bugün

babama sarmışlığım da var. tam beş kez annemle odalarının kapılarını çalıp annem kapıyı açtıktan sora "baba seni çok seviyorum biliyor musun ?" dedim sonuç anneme git şunu yatır uyuduğundan emin ol dedi. anne baba olmak zor zanaat vesselam.
taksim'den sarı dolmuşlar ile eve dönerken son durakta, şoförle "hani sahil arabasıydı bu, neden meydandan geldi, sahilden gelecek demiştiniz!" diye kavga edip şoföre ana avrat sövmek. *
moda sahilde fransızca bağırıp çağırmak.

ne pis adammışım lan, özenti gibi.
sarhoşluk değildir o

alkolün arkasına sığınıp içindekileri kusmaktır.
Boş boş gezip hiç bir şey olmamış gibi yerine oturmak.
Kusup üstünde uyumamdır. Sarhoşken oyun oynama deneyimlerimden bahsetmiyorum bile.
kusmak. madem kusacaksın niye içiyosun, saçmalığa bak.
70lik yeni rakıyı iki kız bitirdiğimiz halde dipçik gibi eve gelmişliğim vardır. Kusma,bayılma,aģlama asla olmaz. Sadece normalden 2kat fazla konuşurum. Her şeye konuşurum. Çok konuşurum. Allah o anki şerrimden korusun dostlarımı.
Sevgilinin en yakın arkadaşıyla öpüşmek.
balkondan aşağı kusmak.
(bahçelievlerde denk gelen varsa büyük özürlerimi iletiyorum, kötü bir gündü)
edit: denk gelenler eksiliyor :(
taksimdeki demirören avmnin yürüyen merdivenlerinden ters çıkmaya çalışmak ve tabiki sonra güvenliğin beni dışarı çıkarması. hala utanırım. sevgilimin üstüne 3 kez kusmuştum ayrıca.
Balkondan aşağıya kusmak. Demek ki tek değilmişim mutlu oldum.
akvaryumdaki balıgı cıkarıp ucsun diye fırlatmam.
çocukluk arkadaşımla aynı üniversitede aynı dönemde okumuştuk.

haliyle aynı evde kalmıştık.

ev sahibimiz çok iyi bir insandı.

ne zaman arkadaşımla bir araya gelip içmeye başlasak gece saat 11-12 hiç fark etmiyor kendisini arayıp hal hatır sorup hayır duası alıyoruz.

ertesi gün ne bok yedik lan desekte içince yine kendimizi tutamayıp yine arıyoruz.
taksim'den üsküdar'a gidene kadar aktarma yaptığın her araca (metro,marmaray,bağlarbaşı dolmuşu) kusmak.
Herkesi opmek.
Çamaşır makinesini izlemek...

Polislere " beni tutuklayın" demek...
Dün akşam ilk defa sevdiğim kişiye onu sevdiğimi söyledim. Babasının eve kaçta eve döneceğini en iyi ben bildiğim için rahat rahat akşam ona kadar muhabbet ettik. Sarıldık, elini tuttum, başı omuzumdayken hiçbir yere kıpırdayamadım. Hani hiç bitmesin denen anlar var ya öyle bir şeydi benim için. Evine bıraktım. Annesini de tanıyorum. Haberi varmış buluşacağımızdan. Selam verdim annesiyle biraz muhabbet ettim sonra eve gidiyorum diye çıktım. Bir çok mutluyum kutlamam lazım, iki kızın babasına nasıl açıklarım ve ne der? Üç ben gidiyorum lan aylarca göremeyeceğim sevdiğimin yüzünü.

