bugün

Konışmanın 5.dakikasından sonra bir insanın sapyoseksüel olup olmadığı belli olur.
Birşey düşer ümidinde olmayın; siz sapyo değilseniz ve öyle bri ile birlikte olursanız bi gram zevk alamazsınız.
Kasmayın. Ne iseniz o olun. Zekanın sınırsız tahriği çok alengirli bişi.
türk kızının yeni sakızı. ama anlamını tam bilmedikleri aşikar. "ay şekerim sapyoseksüelim ben." diye gevşek gevşek konuşmadan önce salya akıttığınız adamlara daha dikkatli bakın derim. tok kapı sesli golf anahtarı, iphone, parliament ve zipposu sağ eline entegre, babadan paralı ve bütün vücut kıllarını aynı uzunlukta kesen vücutcu berkecan'ların bu sapyoseksüellik nanesiyle pek alakaları yok.
bir erkek olarak sapyoseksüelim.

nefes alsın yeter durumundayım, arayışlardayım.
Bence herkeste olması gereken beğeni kavramı budur. Diğerlerini kolayca çöpe atabilirsin ama başarı ve zeka karşıdakinin asıl değerini belirler.
Beyinlisini buldun akıllısını istiyorsun. Olay bu.
Bir erkek olarak sapyoseksüel değilim. Güzel olmayan zeki kadınlardan hoşlanmam onlarda benden hoşlanmaz zaten.
Yardım beklediğim konu.

Beyin cerrahisi alanında ihtisas sahibi,
Fit, yeşil gözlü erkek bir akademisyen olan hocam adeta "bakkaldan ekmek aldım." edasıyla "elektroansefalografi sonuçlarını inceledim." dediğinde kalp atışlarım hızlandı.

Bu sapyoseksüelite olabilir mi?
beyin mi sikicez birader.
gizli kalptir o. bi baktir derim.
elektroensefalografi Demek istemiştir o.

Ayrıca artiz, eeg de geç işte.
esasinda insanların dış görünüşlerine göre değil tanıyıp karakterlerine göre bir karar vermeye sapyoseksüellik denir ama tabi siz seksi görünce atladiniz yine.
(bkz: Arkadaşlar bu bir virüs olabilir mi)
Her kızın olduğunu iddia ettiği ama kaslı ve zengin bir erkek görünce anında vazgeçtiği akım.
damar tıkanıklığı.
yürek kalkıntısı. *
hiç inandırıcı bulmadığım yönelim. ilk izlenimlerden ziyade, ilişki içerisinde ortaya çıkabilecek artılar ve eksiler olarak değerlendirmek daha doğru.
Buyurun benim?

T: beyin severler.
Bazı hanım kızlarımızın C2me gibi amacı manidar olan mecralarda sırf seks tagiyle arama yapıldığında profilleri gözükebilsin diye biosuna yazdıkları 12 haneli kelime.
engelleyemiyorum bu isteği.
bence hepimizin içinde bir nebze vardır sapyoluk. zekaya kim aşık olmaz ki.
Türkiye'de yaşıyor ise, aşık olamayacak kişidir.
içi boşaltılan kavramdır.

karşılaştığım sapyoseksüellerin zekasına aşık olduğu insanlar genelde boş tiplerdi.

amk içini boşaltığ bokunu çıkartmadık kavram bırakmadınız.

popüler kültürün dayattığı şeyleri okumakla zeki olunmuyor at kafaları.

ne üretiyorsunuz? ne katkınız oluyor bilime?

embesil embesil konuşuyorsunuz sonra ortamlarda.
bunu deyince kendinizi cool sanan tiplerden değilseniz ve sevdiklerini yüceltmek için demiyorsanız tamamdır.

(bkz: beyin kıvrımlarını deliiii gönlümeee)
bunlar ikiye ayrılır

saplı seksüel ve sapsız seksüel

olarak.
görsel