bugün

sözlükten yürüdüğü pelinsuya sinyal çakmak için "bunlar gayet normal şeyler ya hangi devirde yaşıyoruz" diye yol yapmaya başlar şimdi zırtlanlar. lan siz var ya ne göt adamsınız.
sanaldan sevgili çıkmaz. net. 1997 yılından beri bilgisayar ve teknoloji ile iç içe olan birisiyim bir sürü kız ile tanıştım görüştüm. ama sevgili olmadım hiç.
saçma bir ilişki türüdür. ulan huyunu suyunu bir kenara bıraktım, tipini bile görmemişsin amk. nasıl sevgili oluyorsun?
can dostum, güzel insan, kardeşim dediğim kankam, karşiiiiiiiiiimmmm yapmıştı bunu.

inanamadım amk. halâ daha inanamıyorum. askdjaskdjas.
En temizidir.
Karakteri varsa olunabilir.
iki tarafında birbirini elinde ve aklında tutması gerekir. Bence mutlu bir ilişki yaşanabilir. Heleki bu soğuklarda...
Sanaldan tanıştık. Evet ama onun o temiz kalpliligi inandiriciligi yok kimsede. Reel de de cikma teklifi etti hatta papatya ile (hala sakliyorum) kabul ettim.7 aydır beraberiz. Allah bozmadan kullara bu gücü vermeyiz.
asla tasvip etmediğim hadisedir. sanaldan hatun düşürülür,küskülenir,cilalanır.sevgili olmak ney lan. sinirlendirdin allahsız seni. dışarıda kız mı yok amk oğlu seni.sanaldan geyik yap,buluş,çiftleş. sevgili olma.sen sevgili olma ulan ayı.
gördüğüm kadarıyla herkesin "açık kapı" bırakmak adına onayladığı eylem.

konuştuğu kız - erkek çirkin bir tip çıksa anında muhabbeti kesecek insanlar romantizm kasıyor, anlayamadık...

görmekten kasıt nedir?

reelde birebir görüşmek mi yoksa fotoğraf, kamera gibi araçlarla görmek mi?

yani bir insanın fotoğrafını bile görmediği bir insanla sevgili olması pek gerçekçi bir eylem değildir.

sonunda* bir taraf üzülecek diğer taraf hayıflanacaktır.

gerenk yok.
Saçmalıktır. Cinsellik için adım atılmış bir durumdur karaktersizliktir.Fotoğraflar,sesli mesajlar vs... bu yüzden özgüvensizlik,parasızlık sembolüdür ayrıca ki dışarıda kız bulamamış sanaldan medet umuyordur kişi. Tabi yalnızlık var bir de.bazen sadece seni yargılayacak kadar tanımayan biriyle konuşmak istersin. Bu da tuhaftır.kendini yalnızlaştırmaktır.
(bkz: harun ağabey)
Yeni tanıştığı birisine müstehcen foto atan birisiyle.
Mezhep baya genişmiş haklısın.
Çocukluğumdan lise bitene kadar en yakın arkadaşım olan bir şahsın gerçekleştirdiği ve yakından şahit olduğum ilişki. Bir oyundan tanıştıkları israilli bir kızla böyle 3 sene sevgili oldular. Sonra Tayland'da buluşup tatil yaptılar. 1 sene sonra da evlendiler. Şimdi o çocuk 5 senedir israil'de.

Bir garip işler...
Aptalliktir. Salakliktir. Gerizekaliliktir. Asosyalliktir. Kendine guvensizliktir. En kotusu de bunlari karsi tarafin davranislariyla anlayabilmenizdir.
3000 km ötede birisiyle anadilden farklı bir dille konuşup sevgili olmuşluğumuz var.Kız en son ielts çalışıyordu Tr'ye gelmek için.Uzak mesafe ilişkisine girmeyin acı çekersiniz.
Tanımaya yönelme durumudur. Şekli biçimi çok kritik değil ise doğru bir davranış. Amma ve lakin şekli görünce geriye doğru kaçıyorsa y.rraktan kürekten bir iştir.
(bkz: görgü bozukluğu)
(bkz: görgü klavuzu)
görmeden sevgili olmak? yürek ister aslında. o kadar saçma, karaktersiz, klavye ustası insan varken kafanız da hep "acaba?"lar olacaktır.
Ama birini görmeden sevebilirmiyiz? tabii ki lan. enerjisini sevebiliriz, hayata bakış açısını sevebiliriz. kafamızda ki "acaba?"lar sevmeye engel değildir. siz yine de güvenmeyin ve temkinli davranın.
sanaldan biriyle tanıştım dalgasına konuşuyordum ilk önce fotoğraf falan atıyordu biraz da müstehcen arkadaşlarıma gösterip dalga geçiyorduk gülüp eğleniyordum, sonra buluştum hatunla, tam ruh ikizim... 2 yıldır beraberiz ve o ilk başta fotoğraflarını gösterdiğim arkadaşlarımdan utanıyorum. siz siz olun herşeye ya olursa diye ciddi yaklaşın...
biraz hayalperestlik biraz da umut işidir fakat malca bulamayacağım.
insanların duyguları paylaşması, kilometrelerce öteden anlaşabileceği birini keşfetmesi malca değildir. belki kötü bir durumdur ama hakaretleri hak etmez.
hisler tene değmeden de işleyebilir gönüle gibi bir cümleyle çeşitli yollarla tanışmış ama kavuşamamış insanlara selam olsun *
2 defa yasadigim birinde karsi tarafin beni gormesi halinde ayrildigi bir digerinde de bazi sorunlardan dolayi yine karsi tarafin ayrildigi iliskilerdir.

Zordur. Ozlersin. Ama daha saglamdir. Ben simdiye kadar kimsenin aldattigini gormedim. Ama yanimda oturan kiz aldatildi. Yuz yuze Gorustugu biri tarafindan.
böbreği sigortalattıktan sonra sorun olmayacak eylem.
(bkz: Caiz değil)
bi kitaba dokunmadan okumayi bir de sevgiliye dokunamadigin, gozlerine bakamadigin iliskiyi sevmem. ruhu havasi romantizmi olmalidir.
universite yillarimda sahit oldugum olay. sinifta bir kiz msn'den tanistigi jamaikali ile lise yillarindan beri sevgiliydi. bu durum universite bitene kadar da devam etti. hic gorusmediler, hic bulusmadilar. cocuk jamaika'dan kizin evini arayip annesi ve babasiyla bile konusuyordu o derece ilginc bir durum. 3. yil yazin gelecek gelecek dedi, tum okul heveslendik. sonra cocuk yol parasini polis okuluna yatirdi. en son kizin fransa'daki dayisi hayrina cocuga ucak bileti alacakti gelsin diye en son orda kaldim. dizi misali.
kafasına kesekağıdı mı geçirdin diye sorduranzi.