bugün

4 yıllık ıphone kullanıcısı olarak samsungg diyorum.
Biraz arayüze alışkanlıkla alakalı bir versus. ios itici bir arayüz olduğu için samsung tercihimdir.

Vestel marka telefon alacağıma ateş yakar dumanla haberleşirim. Bırakın akıllı olmayı telefon vasfını dahi zor karşılıyor. Yerli milli diyerek vestel alan çomarlara bilgilendirme olarak genaral mobile da yerli bir markamız. Enayiler nasıl vestel' e para veriyor hayretler içerisindeyim.

Versus
(bkz: samsung mu apple mı)
(bkz: Xiaomi)
Vestel Venüs alın aldırın. Lan birebir aynı özellikteki Samsung'un yarı fiyatına.

iPhone zaten voyvoda kazığı gibi göte giren fiyatı var...

Benim elektronik dünya devim vestelim bu cazip fiyatlarla varken onları alan enayidir.

Ne?
Aynı özellikteki, kalite yarım fiyatına AMK.
artık arasında fiyat olarak pek bir fark kalmadı ama samsung her bütçeye uygun telefon üretiyor apple da xr çıkardı ama malum o da her bütçeye uygun değildi.
her ortamda ios olarak cevaplanabilecek versus. o değil de bunların karşılaştırılması bile son derece ironik. fiat'ın en iyi arabasıyla audi a7 gibi...
hangisi yerli.
böyle bir karşılaştırmayı asla kabul etmiyorum. hagi mi alex mi tartışması bile daha tartışılabilir kalıyor bunun yanında.
xiaomi.
Huawei yakında ikisini de geçer. Made in china.
ne iphone ne samsung ne huaveğiiğğ adam gibi adam xiaomi.
fakirlerin samsung dediği versus.
iphone'u iphone diye mi okuyorsunuz?
Sefalete bak iphone tabii ki.
Fiyat - Performans olarak tabii ki de samsung.
samsung...ama huawei iki yıla kalmaz gömer ikisinide.
özellikler açısından karşılaştırıldığında fiyatına göre iphone kesinlikle hak etmemektedir. yarı özelliğindedir neredeyse karşılaştırıldığı telefonların. o yüzden sonuna kadar samsung
Samsun e1230 kullanıyorum gayet memnunum. Ne dert var ne tasa. Şarjı 7 gün gidiyor. Ne internet derdi var, ne de kamera. Şiddetle öneririm.
Tabiki de iphone Samsung kim köpek bu yarışa dahil bile değil.
(bkz: samsun mu afyon mu)
(bkz: serbest çağrışım)
(bkz: hemşericilik)
(bkz: kerem bürsin)
(bkz: hande yener)
(bkz: sümeyra butik)
(bkz: eğlence)
Her türlü apple.
S-pen gibi bir nimet varken; iphone yaprağın başını alır.

Telefonla ders notu tutuyorum amk.
samsungla iphone aynı cümle içinde kullanılmaz bile. işin içinde olan birisi olarak gerek kullanım, gerek servis bakımından samsungu yüze katlar. pahalıdır, şirket bunun bilincinde olarak davranır. bir sorun sebebi ile appleı arayın ne demek istediğimi daha net anlarsınız. birse samsungu arayın farkı görün.
cevabın lg olduğu soru.

olayı android vs ios olarak düşünürseniz android'den dolayı cevap samsung'a dönebilir.

ios kullananları ciddiye alamıyorum.
ikisi de değil, huawei yi tek geçerim.

Kullandığım en iyi telefon.