bugün

Cahil söylemidir. Yahu, arap kaynaklarında bile oğuzların içinde çok fazla sarışın olduğu yazmaktadır. Çin kaynaklarında ve rus kaynaklarında kumanların, kıpçakların sarışın oldukları da yazmaktadır. Sarışın ve mavi gözlü türk gayet de olur. Atatürk'e laf söylemeye çalışanların da söylemidir bu. Atatürk, yörük türkmenidir. Kızıl oğuz boyuna mensuptur ve yiğit bir oğuz beğimizdir. Asıl aşırı esmer, aşırı kıllı, burnu çok büyük veya çok kemerli, saçları çok kıvırcık türk olamaz. Türkler beyaz ırka mensupturlar. Yani sarı saça ve kızıl saça sahip olabilmektedirler ki sarı ırkta veya siyah ırkta bile çok nadir olsa da böyle özellikler görülebilmektedir. Ben de kızıl saçlıyım, beyaz tenliyim ve türk'üm. Türklerin bir yanının avrupalı bir ırktan, bir yanının da asyalı bir ırktan geldiğini öğrenmeniz fena olmayacaktır. Yani bildiğiniz, avrasyalıyız. Türkler aşırı çekik göz kapaklarına sahip değildirler. Badem gözlüdürler veya düz gözlüdürler. Çekik gözlü olanlar da sibiryada yaşamaktadırlar. Oranın iklimi bunu etkilemiştir zaten.
kara kafa, kirli sakalla memleketin bitki örtüsüne dönmüş tiplerin arasından sıyrılan gencodur.

türk olmasa da olur.
(bkz: geldi yine fesini siktiğim)
Kıpçaklar hep sarı saçlı mavi gözlü. Başka Türkler de öyle. Ki galiba bu başlıkta hedef hep Atatürk. Onunla ilgili bir şey yazayım.
Şimdi Türklerdeki sarı saçla avrupa soylu toplulukların sarı saçı arasında belirgin bir fark var. Yörük köylerine gidin, bu dediğim sarı saçı illa ki görürsünüz. Ki o renk bence sarı kadar kumrala da yakın. Bu yörük köylerinden birinde ben doğdum. Babaannemin saçları gençliğinde o sarı renktenmiş, babaannem bildiğiniz yörük, babam bile 10 yaşına kadar çadırda yaşamış, kıl keçisi gütmüşler. Neyse, köyde bazı kadın ve erkeklerin saçları da dediğim sarıdan. Atatürk'ün saçı da aynı yörük sarısı. Atatürk'ün köylülerine bugün bakın, Kocacık Yörüklerine bakın, genelde saçları aynı renk.
görsel
Bu adam senin yaşadığın ülkeyi ve bastığın karış karış toprağı kurtarmıştır. Senin Türk olamaz dediğin adam Türkiye için hayatını verdi bir anne babanın çocuklarına hayatını verdiği gibi.
türkleri aşağılayan, değerlerine her gün küfür eden, kendini ve kendi kültürünü batı karşısında aciz gösteren türk de olmaz derdim ama...

ne yazık ki oluyor.

atatürkün ırksal kökeni ugandaya bile dayansa, bütün türklerin hatta ezilen 3. dünya uluslarının kurtarıcısıdır.
avşarlar haso türktür. onların türklüğünü tartışmak kimsenin haddine değildir ve hemen hemen hepsi, açık kumral ve renkli gözlüdür.

national graphic asyanın ortasına gitti. orda sarışın mavi gözlü insanlar buldu ve ben seyrederken türkçe konuştuklarına, konuştukları kelimelerde türkçeye şahsen şahit oldum.

o seri bir daha yayınlanmadı. hesapta amazonları arıyorlardı. arayın bulun o seriyi.

3-5 tane salak gelmiş burda hesapta " bilim " yapıyoo...

tek soru:

avusturyalı hitler amcanda herhangi bir ari alman ırkı özelliği varmıydı ?

onu bırak, hz muhammed ben arabım ama, arap benden değildir, diye niçin demiştir..

eziklik ispat gerektirmez, hemen anlaşılır.
Bu entry sahibi Asal Polat mı lan. Bu nasıl bir düşüncedir avel .!
cahil bir akp'li kusmuğu. öztürk birçok tanıdığım sarışın ve renkli gözlü. Hatta bunlardan bir tanesi dıdısının dıdısının dıdısı mı ne kürt çıktı diye nişanlısını terk etmiş bir adamdı.
Doğrudur, Bizim de kökenimiz ruslara dayanıyor gerçi ben sarısın mavi gözlü de değilim ama olsun
nereli olduğumuza da söyle bari de mülteci olalım.
siktiğimin çomarlarından gına geldi.
Bakınız ömer koç.
ben de esmerim bildiğin çingen karası yani önemli olan milliyetçilik ırkçılığı da zaten türkiyede yapamazsın çünkü aradığun özellikte adam yok.
Türk dediğin çekik gözlü kısa boylu hatta böyle düşünen bir amelenin çinli sanacağı adamdır aslında..

Lan s.kik esmer kara kuru arap gibi türk oluyor da sarışın mı türk olmuyor aq salağı?

Dili dönmüyor işte yemiyor atamıza türk değil demeye..

Senin taptğın mahluk kanıtlanmış gürcü tohumu sen ona bak arrrrap sevici..
sen ne diyon kardeşim. zenciden bile türk oluyor. bak milli atletlerimize... adamlar hem de milli sporcular, gara oğlanlar gızlar hep dolu.
Olur. Çinliler ya da ruslar gibi bir millet değiliz tek tip bir türk tipi yok sokağa çıktığınızda her renkten insan bulabilirsiniz.
Kimseyi fiziksel özellikleri yüzünden türklüğüyle yargılayamazsın. Ki göz rengi ile bu daha da zor. Irkların ayrılmasında kafatası yapısı daha belirgin olarak kullanılıyor. Kendini türk hisseden zaten türktür.
müslüman ırkı ne amk. ne salak admlar var ya.
Kürt müyüz amk nasıl olmaz dedirten saçmalık.
Türk olup sarışın mavi gözlü olanların ortak atası Karadenizlilermiş.
Sarışın ve mavi gözlüler ordan geliyor.
türküm vede gurur duyuyorum.
(bkz: kıvanç tatlıtuğ) rus zaten.
Turan Türk topluluklarını inceledikten sonra sıksaydınız, beş atış yimbeş nası olsa...
BiR RiVAYETE GÖRE MAVi GÖZLÜLER MÜSLÜMAN IRKINDAN BiLE DEĞiLMiŞ.

iNSAN iNSANDIR, HEPiMiZi BiR ALLAH YARATTI.
(bkz: Donald trump)