bugün

Büyük kavgalarla ayrıldığın eski sevgiliyi arayıp af dilemek. Yani tükürdüğünü yalamak.
Limonla konuşmak ve sarhoş değilmiş gibi davranmaya çalışmak.
sabahında millet anlatınca da hehehee sarhoşum işte boşver sen beni diye geçiştirmek zorunda kalırsın.
arkadaşlarla gereksiz yere kavga etmek *
tren yolları boyunca düşündüm.
garsona sinirlenip barın tuvaletinin her yerine tuvalet kağıdı sermem; kapı kollarına, musluklara, her yere tuvalet kağıdını dolamam ve arkadaşlarımın yanına gelince "intikamımızı aldım" demem.
Çok yakışıklı olmak.
Halıya kusmak. Favorim.
Ortamda hoşlanılan biri varsa ona yürümek dobra konuşmak bol bol gülmek gecenin sonlarına doğru algıların kapanması oraya buraya kusup rahatlama safhası çoğunlukla dün gece pişmanlığı ve o son birayı icmiycektim inancı.
vakti zamanında 'twigy twigy' naralarıyla twigy mağazasının kepenklerine tırmanmışım.
bir de aynı vakti zamanda sular gibi aşık olduğum adama 'sen sucuk mu yedin?' diyip öpmüştüm. sonra olaylar olaylar..
ve daha niceleri
en mutlu anlarımı -fotoğrafları net olarak hatırlamasam da, sarhoşken yaşamıştım.
umarım daha da nicelerini yaşarım.
sebebsiz girilen gülme krizleri. tabi gülmek bulaşıcı olduğu için toplu sıçma ayinine doğru yol almak.
gülümseten başlıktır.

belkide insanı olması gerektiği haldir sarhoş olmak. o kadar açık sözlü dürüst. Hiçbir zaman o kadar içten konuştuğumu hatırlamıyorum.
Aşama aşama şu şekilde oluyor:
Fazla gülmek
En yakın arkadaşa "gel öpücem" demek
işemek için tuvalete gitmek o esnada gene aşırı gülmek
Şarkı söylemek
işemek
Audioslave'den "like a stone" şarkısını dinlemek
Kusmak
Sarhoş değilim yüzümü yıkamıycam diye itiraz etmek
Zıbarıp yatmak.
Sarhoştum aydım ben bu işten caydım şeklinde sözü bile var. Sarhoşluk halinde tam ehliyetli sayılmadığınızdan fiilen çoğu yaptıklarınızdan sorumlu olmazsınız.
eski sevgiliye mesaj atar gibi eski dosta mesaj atıp heyecanla cevap beklemek.
Ben sürekli iyi olduğumu iddia ediyorum.

Kendimi ifade edişim bile bu cümleden öteye geçemiyor.

Iyiyim ya ben.
ben iyiyim yaa.
yaa ben iyiyim.
Gercekten iyiyim ben.

Çakırkeyifken bile kendimi iyi hissediyorsam, sarhoşken bu kadar üstüne basa basa bunu belirtmiş olmam beni şaşırtmadı.

ama neden insanları buna inandırmaya çalışmışım bunu bilmiyorum işte.
Yapılmaması gerekenlerdir.
dobra dobra konuşmaktır.
su an yaptigim seydir. sacma degil aslinda. soyleyemeyecegim seyleri soyledigim zamanlardir. iste bunlar hep bell's.
yediğin yoğurtlu makarnayı kusmak.
yapılmak istenmeyenler yapılır ne yapılacak başka.
mevsimlerin en sıcağında susuzluğa kanarım.

yanlış zamanlara sensizliğe ağlarım.
cop konteynirina kafa atmak. salya sümük ağlamak sonra da hiç bir şey yokmus gibi gülmek. sabah kalktığında da yaptigin rezilliklerin seni bulmasi ve kafanın yerinden çıkacak gibi olması. içmeyin abi.
facebooktan, aşık olduğun insanla madem paylaşım yapıyorsun bana niye mesaj atmıyorsun diyerek kendi kendine kavga edip aşık olduğun insanı silmek. şimdi tekrar ekleyemiyorum da .
Gülmek,saçmalamak,şarkı Söylemek.
eve dönmeyi unutmak.