bugün

sol framenin sağdaki halidir. biz de yok ama biyerlerde olsa gerek..

(bkz: sol frame e yazmam sag frame yok mu)
(bkz: left cerceve)
(bkz: ana pencere)
sözlüğe login olmadığımız zamanlarda ve entry girdikten* sonraki bir iki saniye içinde gördüğümüz ama onun dışında pek rastlamadığımız bir paragraf bulunur sağ frame in altında*.tam olarak şöyledir*

--spoiler--
feci şekilde bir ek$i sözlük klonudur. yukarıda yazanların hepsi yalan olmakla beraber sadece uludağ sözlük yazarlarını bağlamaktadır. sitede yazanlar birinci dereceden el emeği göz nuru olup yürütülmesi durumunda iş bu kişi uludağ a tatile ıssız bir kulubeye davet edilecek 'ben içerdeyim gel canım' denilip uludağ gazozuna ilaç konmak suretiyle etkisiz hale getirilecek ve sonra ibreti alem için bilimum dağ hayvanatına yem yapılacaktır. ayrıca soğuk içilmesi tavsiye olunur ve bundan doğabilecek bir boğaz tahribatı durumunda bana ne denilir.
--spoiler--
(bkz: sağ frame in başlıklara açılması)
(bkz: sağ yaramaz)
(bkz: tek yol sol frame) *
"değil sol frame e başlık yollamak, ben sol ayakla adım bile atmam kardaş." şeklindeki sitemlerini moderasyona bildiren yazarlara alternatif olarak sunulmuş framedir.*
yinyang felsefesinden bakacak olursak sol frame battığında tezahür eden hayali frame olabilir, hayal yerine gerçek olsa fena olmaz, arada bilgi başlığı ya da neşeli birkaç entry okuma fırsatımız, içimizdeki penguen karikatüristliği yapan canavarı ortaya çıkarma imkanımız olur. tabi birde işin feng shui ile alakalı olan kısmı var, nerden biliyoruz sol frame feng shui'ye göre caizdir?

(bkz: yin yang)
(bkz: feng shui)
(bkz: tezahur)
(bkz: caiz)
(bkz: bilinmeyen kelimeleri gosterelim)
(bkz: google reklamları)
yeni bir fasilitenin eklendigi frame.

artik baslik icinde arama yapabilecegiz.
başlığın içeriğine göre reklam girip kopartan hadisedir.

başlık:hamile bıraktığı kadınla evlenmek zorunda kalmak.
sağ frame:garanti den evlilik kredisi bıdı bıdı.....

başlık:bir korku kalsiği olarak bülent ersoy..
sağ frame:korkularınız ve siz.korkularınız sizi yeniyor mu bıdıbıdıbıdı...
cosum cosum cosmus, costuruk olmustur.
pek çok yazar kişinin solda varsa sağda da vardır mantığı ile var olduğunu sandığı framedir. hatta pek çok yazar navigasyon ile frame arasındaki farkı bilmemekte ve her gördüğü alt alta sıralanmış linkleri frame sanmaktadır. buna en bariz örnek özel mesaj silik gelişmeler gibi linklerin bulunduğu sağ taraftaki navigasyonu frame sanmaktır. sizin sağ frame sandığınız basit bir menüden başka bir şey değil.
http://www.lugatitturk.com adresinde isteğe göre gerçek olan hadise. Sözlüğe girip, yazar olup, başlık penceresini * istediğiniz yere alabilirsiniz. Sağda ya da solda... Nasıl isterseniz. Bi dakka lan! N'apıyorum ben?! * *
sol frame:
<frame src="liste.php" name="liste" scrolling="auto" id="liste" title="liste" noresize="noresize" />

sag frame:
<frame src="goster.php" name="goster" id="goster" title="goster" noresize="noresize" />

goruldugu uzere, sol frame'de tiklanan basligin gosterildigi, su an bu entry'nin okundugu frame'dir.
hamdolsun müsliman çerçevedir.
artık ekşi sözlük te olan şey.
seçenek olarak sunulmasını istediğim frame.
saçma başlıklardan sıkılan sol frame'in sağ tarafa geçip yüzünü eskitmesi, kendini unutturması.
Bu aralar acayip reklamlarıyla dikkatimi çeken framedir.Hoş ve datlu hatunların boy göstermesi cabasıdır.Ve de annem tarafından görülüp 'bu kızlar kim oğlum girme öyle yerlere baban kızar' cümlesini duymama neden framedir.
kıyamet alametinin büyüklerindendir.

(bkz: frame in sağdan doğması)

(bkz: küçük harflerin büyümesi)

(bkz: kontrol butonlarının aşağıya düşmesi)
bi gün olucaktır.
ihl sözlükte olup olmadığını merak ettiğim frame.
(bkz: sağcı frame)
(bkz: solcu frame)
helal frame'dir. sevaptır.