bugün

saçını istediği şekle sokmak için kestiren kişilerin bunu berbere nasıl tarif ettiğini öğrenmek için sorulmuş bir sorudur.

yanları ve enseyi makine ile kökle. üstlere doğru makasla kat vererek çık. saçımı sola doğru yatırdığım için ona göre ayarla. ense natural olsun. önler de ortaya göre uzun kalsın.
(bkz: little little into the middle)
baba 3 numara. delikanlı saçı. eyvallah.
abi beni beckham gibi yap.
direk Fotoğraf götürüyorum. Anlatınca anlaşamıyoruz kendi kafasındakini yapıyor.
kendi karar veriyo sadece son kabasini alırken uzunluk iyi mi diye sorar murat abi bir tanedir aldığı paralar helal olsun izmirde tek ozluycegim şey kuaforum olucak .
makasla az bisey kisaltalim abim derim standart.
(bkz: sokayım anketine)
(bkz: sanane ve hatta banane)
Abi memur değilim ama memur işi olsun.

sayın modlar kafanız mı güzel? neresinde bkz var bu entrynin?
Geçen seferkinin aynısı.
ne dersem diyeyim istediğim gibi kesemediği için gidiyorum kobay fare gibi kafana göre takıl diyorum.
dediğimi yapmayacağı için sürekli sabit kelimeleri kullanırım. bari ben yorulmayayım.
yanlardan kat at biraz kısalt.
hafif kısaltalım.
her zamanki gibi.
Cengiz bey şimdi dip boyam geldi kesimden sonra bi boya yapalım ama önce bi saçın ucunda ki kırıkları alalım , 2-3 ay sonra kahkül kestireceğim de , bide dore sarı renk olur mu benim saça?

Şaka lan şaka ibneler kız sanıp mesaj yağmuruna tutacaktınız değil mi?

- Ağabey şu kulağı kapatan saçları al ense çok uzadı gene oraları al yanlardan hafif kısalt üsttende al ama uzun dursun gene.
+ olum senin saçların dalgalı bu model yakışmaz sana
- parasıyla değil mi godoş yapsana yarrağım.
+ şimdi yiğitcim ikidir atar yapıyosun falanda bizde boş insan değiliz fikirtepe çocuğuyuz. Zaten zeki abin görmüş yukarı mahalledeki berberde seni bu muydu ilişkimiz ? Bu kadar mıydı? Peki bana verdiğin o sözler!? Hiç bırakmayacaktın hani beni?...