bugün

hala hak ettiğini yaşamıyor. kendisinin pkk yöneticilerinden farkı yok. binlerce insanın katilirdir, teröristtir.

türkiye'de şimdiye kadar hiç bir yönetici düzeyde teröristin hak ettiği cezayı aldığını görmedim.
-selo?

-efendim.

-orospu çocuğu Kime denir?

-Kime denir

-orospu çocuğu

-efendim.
mahkeme kararlarıyla değil, saray talimatlarıyla cezaevinde tutulduğunu, kendisini seven sevmeyen herkesin bildiği siyasetçi. kendisine savunma hakkı bile verilmeden, bu şekilde yukarıdan emirlerle cezaevinde tutulmasına sevinenlerin, bu ülkede adaletsizliklerden, yolsuzluklardan şikayet etmeye hakları yok. hem faşizmi şakşaklayıp, hem de özgür yarınlar düşleyemezsiniz.
görsel
Terörist.
hapise girdiğini duyunca göbek attığıkm vatan haini. bunun 3 yıl boyunca mecliste parti başkanlığı yapması türk milletine hakaret zaten.
Hapiste olması büyük bir demukrasi ayıbıdır.

Özledik be başhan.
Ortadoğu'da emperyalist abd'nin uşaklığını yaparak tetiğini çeken, dur dediği yerde durup vur dediğine vuran haysiyetsiz bir siyasetin insanlarına onurun kendisi değil taklidi bile yakışmıyor.
Adam bence de suçlu ama tek suçlu o değil.

görsel
Nasılda zayıflamış iki gözümün çiçeği.
Daha kravat* (kıravat) yazmayı bile bilmeden türkçülük oynayanların liderleri tarafından esir tutulan kürt asıllı milletvekilidir.
kürt asıllı teröristtir.
Kimin ve neyin yanından olması gerektiğinden çok, kimin ve neyin karşısında durması gerektiğini bilemeyen kişi.
Bizim memlekette göte göt derler. Şüphesiz balikesirli göte göt der.
Herkes selahattin demirtaş halkı sokağa çağırdığında 50 kişinin öldüğünden söz etmiş ve demirtaş'ı suçlamış. hiç kimse de çıkıp 50 kişiyi öldürenleri suçlamamış.

Bu ülke böyle bir hal aldı maalesef. hırsızı suçlamazlar da hırsız var dersen seni linç ederler.

yolsuzluk yapanı değil, bunu ortaya çıkarıp kanıtlayanı suçlarlar.

adaleti yokedeni değilde adalet kalmadı diyeni suçlarlar.

kendinize gelin dostlar, duymak istemediklerinizi size söyleyen dostlarınızı değil, bu söylenecek şeyleri yapan kişilerde suç arayın birazda.
inşallah hapiste geberir, çoluğuna çocuğuna acıyanın da yedi sülalesini.

PKK’nın siyasi kolu hdp’nin sözde genel başkanı.
Yasin börü’den kesilen vergilerle maaş almış ex mv.

Tarihe not düşülsün. Belki birleri görür de utanır.
Mahkemenin ses kayıtları internete düşmüş. mahkemede tembihlenmiş hakim o çirkin ve titrek sesiyle bildiğin evcilik oynuyor. Onu geç, bunu geç,oralara değinme, şuralara girme.

Selo: Tutanakta...
Hakim: onları geçelim.
Selo: tutuksuz olarak yargılanıyor olmama rağmen, tutukluluk koşullarında savunma yapıyorum.
Hakim: hemen ben bi geçeyim.
Selo: hep böyle yapıyorsunuz ama.

Adamı özgürlüğünden alıkoyuyorlar ama Sorsan selo terörist. He canım he.
Aaaa kim varmış burada. Selo mu o. Dur bakim soldaki de kim. yeni chp il başkanı değil mi o. Ne tesadüf çorbacıda karşılaştılar herhal. allahın işi işte.

görsel
bahsi geçen kişi için, muhalif olduğu için içerde diyen yazarlar gördüm bugün. arkadaşlar lütfen yapmayın.
bakın her şeyi bir şekilde sineye çekerim ama mevcut aptallığınızı asla. daha götünüzdeki bok kurumadan siyaset yapmaya çalışmayın.
terörist başı.
Türk devletinin parlamentosunda ve diğer kurumlarında teröre destek verdi. Binlerce insanın katili teröristleri savundu. Türkiyede bazı cihangir solcusu ve liboşlar tarafından özgürlük kahramanı(!) ilan edildi. Şu an hapistedir. Türk devleti adaleti sağlamıştır.
Şuan sincan cezaevinde bekliyormuş. Kaç yıllık çömelistanlı sincan cezaevine bile haddinden fazla değerler yükleten güzel adam.
Düzgün insan. Az bulunur yetenek. Bu nedenle toplumun ileri, aydın ve duyarlı kesimi tarafından çok seviliyor. geri, yoz ve cahiliye tarafından ise sevilmiyor.

Rte'nin panzehiri. O yüzden hapiste rehin tutuluyor.
herifin ne olduğu ortada. dağda fotosu bile var. neye hizmet ettiği, kimlerin adamı olduğu belli. bunlara rağmen hala bu herifi seven varsa ben onun insanlığından, vatandaşlığından şüphe ederim.
sincan cezaevinde görülecek iki davadan birincisi olan ‘Süleyman Soylu’ya hakaret’ davasında beraat etmiştir.