bugün

bülent arınç'ın 19 Haziran dağlıca çatışmaları hakkındaki açıklamalarından bir kesit.

açıklamayı okuyunca ağzım açık kaldı. hassiktir dedim silahları varmış.
balici olsa böyle bir açıklama yapmaz yemin ediyorum silahları varmış demek. genelde hep çiğköfte yapıp gelirlerdi.
okeye dördüncüyü bulmaya gelmemişler ne yazık üüühhhüüü diye ağlanacak açıklamadır.
--spoiler--
''silahları vardı.'' ne içtiysen ben de ondan istiyorum b.arınç
--spoiler--
devlet'in nasıl bir mantık tarafından yönetildiğini gösteren sözler.
bülent arınç beyanatı. daha önce çiçek mi vardı sayın vekil.
silahları varmış vay be dalga geçiyorlar artık.
teröre tepkiyi sokaktaki adam kadar gösterememiştir. bunu diyen bunuda dedi

http://www.cnnturk.com/20...bilir/665316.0/index.html
Fazla onemsenmemesi gereken bir aciklama nede olsa bulent arinc soylemis. Beyniyle dusunmeyen sadece kuklalik gorevini yerine getiren birisi.
ağlamışsa bence tamamdır.
yalandır. silahları falan yokmuş ben öğrendim bildiğin meyve bıçaklarıyla dalmış adamlar. ama şifre yazmışlar.
Kelimelerin kifayetsiz kaldığı durumdur. Şu an içimde söylemek istediğim çok şey olmasına karşılık susuyorum. (bkz: söylesem tesiri yok sussam gönlüm razı değil)
şöyle bir açıklama yapsaydı bari ; terörist bu nasıl olur anlamadık ama silahları varmış bu konu hakkında araştırmaları başlattık. şehitler, yaralananlar umurumuzda değil o silah teröristlerde nasıl olur ya terörist bunlar genelde ellerinde güllerle gezerler.
sapanla gelselerdi iyiydi deseymiş daha mantıklı olurmuş. koskaca devletin yaptığı açıklama bumu olmalı zaten riskli bölge, elinde şerefsizlerden daha fazla imkan olduğu kesin bu şartlarda kayıpsız atlatılması gerekilen bir saldırıda 8 şehit veriyorsun ve çıkıp böyle bir açıklama yapıyorsun yazık amk.
bülent arınç'ın 8 şehit verdikten sonra ki açıklamasıdır. teröristlerin silahları olduğunu belirtmiş. bu adamın soy ağacına bakıldığında oklar ömer üründül'e çıkmıyorsa ben de bişey bilmiyorum aga. silahları varmış, vay amına koyim.
silahlarının olması gerçekten enteresan.
(bkz: hadi canım gerçekten mi)
--spoiler--
Başbakan Erdoğan şu anda Meksika 'da ve ardından Brezilya seyahatini yapacaktır.
--spoiler--

Hükümetin tavrı orta, 8 şehit haberi onlar için normal herhangi bir değişikliğe ihtiyaç duymuyorlar. Asker can veriyor, başbakan seyehat ediyor. Sürekli arap hikayeleri anlatırken salya sümük kalırken, şehit haberlerinde hiç bir tepki vermiyorlar.
oooo silahları varsa işler değişti ozaman.
biz de 2-3 kişinin kol kuvvetiyle saldırdığını düşünmüştük.
doğru olan önermedir.

herhangi bir birlik kalabalık bir grup tarafından pusuya düşürülebilir. ilginçlik bunun neresinde.

ağır silahlarla baskında yapılabilir.

aklı 100 yıl önceki meydan savaşlarında kalan adamlar anlayamaz bu lafları tabi.
kılıç kalkan kullanıldığını sanan arınç, ananı da al git.
(bkz: baran 14 yaşında arkadaşları ona einstein diyor)
sayıca fazlalardı.
silahları vardı.
he bir de kol bozuktu.

bu ne lan?
sanki düne kadar sapanla ve tek tek geliyorlardı.