bugün

Anzhi nin saha içindeki teknik direktörü. Adeta her futbolcuya bir sonraki pası ve nereye koşmaları gerektiğini teker teker el kol işaretleriyle anlatıyor gibi.
ibra-eto'o takasını istemediğim halde barça ibra'yı üste para verip almıştır.

açıklayayım, ibra kötü oyuncu değil ancak kolay gol atmayı sevmiyor sanki. eto'o ise tam tersi top ayağına geldiğinde kaleye bakar ve kalenin neresi boş ise oraya vurur ve sonuçta gol olur. işte bu özelliğinden dolayı eto'o'yu tam bir forvet olarak görürüm.
bitmiştir.
artık cidden bitmiş.. eto'o bitmiş beyler dağılın posası çıkmış bu kara çitlembikin.
milito ile ikili olduğu zamanlar iyiydi.
bence hala iyi olan oyuncu sonuçta yaş 31 türkiye'ye gelse fena olmaz sanki.
An itibari ile Galat... Şaka lan şaka. Futbol kariyeri bitmek üzere olan futbolcudur.
Samuel Eto'o: Ben size gol sözü vermiyorum. Ama ertesi gün bir ''beyaz'' gibi yaşamak isteyen ''siyah'' kadar koşacağım sahada.
mal gibi anzhi'ye giden oyuncu. şu anda şampiyonlar ligindeki her takımda oynayıp fark yaratabilirdi.

real taraftarına hak vermiyor değilim.
(bkz: noolmuş bitmişmi)
bugün doğum günü olan ünlü futbolcu.
Eto'o bitmiş.
hakkında yapılan bitmiş esprilerinin artık kabak tadı verdiği futbolcu. tamam gençler güldük, eğlendik, bitti.
şuan anzhide oynayan ama hala barçadakinden sadece birkaç tık altında oynayan müthiş yetenekli kamerunlu futbolcu.
Ertesi gün beyaz olmak isteyen bir zenci kadar koşacağım. Samuel Eto'o
dünyanın en zengin futbolcuları listesinde 60 milyon euro servetiyle 6. sırada bulunan futbolcu.
adam bitmekten korkuyormuş da haberimiz yokmuş.

* *
Gözden uzakta takılmayı tercih eden futbol starı. Barcelona dönemlerinde yaptıklarıyla dünyanın en iyi forveti. Sonrasında inter ile de şampiyonlar ligi kazanan büyük bir winner. 30 undan sonra istirahat etmeye karar vermiş olabilir. 2 yıldır dünyanın en yüksek meblağlı kontratına sahip futbolcusu.
çaptan düşmüş ünlü futbolcular arasındadır.
"Ben size gol sözü vermiyorum. Ama ertesi gün bir "beyaz" gibi yaşamak isteyen "siyah" kadar koşacağım sahada."
sadece bu cümleye bakarak bile ırkçılıktan tiksinmek mümkündür.
beşiktaş ile adı anılan forvet.
serdal adalı başkan seçilirse büyük ihtimalle beşiktaş forması giyecektir. az önce serdal adalı nın söylediğine göre de eto'o taraftar sebebiyle bu olaya sıcak bakıyormuş. ayrıca eto'o 20 alıyo nereye gelecek yea diyenler için söylüyorum eto'o gelirse kulüp kasasından çıkacak para şu an takımda en yüksek ücreti alan oyuncu kadar olacak gerisi sponsor ve yönetimin cebinden karşılanacak.
bonservis ve yıllık ücreti toplanıp cardozo'yla kıyaslandığında daha ucuza gelen kara panter. aynı yaştalar ama eto'o it gibi koşar, göt gibi bırakır rakipleri.
bugünlerde real madrid!e geri döneceği gündemde olan çılgın santrfor.
An itibari ile Chelsea ile 1 yıllık sözleşme imzalayan kamerunlu golcü oyuncu.