bugün

Milletin arabasını taşlamak. Tuvalete yeni aldığım telefonumu düşürmek... arkadaşımın babasına naber ismail demek... platoniğimin ismini haykırıp sen beni hak edecek naptın diye bağırmak...
sarhoşken de, ayıkken de yapılacak en saçma şey gidip AKP'ye oy atmak olacaktır. bunun dışında çok da şey yapmayın, ne yaparsanız yapın ayılınca düzelir.
Konuşmak.
Babası ölü olan bir arkadaşın evinde babasının portresiyle dans etmek sonra ben ne bok yedim diyip ağlamak.
Pikniğe gittiydik bide bi gece yarısı pendikte çiçeklere saldırıp martı kovalamışım.
Alkol kullanmıyorum.
Mescide gidip ağlamıştım sonra da duvarına yaslanıp uyumuştum aynı gün sarhoşluğun etkisiyle kafeye girip saçımı yıkamıştım.
evlilik teklif ettim, neyse ki o da sarhostu ve hatirlamiyordu.

sonuç: agzima alkol surmuyorum.
arkadaşlarla bara gitmiştik. biraları hızlı içince kafayı buldum tabi kendimi kontrol edemiyordum. dans ederken sürekli bi çocuğun yanına gidip dans ediyordum sevgilisı varmış yanında hatta. neyse sonra arkadaşım beni almış duvar kenarına cekmiş. bütün akşam duvara sürtünüp dans etmisim la djsmdnmsjfms.
belediyeye ait bir binanın çimenlerine işerken polislere el sallamak. ilk kez içtiğim alkolün etkisi.
sokaktaki her kedi köpeği gördüğümde sarılmam sevmem. arkadaşım sordu n'apıyosun diye. "hepsini eşit sevmeliyim" demiştim. benim yüzümden arkadaşlar da sokakta gece 4 e kadar durdular beni izlediler. sarhoşken birini aramayın hayvan sevin arkadaşlar.
yeterince sarhoşken, karanlıkta kapıyı kapatmak için bi süre duvarı ittirdim ama işe yaramadı. duvara yenildim evet.
çöp kutusu klozet gibi görünmüştü. içine biraz şey ettim afedersin.
2 bira üstüne 0,50 lt cin içtikten sonra tamamen bilinçli bir şekilde cama çıkıp mahalleye 31 çektim. o çürümüş mahalleye tohumlarımı fırlattım.
Arkadaşın evinde Hoşlandığım kızın arkasından tüm gün jelibon yedirmek için koşmuştum. O güne kadar bir ihtimaldik ve de çok güzeldik.
Sarhoş olacak kadar içmediğim için yapılmayacak olan saçmalıktır.
Bir bok yiyorsanız adap bileceksiniz.
(bkz: spin atmak) daha sonra yere dusup ertesi gun her yerim mor uyandim
Bankta ters uyumustum kalktigimda caminin onundeydim. Vay AMK.
7 efes extradan sonra tuvalet ihtiyacımı karşılamak için girdiğim kadıköydeki bir mekanda işimi hallettikten sonra sahnedeki sanatçıyla düet yapmamdı. amk kimsede demediki sen kimsin neden sahnedesin:D .
eski sevgilimi 35 kez aramaktı sanırım. neyse ki meşgule atmıyomuş engellemiş. daha sonra aynı çocukla sevgiliyken tartıştım diğer arkadaşlarım eski sevgililerini arayıp barışma ümidi kollarken hemde. sonra bana dayanamayıp uyudu ve ben sana küstüm seninle 3 gün konuşmicam diyip engelledim birkaç dakika sonrada engelini kaldırıp aşkım 3 saat olsun sen uyandığında barışmış oluruz ehuheheh yazmıştım. ayrıldıktan sonrada yine sarhoş olup ayrılık tribine soktum çocuğu ay ne çekti benden.
ocak 1 yılbaşı partisi tekneyle marmaris barlar sokağına arenaya gidiyoruz. ve ben denize atladım
barda fazla para çıkmasın diye 70 lik votkayı yanıma almıştım.
keşke içmek için varmayı bekleseydim.
ve bu olay benim muğla üniversitesinde ki öğrencilik hayatıma son vermiştir zaten sınırda olan devamsızlık hakkımı 3 hafta yatakta sesimi götümden çıkararak tüketim.
Sarhostum hatırlamıyorum.
bayisi olduğum firmanın bölge müdürüne sen çalışansın ben patronum diye bağırmak. garip şekilde kendisi bu lafı yuttu şuan ikimizde işsiziz.
denize girmek ve az kalsın boğulmak. karaya kendini atıp gündüz gündüz milletin içinde bir güzel kusmak.
hani kimse eski sevgilisini aramamış. yeterince saçma değil mi yoksa?