bugün

24 yaşındaysan ve sapsan hayat çok güzel.
Kendi kafana göre,istediğin sekilde plan yapabilirsin.
neye sap olduğuna bağlı olarak değişen taraflardır.
Bekarlik sultanlik iste mk. Atasozumuz bilem var daha ne kurcukluyonuzm sultanligin her türlü iyi yanini sapliga ekleyin, geçin.
Kendini kandırma , iyi bir tarafı yok.
paran cebinde kalır diyeceğim de cebimde para yok anasını satim. yıllardır sapım bir faydasını görmedim.
mutlak sap olmak gerçekten mutsuzluk verici ancak ilişki sonrası saplık dönemi insanı kendine getirir.Başkasına göre hareket etmemek,canınız ne istiyorsa yapabilmek,yemek yerken kafada hesap yapmamak,gereksiz tartışma ve triplerden uzak olmak ..özlemişim valla iyi böyle bi süre.
mutlak sap olmak gerçekten mutsuzluk verici ancak ilişki sonrası saplık dönemi insanı kendine getirir.Başkasına göre hareket etmemek,canınız ne istiyorsa yapabilmek,yemek yerken kafada hesap yapmamak,gereksiz tartışma ve triplerden uzak olmak ..özlemişim valla iyi böyle bi süre.
Hesap vermemek. Rahatsın oh mis.
sap olmanın iyi tarafları vardır. mesela biz saplar, akıllı insanla salak insan arasındaki farkı hemen anlarız. akıllı insanlar bize gelip aa sap derler. salak insanlar bizi saman sanabilirler. biz de onlara deriz ki ulan gerizekalı. daha sapla samanı ayıramıyorsun. ben sapım görmüyor musun? sonra bu akıllı olan ve bizim sap olduğumuzu fark eden kişileri kenara not ederiz ve ilerde çıkma teklifi ederiz. böylece ilerde sap olmadığımızda sevgililerimiz geçmişteki gibi gerizekalı değil akıllı olurlar. saplığın avantajlarını değerlendirin.