu adamlar bu adamda ne buldu sorusunu hücrelerime kadar defalarca sordum cevap yok...
belçika maçında ilk 11 başlarsa belçika kalesinde leo franco olmayacağı için gol atamayacak oyuncu.
taca gideceğini bile bile şut çekmekten çekinmeyen korkusuz korkak topçu.
meşhur 2-2'siyle tanıdığımız kürdün deniz görmüş versiyonudur.
tuncelilidir.
sendikalıdır.
senelerdir sadece işini yapan profesyonel. bu adamın tanımı budur, beğenirsin, beğenmezsin.
kadıköy'den rasgele vurur atar golü. hiç belli olmaz.

(bkz: top yuvarlak)
elinde üst düzey yöneticilere ait kasetleri olduğuna inandığım adam..bu kadar da olmaz kesin tehdit şantaj var bu işin işinde iyice kıllandım haa..bundan bi yol olmaz bunu kim alır kim oynatır dedikçe her yerde çatır çatır oynatılıyor nedir lan bunun altındaki neden neyi var da bu adamın biz göremiyoruz arkadaş..