bugün

Samsung un parmak izli ve kalp sensörü olan ilk cihazı.
Samsung'un en sağlam telefonlarından birisidir.

2014 ekim ayından bu yana kullandığım telefondur.

Ön kamera-ahize kısmında biraz tozlanma var ama onun dışında tek bir tamir görmeden hayvan gibi çalışan telefondur.
dışardan görüldüğünde mide bulandırıcı sıradan bir telefondur ama kaliteli ve kullanışlıdır. bunu en çok fakir bebelerle fakir kızların elinde çok görürsünüz.
Samsung'un yavaşlatmayı unuttuğu telefondur.
satış rakamı 12 milyon olan cep telefonu.
3.5 senedir kullandığım telefon. gayet memnunum, bir şey olmazsa daha çooook kullanırım.
Bende var. Bu entry i de ondan giriyorum. Telefonla statü yarıştıran veletler gibi diiliz biz. Haaa paramız da var, fakir de diiliz allaha şükür.

Bu telefon içine sd kartı konulabilen son samsung imiş. Fiyatı da aldığım zaman resmen son modellerin neredeyse yarı fiyatıydı. Bizim Klaus var Mediamarkt ta, iyi çocuktur, Almanya burası, dedim olm iki ay sonra başka telefon almak gerekecekse parasını verelim daha yeni modelini alalım. Adam Freak tipin tekidir geceleri kız arkadaşı yerine tablet pc ciyle yatağa girdiğini düşünüyorum ben onun.
Ben bunu diyince paganviodio seni tanırız sen ziktiret milleti bu telefon diğerlerinin yaptığı herşeyi yapıyo ve akü olayı da sonraki modellerden bile daha iyi dedi.

Harbiden de çok ucuz bi fiyata aldım o zaman bunu ben. Bi seneden fazla oluyo.

Gerçekten çok iyi bi telefonmuş, mobil telefon olayında akü çok önemli - telefonu "mobil - taşınabilir" yapan şey zaten akü. Aküsü hemen biten çok şık telefonları "mobil "diye satmamalılar.

Ben telefonu şarja bağlamadan, sık sık interneti kullanarak almanya'dan portekiz 'e gittim arabayla. Üstelik bi gece de geceledim bi park yerinde. E tabii idareli kullandık, ama portekiz de otelime yerlestigimde akü hala yüzde 28 gösteriyordu.

Yani...ben çok memnunum.
Hala ilk gün ki gibi güzel olan telefon.
Ne bileyim ben 1 buçuk yıl sonra sıçıp batırmasını bekliyordum.
Devam ettigi sürece kullanacağım telefon, s10 çıkana kadar ünlü olmazsam s10 alırım,ünlü olursam iphone'un son modelini alıcam tabii ki. .
Taş gibi telefondur...
S5 de 6.0 aldı, fakat türkiye de yayınlanmadı henüz.
android marshmallow 6 0 güncellemesini (sanırım henüz) almayan telefonlardan biri...

bu gidişte iphone 6 plus alacağım yakında.
Pismanliktir.
son bi' haftadır, yavaş şarj alıyor. normalde %5ten %100 e bi' buçuk saatte dolan telefon şimdi tospağ gibi. birileri yardım eli uzatsın.

not: orjinal şarj aleti.
kullanmasını bilen, şarj dengesini yakalayabilen ve fotograf cekmenin ayrıcalıklarını bilen biri için son derece güzel bir telefon. apollo yu uzaya gönderen bilgisayar dan en az 15 kat hızlı bir modele haksızlık etmemek lazım.
Müthiş bir telefondur kamerası falan gayet güzel aynı zaman da
Çok kullanışlı ve portatif bir telefondur.
yarak gibi telefon.
lahmacun gibi telefon.
hiçbir şekilde para verip almayacağım samsung'un ürettiği telefon. sony varken asla.
14 yaşındaki kuzenimin mesaj ayarlarını yapamayıp kendi hallettiğim telefon.
Son zamanlarda klavyede sorunlar olmaya başladı.
Hatalı yazdığım bir kelimeyi silmek istediğim zaman kelimenin bir harfini siliyor, diğerini tekrar yazıyor, tekrar silme tuşuna basıyorum, bir harf daha siliyor ve kelimeyi tekrar yazıyor.

Örnek: Silmek istediğimiz Kelimemiz "Sözlük"

Sözlük,Sözlü,Sözl,Söz,Sö
Virgüller yok. Anlaşılsın diye koydum.
SözlükSözlüSözlSözSö
böyle garip birsey çıkıyor işte.
Çok nadiren ortaya çıkan telefon. varlığıyla yokluğu bir. ikinci elde 1200 civarına bulmak kolay. Çok mu kötü acaba merak ediyorum.
boşa çıkarılmış telefondur.
Bir anda evimin onundeki agacin dalina konan telefon. Sogutlucesmede oturuyorum. Yakaladim hemen imeisini degistim kullaniyorum. Harika bir telefon.
AMK TELEFONU SON BIR GUNCELLEME GELDI BIRAZ ZAMAN GECTI, TELEFON TUS KILIDINDEYKEN NASIL OLUYOR BILMIYORUM FENERI ACILIYOR SONRA BEN FENERI AC BOLUMUNA GIRIP KAPATIM DIYORUM ORAYA BASIYORUM ISIGIN DOZAJI ARTIYOR KAPAMAYA BASIYORUM ISIGIN DOZAJI DUSUYOR.... SONRA TELEFONU YENIDEN BASLAT YAPIYORM. SAMSUNG PISMANLIKTIR.
bir hayirsever yazar alsa da bana mutlu etse keske.