bugün

çakma ise kötü durur.
benimle aynı yaşta arkadaşlar var yeminle annem yaşında duruyorlar bir keresinde de annen mi diye sordulardı..
yazık acıdım boyatanlara demek ki yaşlı görünmek derdindeler.
Ten rengim caspervari oldugu icin
Boyarken hic tereddut etmiyorum sahsen.

Bi isik, bi isilti insanin uzerinde.
Ha bi tik daha fazla bakimli olmayi gerektiriyor tabi.

Dibin 5 metre gelmisse tabi olmaz.
iyi ki bende yok dediğim saç. Herkeste var ben sıkıldım siyaha boyatirdim kesin.
ülkemiz de doğal olarak bulunması çok zor olan saç rengidir.

saçın boya olup olmadığını anlamanın en kısa yolu "kaş rengi" ile örtüşüp örtüşmemesidir.

orjinal sarı saça genel olarak kuzey avrupa bölgesinde rastlanabilmektedir.
türkiye'de nadir bulunduğu için kız tavlama konusunda erkeği 1-0 öne geçiren durum. genellikle mavi göz ile kombine olduğu için bu arkadaşımız biz normal erkeklere göre 2-0 öne geçmiş olur.
Esmerde iğrenç durandır. 150 kiloluk kızın tayt giymesiyle aynıdır bizim için. Kör eder. Ne olur yaptırmayın. Sarı saç sadece ilgi çeker. Başkada bir halta yaramaz. Gerçekten ilgi çekmek istiyorsanız dekolte verirsiniz.
alt tarafı sarıya boyanmış saç, orjinal olan sarı saç bayanda mükemmel ötesidir.
Esmer cilt ile kullanılmaya kalkarsan ters istikametine bindiğin tramvay gibi dolmabahçeye gideyim derken bağcılara götürür.
doğalsa çok güzeldir. ama eğer boyaysa ve cilt rengiyle uyumsuzsa avam görünme riskiniz yüksektir. ayrıca gençken makyajsız kullanılabilir ama orta yaşlarda makyaj ister. yapmadığınız takdirde ruh gibi görünürsünüz. bu yüzden kendine vakit ayıran bakımlı kadınların tercihi olmalı.
Erkekseniz dalga geçilir hele ki türkiye gibi esmer aşığı bir ülkede siyah saçlı kara gözlü kirli sakallı erkeklerin yanında hiç şansınız yoktur kendimden biliyorum.
bi de altında yeşil göz varsa şavayanedir
harika bisi yaw.
Kumral saç bu. siktir git şimdi ilgi Orospusu seni.
Sonunda erkeklerin uyandığını görmek güzel.
Renk körlüğü.

O saç sarı değil ayrıca memelerin havada uçtuğu yerde böyle ilgi çekemezsin.
iskandinav ülkelerinde sıkça görülen saç rengidir.
Boyatılarak bu renge geçilebilir.
Not:rabbit hanım bi foto atarsın tamam iki atarsın ee hadi ona da tamam ama üçüncüyü atarsan kusura bakma ilgi orospususundur.
Başka açıklamaya gerek yoktur.
sarı saçlarından sen suçlusun.
herhangi bir saç rengi.

ayrıca sözlük kızı sözüm sana. saçının ya da elinin ya da başka bir uzvunun resmini buraya atmak, nasıl bir ilgi açlığıdır. millet ekmeğe aç, bunlar ilgiye. tahminimce çevrelerinde ilgi görmeyen tipler bunlar. burdan dengelemeye çalışıyorlar.

bu sözlükte abaza ve meriçler oldukça bu tipler hep prim yapacaktır.

daha detaylı bilgi için (bkz: yazık sakat herhalde)
takma kipriklerin lens mi acaba.
Eğitim hayatının da reklamını yapıp yeterince ilgi çekemediğine göre başka bir platformda şansını denesene? Sözlük ya burası hani?

Normalde böyle insanların hortlattığı başlıklara gelmem de bu değişik bir ilgi açlığı. Sarışın değilsin, olsan da bu sözlükteki kimseyi ilgilendirmez. eğitim hayatı güzel olan, olabilen birçok insan var bu ülkede. Azıcık büyüyün arkadaşlar.
Saclarim siyaha cok yakin bi kahverengi
Ve guneste benimki de boyle.
Güneşte her renk çok daha açık zaten.
Saçma sapan kumral falan da karistirmayin araya.
Bildiğin kahverengi iste aq. Hayır sarı olsa ne olmasa ne zaten.
Roman çocuk saçı.
Seksidir.
Türkiyede çoğu ünlünün yapay yollarla sahip olduğudur.
gerçek sarı saçlı biri bence saçını küt, kısa kestirip; bir nevi allah'a isyan etmemeli...
allah onu sana niye vermiş? bakımlı bir biçimde uzat, millet imana gelsin, diye..

ben konuya bu şekilde bakıyorum..

bu arada futboldan hiç anlamam, fakat (bkz: eski açık sarı desene)...
Benim için Diğer saç renklerinden bir farkı olmayan saç rengidir.