bugün

yarın sabah yayınlanacak fantastik bölümdür.
Erdoğan ile ilgili, “senin hiçbir gücün yokken yanında ben vardım, kimse yoktu. 9.bölümde anlatacağım." dedi.
Mit tırlarının külliye kontrolünde El Nusra'ya gidişini, Suriye ticaretinin Kıratlı-Sancak-Damat ile organize edilişini, Türkmen Şiiler yerine Arap Sünnilerin yanında saf tutuluşunu söyleyerek olayın mezhep savaşından ibaret olduğunu açıkladı. Böylece Can Dündar'ı aklamış oldu.
SADAT.
görsel
‘Hadımköy,Murat Sancar’ın evinde kalıyor kayıp enişte!’
"Aklım Tatildeydi yeni Geldi" Haftaya Tayyip Abi ile konuşacağız Diyerek rte'nin ajanlıkla suçlamasına rest ile karşılık vermiştir.
Marslow ve Freud analizlere argüman olarak kullanılmıştır. Entelektüelizmde kartlar yeniden dağıtılıyor.
son videosunda sadat ordusundan bahsetmiştir

https://www.sirketdedikod...-peker-sadat-olayi-nedir/
Bu ak parti hükümeti Suriye’de Türkmenleri öldürmeleri için cihatçı el nusraya silah göndermiş. Vay anam vay. Ulan bu kadarı da olmaz yav. Bu iddiayı destekleyen ak parti genel Başkan yardımcısı Tuğrul Türkeş de var.

https://twitter.com/turks.../1398898017479151618?s=21
Tayyibin gücü yokken yanında o varmış benim bildiğim fetöcüler vardı.olum sen neymişin bütün dünyayı yönetiyormuşta haberimiz yokmuş.
2013-15 yılları arasında ki fetö tezlerini yeniden ortaya atmış. Tebrik ederim Yine bomboş bir video olmuş. Gerçi bu kemalik beyinlere ne desen inanır artık.
Peker'in suriye üzerinden yürütülen tüm kaçakçılık organizasyonlarını damat, metin kıratlı, mithat sancak, ramazan öztürk tarafından organize edildiğini, rte'nin ihale dağıttığını, el nusra'ya silah sevkiyatı yapıldığını ve de Allah'ın fetöcü ilan edildiğini iddia ettiği videodur.

Sonraki videoda şahsımla geçmişini anlatacakmış.

Masasının önüne koyduğu saat de mesaj tabi..
Etmedikleri hakaret kalmayan adama hayran olmaya başladılar. Birazdan da gidip yavaş dön Erdoğan reis ümmet yetişemiyor başlığına entry girecekler utanmadan.
Tayyip in yediği haltları sabırsızlıkla bekliyoruz.
Sedat peker 8 diyince o da 8 TL oldu sandım.