bugün

Ne bileyim .
Şu an iphone plus kullanmaktayım fakat samsung iphone u geçti, fiyat olarakta note 8 le birlikte epeyce fark attı. Oysaki samsung ilk piyasaya çıktığında biz onu iphone a göre makul fiyatlı akıllı telefon olarak sevmiştik.
samsung ne amk kalem pil alınmayacak marka.
Samsung'un hangi serisi olduğuna bağlı bu tamamen note serisi ise tabii ki Samsung.
1 iphone parasına modeline göre 3-5 tane samsung alabileceğiniz karşılaştırmadır. peki bu kadar fiyat farkı neden ? misal iphone da olup samsung içerisinde olmayan ve bu kadar fiyat farkı yaratan şeyler nedir. iphone sadece isim başka bir numarası yok zamanında bende kullandım ancak 1 aydan fazla katlanamadım değiştirdim geri samsung ile.
Xiaomi.
iphone un adı samsung un tadı .
samsung nedir olum. samsunga telefon mu diyorsunuz. semsang mi sony mi desen gene sony derim bir de iPhone ile kıyaslıyorlar. Samsung tek bir şey için tercih edilebilirdi yerleşik görüntülü araması olduğu için ama artık whatsappta da görüntülü arama olduğu için hiçbir tercih edilebilirliği kalmadı o cam gibi telefonların. sehpanın üstünden düşse kırılıyor haha.

edit: oo camcılar eksi butonunda buluşuyor. partiii. sizi tabak kırıyormuş gibi samsung kırarak karşılıyorum arkadaşlar.
yazar burada ozellikle mi boyle bir baslik acmis dedorten baslik...
efenim kiyaslamayi neye gore yapacaginiza bagli olarak degisir, teknik kiyaslamasinda samsung es yedi edç ayfonun son modelini ezip gecmistir. karsilastirmalari ve yorumlari okuyabilirsiniz. ama derdiniz masaya telefon araba anahtari sigara koyan tip olmaksa kesinlikle ayfon alir.
kisaca vs yanlis yapilmis...
Canım hiç öpmiyim kendime ait işletim sistemim varda. Tabikide iphone.
iphone için ölüp biten herkes sonradan görme, kompleksli ve ezik kişilerdir.
iphone sadece isimden bile deli gibi para kazandığı için, samsung önde olur. ama isterse en iyi telefon üretsin, iphone en boktan özelliklerle telefon üretip pahalıya satsa bile millet gidip o telefonu alacak kadar enayi. çünkü; adı üstünde "iphone telefon"...
samsung ne yaparsan yap bi süre sonra kasmaya başlıyor... görselliği ekranı ve özgürlüğü çok güzel bu tartışılmaz..
ama iphone yağ gibi akışkanlığı ve verdiği güvenle verdiğim paraya değer diyebiliyorsun,
Soru ekine bakılırsa;

Ayfone mi?
hala bu başlık altında karar vermeye çalışan insan,
gider samsung alır.
iPhone'u yazıldığı gibi mi okuyorsunuz ne yapıyorsunuz anlamadım ki!
Ayfon mi nedir ya hu?
Zengin olmayı iPhone alabilmekle bir tutan züğürtler için iPhone.
Samsung ucuz iphone pahalı diyenler hangi dünyada yaşıyor. Kıyaslarken samsungun amiral gemi modelleriyle kıyaslanır. iphone 7 çıktı 4-5 ay sonra samsung s8 çıktı. Bunları birbiriyle kıyaslayın bakalım hangisi ucuz hangisi pahalı. iphone fiyatına gidipte 3 tane samsungun çöp modellerinden alırım diyorsanız o ayrı. iphonun son modeli 7 samsungun ki ise s8 ve kuşkusuzki s8 daha iyi, iphone yavaşlamayan bir telefon ama kısıtlı kullanım özellikleri insanı çabuk sıkıyor. Hızlı olmasının sebebide kısıtlı kullanımdandır muhtemelen çünkü samsunga da program, oyun vs yüklemezsen o da yavaşlamayacaktır ama s serisi tabiki, gidipte j serisi a serisi c serisi alınacaksa uygun fiyatlı ama ağırlaşan zayıf telefonlar alınmış olabilir.
asus vestel lenovo tavsiyemdir.
samsung kullanan insanın sorusudur. iphone kullanan cevabı zaten bilir.
Önceki entrylere bakınca samsung diyen de iphone diyen de eksileniyor. Esprili bir entry girmek lazım ama bilemedim ki şimdi.
Cok yazik bu nasil bir karsilastirma.
samsung diyeni de eksiliyorlar, iphone diyeni de eksiliyorlar.

almayın lan telefon falan. telefonsuz kalın.
Bugatti mi? Albea mı? Demekle aynı şey sorduğun bugatti samsung mu? iphone mu? Sen düşün.
Bluetoothundan dolayı samsung.