Sonra tipik sinan halleri içmeye başladım. Ne zaman kafam karışık olsa içerim. Fakat hiçbir zaman alkollüyken çözüm bulmuşluğum da yoktur. Içtim içtim. Sonra arkadaslarimi aramaya başladım. Kısa muhabbet sonra hemen kapattim. En son bana küsen bir arkadasım var o lavuğu aradım. Seni almaya geliyorum dedi. Elinde viskiyle gelmiş. Zor bela viskiden ayirdim götü.o kafayla bir daha viski içmeyeyim dedim. Gittik bira aldik. Oturduk bira içtik. Önce olanları konuştuk anladi beni. Onun da konustuk ciddi konusuyoruz vs sonra onun da kafasi guzel olunca duramadik amk. Viski icmeye basladik. Ben sarhosum diye icmedigim viskiyi dort bes bira daha ictikten sonra icmeye basladim. Zaten kafam gitmis amk. O ara telefonum caldi actim. Beni merak etmis mesaji falan gormemisim evde misin diye soruyor. Anlattim biraz. Sonra cok içme dikkatli ol nutuğu dinledim. O arada kızın sòzünü kestim seni öpmek istiyorum dedim mal gibi. Kız benimld duzgunce konustu da hayatina gereksiz insan almamis dogru iliskiler kurmak istiyormus. 20 yaşında bir kere ilkokulda bir sevgilisi olmuş daha da kimseyle olmamış boyle birine kaşı bu denli hizli ilerleyemem oturaklı bir kız. Babasini annesini hic karistirmiyorum bile. Resmen şapa oturdum. Başka bir kiz olsa nerden falan der. Bana bunlari icince mi soyleyeceksin dedi ayri bir bozdu beni. Daha sevgili oldugumuz ilk gece. Sarilip yanagindan opmek falan diye kivirdim duygusal bir iki muhabbet ettik o sirada benim arkadas zaten uykunun tadini cikariyor. Kapattim telefonu. Bizimkini uyandirdim hadi evine git falan diye. Daha iciyoruz dedi adam zorla icirdi beni. En son siktirdi gitti evine.

Ben de kendi evime gidecekken, babamin evine gittim. Anahtarim var ama kapiyi caldim. Kapi acildi. Sonra gidince sizi ozliycem falan dedim. Odama gittim kiyafetlerimle yattim. Sabah ben yataktayken bir yerlere gittiler. Yataktan kalkamadim. Sadece bir ara bir sarj cihazi buldum telefon icin. Tum sabah telefonla yatakta takildim. Sevgilimle sevgili olduktan sonra ki ilk mesajlasmalarimizi yasadik. * Daha yeni ciktim yataktan. Kafam açılsın diye babamin viskilerini iciyorum. Öyle boktan içmişiz dun gece.

Edit: ayrica sabah uyandigimda ustumde pijama vardi. Kiyafetleri az önce kirli sepetinde bukdum.
Üniversitedeyken arabayı park edip 2 gün aramışlığım var. Evim kadıköyde araba ortaköyden çıktı. Siz siz olun sarhoşken canınız kumpir çekerse taksiye binin.
silecek suyu haznesine idrar doldurup camı silmek.
geçen yıl kara kuvvetlerinde yapılacak olan askeri mülakata girmeden önce ankara cebecide sabaha kadar alkol almıştık.hiç tanımadığım bi çocukla sabaha kadar dertleştiğimi ve hayata kin kustuğumuzu hatırlıyorum.o kafayla birde sınava girmiştim.
yapılmayan saçmalık varmı .
(bkz: bahçe toprağı sipariş etmek)

https://twitter.com/suIta...20140962375954436?lang=tr
arkadaşı arayıp gülmekten konuşamamak bi cümle bile söyleyemeden kapatmak.
Sarhoşlar cidden saçmalar ama dayım kadar saçmalayanı yoktur. Yine içkili direksiyona geçtiği bir gün çevirmeye denk gelir. Çevirmeden kaçıp son model arabasını radyo son ses ve kontağı üstünde parka bırakıp eve gider. Sabah gider arabayı koyduğu yerden alır. Bizimde kilitli arabayı kapının önünden çalarlar.