bugün

Kendisinin elli dört yaşında olduğunu yeni öğrendim çok şaşırtıcı. Halbuki altmış yaşlarında gözüküyor.
sesi ara ara kulağımda çınlayan insan. reklamlarda bilincin altına altına işleyen bir sesi var bu kadının. örnek mi? buyrun:

"polaris bu aşkaaaa benzerrr, ayağını yerden keser.. polaris amaaaan.."
"pepsi yaşatır seni pepsiii"

evet. demek ki neymiş. bu kadın boşuna seçilmemiş.

(bkz: subliminal)
şehirlerarası otobüs istAsyonlarında wc de kolonya uzatan ablalara benzeyen abla.

bu nasıl benzetme bende anlamadım.
3 trilyon karşılığında star tv ye geçmiş. Bu kadında şeytan tüyü var
star tv ile 3 trilyona anlaşmış.

http://www.gazetesok.com/...ilyon-tlye-anlasti_231959
adını görünce kesin öldü dediğim antik kadın.
Kendisi kaç kere evlendi boşandı ve kendisi evlilik proğramı yapıyor ben bu işe Güler'im.
Terörü lanetliyoruz tişördü ile evlilik programı sunan kişilik. Ne desem az! Küfür küfüreyim kendisine.
yıllardır dobralığın ekmeğini yiyor. bir dobralığını da görmedik. çıkıp hırsıza hırsız, teröriste terörist demedi. anca zevzeklik.
Ülkemizin 3 çocuk politikasını evlendirme programı ile gerçekleştirmeye çalışan kadın.
Kadını seversin, sevmezsin o ayrı (ben sevmem), ama sezar'ın hakkı sezar'a...
televizyonda diğer örnekleri gibi ağlamadan, zırlamadan, eğlenceli program yapan kadındır. Tepkileri de diğerlerinin aksine gayet gerçekçidir.
O kadin yuzunden ismimden nefret ediyorum. Halbuki seda isminide severdim.
(bkz: sabah sabah hunda ayat unda)

bakınıza bakınız lütfen.

kadırgalıdır.
harbi ve dobralığı ile bilinen, aşk hayatı kötü, iş hayatı hep iyi giden kadın.
ne kadar estetik, botoks yaptirirsa yaptirsin, eski disiligiden eser kalmamis kadin.
Cahil ülkemin sevdiği varoş.
ülkenin görüp görebileceği en seviyesiz, rezil ve itici kadındır. ekranların baş belasıdır. rtük tarafından sansürlenmelidir. hatta sınır dışı edilmeli amk
nasıl bir manyaksam erol köseye verdiği ayarı dinleyip dinleyip gaza geliyorum.
nasıl bir manyaksam erol köseye verdiği ayarı dinleyip dinleyip gaza geliyorum.
Kaç erkek ile yattığı merak edilendir...

Türkiye'de rekor onda olabilir bence...

Bunu yargılamak için falan yazmıyorum , özgürsünüz Seda hanım , dobra bi insansınız diyorlar , tam rakam kaç efenim ?
Yıllardır türk televizyonlarını işgal eden, cahil, saf insanlara saçma sapan programlar yaparak onların üstünden milyonları götüren, sonrada delikanlı seda abla triplerinde olan, yüzünü görmekten bıktığımız kişilerden sadece biri.
boş vakitlerimde, erol köseye yaptığı atarın tipografik görüntülerini izlediğim kadın. aynı sözleri ezberden sarfedecek duruma geldim. deliliğimin son raddesi..

https://youtube.com/watch?v=HJHF1XVMej8
yarım asır kusür yaşında olmasına rağmen dinç ve genç görünen sunucu. açık ve net.
Az önce erol köseye salladığı videoyu izleyerek tekrardan gece gece öldüm gülmekten. Kavganın ön planını bilen var mı acaba? Kadırgalı bir ablamız.
ekran yasağı gelse inanın ülke çok şey kazanır.