bugün

yaptıkları müziği Groove metal yada Alternative metal olarak adlandırabileceğimiz grup. 2000 yılında kurulup, 2005 yılında dağılmışlardır. söylenenlerin aksine, davullar linkin park tipi müzik yaptıklarına karşı çıkar.

http://en.wikipedia.org/wiki/Scars_of_Life
solistlerinin mükemmel seksi bir sese sahip olduğunu düşündüğüm severek dinlenilen grup. eyes pried open adlı şarkılar vardır ki dadından yinmez. *
(bkz: alone inside)
(bkz: dead and gone)
(bkz: eyes pride open)
(bkz: mute)
(bkz: bullet with your name)
bomba şarkılarıdır.
tanışan insanların hepsinin aynı şekilde (#11340780) tanıştığı ve ölüp kalmadılarsa bir an önce bi'şekilde ortaya çıkması gereken gruptur.
linkin park, slipknot vs. sayesinde tanıdığım, aylardır bıkmadan usanmadan dinlediğim, dağılmalarıyla yıkılıp parçalandığım grup. solistleri kyle shapiro (?) grubun geleceğini aydınlık göremediği için gruptan ayrılmıştır ve grup bir süre başka bir vokalle yollarına devam etmiştir. her ne olduysa şu anda resmi sitelerinde vokal aradıkları yazıyordur. kyle dön lan, dalarım.
hakkettiği değeri bulamamıştır. eski solistlerinin sesi fazlasıyla hoştur.

edit:ya çok seviyoruz, neden yani?
yıllar önce belki de hayatımın ilk clickbait ini bu grup sayesinde limewire de yedim. Yıllar geçti fakat ben bu gruptan hala vazgeçemedim.