bugün

mermiye kafa atanların haklı(!) serzenişidir.
Yerinde başlığı açan şakirtler de olsa, akparti diye inleyenler de olsa; elinde kendini savunacak bir aleti olmayan her insan evladının yapacağı şey. Asıl götüm götümlük eline satır almadan sokağa çıkamamaktır.
allah belamı versin ki bunları görünce pkk'ye sempati duymaya başladım.
mustafa kemal'in askerlerini rezili rüsva eden çapulculardır. yazıklar olsundur.
kaçacaklarına karşılarına dikilip karanfil uzatmalılardır. ancak bu şekilde çözülür olaylar. tek bir karanfile bakar. çünkü sorun karanfil uzatmayanda, etrafa satırla gülücükler saçanlarda değil. evet.
molotof atan çapulcuların götüm götüm kaçması.
kendi gölgesinden korkan sadece savunmasız hanımefendilere saldırabilen elinde satır sopa olunca kendini adam zanneden fakat adamlıktan millerce uzak olan fikir kusmuntusu sürüsünden kaçan capulculardır.
ülkeyi asıl iç savaşa götürmek isteyenleri gösteren kişilerdir.
yoksa elde satır racon kesmeyi biz de sizin kadar biliriz.
çoğunluğunu ateistlerin oluşturduğu çağulculardır. madem bu kadar korkuyosunuz iman edin kafirler.
akıllı olduklarının ispatıdır. Satır lan bu. Ancak bi geri zekalı satırlı bi insandan kaçmaz.
odunsuz satırsız sokağa çıkamayan sözde cesurlardan bin kat cesurlardır.
(bkz: 06 07 2013 taksim eylemcilerinin altına sıçması)

buraya kadarmış eyvallah birader diyip tabanları yağmalayan çapulculardır..
her şeye rağmen insanlığından ödün vermeyen, amacından sapmamak adına kaçan çapulculardır. yoksa o satırı adamın götüne sokarlar.
Çanakkale savaşı ile taksim gezi parkı eylemlerini bir tutmak aptallıktır diyemeceğim çünkü onunda bir sınırı var. Çanakkalede ölen şehitlerimiz bir amaç ve gerçekler uğruna ve ebediyen hatırlanacak yürekliliği göstermişlerdir. Ethem sarısülük yada şehit olan 1 polisimizi şuan kimler hatırlıyor yada hatırladı..? Unuttuk gitti. Ölen polisimiz sadece bazı kişilerin fikir düşünceleri veya planları için şehit olmuştur. Eğer bugün o eli satırlı mahlukun yüzünden biri ölseydi bugün kıyameti koparırlar 1 hafta bunun üzerine tartışılır sonra unutulur gider. Umarım anlatabilmişimdir sizde anlayabilmişsinizdir.
kaçan çapulcular değillerdir. mantıklı düşünürler. amaçları kavga etmek, savaş çıkarmak, provakasyon yapmak değildir. yollarından saptırmak isteyenlere kulak asmazlar. şereflice şavaşanlardır onlar.
(bkz: Akıllı insan görünce götüm götüm kovalayan şakirt)
(bkz: benim amcamın oglu satıra kafa attı)
it ile başını çuvala sokmak istemeyen insanlardır.
boşu boşu ölmeyi istemeyen sözde çapulculardır. adam gibi adamlardır. hayatında kavga etmemiş adama garip gelir.
Birbirinden farklı gelişen iki sürecin benzetilmesiyle açıklanmış söylemdir. ayrıca eski insanlar karşısındaki silahsızken kendisi silahla dövüşmeyi namertlik olarak görürlerdi. burda durum savunmasız insanlara saldırı şeklinde gelişir.
satıra olan düşkünlükleri göz önünde bulundurulursa muhtemelen gün aşırı satıra oturanların desteklediği önermedir.
erkekliğin ne demek olduğunu bilen insanlardır. evde karıdan azar yiyip, bok muamelesi görüp, yollara çıkınca erkek olan, eli satır tutan gavatlarla uğraşıp bok yoluna gitmek istemiyordur. beklentileri vardır hayatta, beyni yıkanmadığı ya da cemaatten para yağmadığı için kendisine, bakması gereken ailesi ve o ailenin kendsinden beklentileri vardır. o yüzden köpeğin teki yüzünden ölüp gitme lüksü yoktur.

şerefsizler, karı kılıklılar, artık silah çekerek kaçırdıkları insanlarla övünür olmuşlar lan bi erkeklik vardı bi ara ne oldu ona.
(bkz: zenciyi görünce kucağına oturan türbişliler).
çapulcu görünce polisin arkasına saklanan ak götleri görmeyen götün düşünceleridir.*
o satırı görüp de kaçmayan salaktır kim ne derse desin.
bir fikri savunmak için ölülere değil canlı insanlara ihtiyaç vardır. kişinin kendini savunması en önemli önceliktir.