bugün

(bkz: sanal bebekle sex)
uzak sehirlerde bulunan sevgililerin periyodik olarak yaptiklari eylemdir. heyecansiz,zevksizdir. canlisi tavsiye edilir.
cinselliğin fiziki cinsel temas yoluyla değilde, fiziki olmayacak şekilde beyinde yaratılması veya kafada yaşanılması durumu.
(bkz: sozluk yazarlarından sanal seks dersleri)

slogan: boşaltmadan bırakmıyoruz.
banal sekstir, diyecek başka bir şey bulamıyorum.*
dikkatli olunmassa sanal bebege neden olabilecek durum.
aslinda cok uzun yazacaktim ama,cok isim var bu yuzden daha sonraya birakiyorum.

tanim : sirkette yapilmasi kesinlikle cok sakincali bir harekettir.
bu uygulama da microsoft tarafından yenileme istenilen uzaktan orgazm.

(bkz: bill gates hissedince biz de hissetmiş sayılırız)
Bir chat kanalına kız nickiyle girmeye korkar hale getirten durumdur.
Hiç usanmadan hatta utanmadan gelen teklifler sinsilesidir!
Erkek arkadaşların, kız nickiyle bir sohbet kanalına girdiğinde, özeline gelenlerin toplamının yaptıklarıdır.
zamanında deneyip beğendiğim, oldukça keyifli bir aktivite. uygun bir partner bulmak zordur ama...
monitöre boşalma (san)atı.
erkeğin sürekli ereksiyon modda yaptığı eylem.
ne kadar inkar edilirse edilsin kimsenin yapmaktan çekinmeyeceği bir olaydır.

şimdi olay sanal olunca kızlarda biraz daha rahat oluyor. içindeki o seks tutkusunu öyle bir yansıtır ki, nasılsa kızlığına birşey olmayacak, erkek olan kişi kendini becerilmişcesine yorgun hisseder. kadınların kendilerini güvende hissettiklerinde neler yapabileceğini anlatamam yaşamalısınız.

erkek kişi ise güvende olsun olmasın sevişmeye meyillidir zaten. okulda konuşulurken kaliteden ödün vermemek adına '' sanal seks ne ya çok saçma, bi kere ten teması olmalı diye düşünüyorum'' bi s.ktir git...
aynı kişi eve koşturarak gider, hemen karıya titreşim atar kamera açtırır ''ovv bugün yine çok çekicisin'' der ve başlar dijatal bir sekse. kadınlar 0 erkekler 1 olarak kodlanmıştır dijital alemde.

velhasılı kelam sanal seks bana saçma geliyor diyen adamı güzel bir hatun 10 dakikada baştan çıkartabilir, bir bakmışsın ana.. o ne lan.. herif soyunuyor!
yanlış bir eylemdir.

hepmi erkek çıkar, hepmi erkek çıkar, hepmi erkek çıkar kardeşim. azdığım bir günde ağız tadıyla bir sanal yapalım diyoruz. hepmi erkek, hepmi sap çıkar a.q. yavv.

artık ''sanal sex'' sadece 2 sap arasında geçmektedir. kızların sanaldan ne kadar uzak olduklarını ''dr. haydar dümen''in köşesinde görüyoruz. boşa kürek çekiyoruz boşaa.
Fırsatığının bulunduğu ilk and başındaki sanal'ın atılıp orjinaline dönülecek sex türü.
sanal alemdeki cinsel ilişki.

(bkz: tatmin olamamak)
(bkz: 100 kontür e msn de sanal sex)
ticareti yapılmaya başlanan yeni meslek alanı.*
http://haber.milliyet.com...d27.05.2009%26reftype%3d2
boş işlerle uğraşmaktır.
100 kontör karşılığında kamerada soyunan kızlar , cinsel içerikli sohbetler falan filan. gerçeği varken sanalıyla kim uğraşsın. * (bkz: boş iş)
tek elle klavye yazma deneyimini geliştirmek için etkili bir yol.

edit: ayağı ile klavye kullananma durumuna erişenler varsa taktir etmek gerekir kendilerini .
sol elle klavye kullanmayı geliştirme sanatı.
G.S li elano'nun bir zamanki halleridir.
yeni nesil zina.
Herşeyin hayali olduğu insana hiçbir getiris olmayan boşa günaha girme durumudur.