bugün

sabah kalkındığında bir derdim var'a neden çaylak oldum yeaa diye yazmaya neden olabilir. evet.
(bkz: öpüjem öpüjem dedim sana)
Çok güzel olsa gerek. zaten millet ayık kafayla buradan nasıl zevk alıyor tartışılır.
dünyanın en zevkli işi top 10 listesine 3. sıradan giriş yapmıştır.

an itirabiyle gerçekleşmiş olmakta olduğum eylem, sarhoşken entry girme eylemidir.
Ayıkken girmekle farkını anlamadığım olaydır. Aynı beyin aynı düşünce bende durum böyledir en azından.
an itibari ile gerçekleştirdiğimdir. hepinize sevgiler benden inşallah istedikleriniz olur umutlarınız kırılmaz genşler.
Denemedim ama çok zevkli olacağını düşündüğüm eylem. Başlığı okurken bile güldürmüştür. *
o sarhoşlukta uludağ sözlüğü açabiliyorsa sıkıntı yoktur.
barut osman kardeşimize teşekkür etmemizi sağlayan giriştir.
eksi alacağını bile bile..sanki entry girmek bi bok da, sarhoşken girmek olay olsun dedirten durum..
Yazarların yarısının mütemadiyen yaptığı faaliyet.
Uludağ sözlükte mi, ekşi sözlükte mi olduğunu bilmemektir. Umarım Yazım kurallarına uymuşumdur. Saygılar. Kafam fena dönüyor aq.
yaran kelime hatalarına neden olabilir.
git kafanı yaşa amk...

bunlarla polemiğe falan girmeyin sakin ahali.
çaylak hatta silik olmanıza neden olabilir.
inanilmaz eğlenceli bir eylemdir. Evet.
Zall'in her gün gelişmelerden yaptığı şeyin yanında hiç kalan eylem.
dibine vuruyom her gece.

çok zevkli lan.
Dis ağrısı icin pamukla koyulan rakiya bardakla devam edilmesidir. Sarhoşmusun sorusuna entry girerek cevap vermektedir.
Ne girmesi entry bey?
şuan 3 adet kırmızı tuborg ile katıldığım yarışma. hala kontrol bende beşi devirince görüşürüz.

edit: adamlar sarhoşluğuma bile eksi basıyor amk. mutlu olmamı isteyen yok mu lan?
içki sofrasından zevk almayan sıkılan yazarların girdiği entry ler.
Ilginc olabilir.Bi denemek lazimdir.
Ayıkken mi girecektik entryi .
En az alkollü iken entry girmek kadar garip olan harekettir. Tek fark alkol almadanda sarhos olabilmektir. Ben bu gece öyleyim. Dikkat edin kalbinizi kırarım..