bugün

iphon a sahip olmak istemeyenlerin goz bebegi.
minisi daha güzel sanki. ama kız telefonu kullanıyor damgası yemek delikanlılığı zedeleyebilir. bilemedim.
iphone markasından daha sağlam olan telefon.
--spoiler--
şahsen iphone kullansam kesin kırılır o bende ama s3te böyle bir sorunum yok. hee tabi iphone güzel mi? güzel. ama s3te güzel.
--spoiler--
yurt dışında iphone ile aynı satış fiyatına sahip olan samsung'un göz bebeği.

sırf türk insanının gösteriş budalalığından ve tiki özentiliğinden dolayı, ayfon türkiye'de 300 400 lira daha pahalı satılıyor. ve bazı mallar da alıyor. garip memleketiz vesselam.

not: s3 kullanmıyorum.
Internete yarım saniye iphone 5'ten geç girebilir yarım saniye Amk çok daha önemli değil ama ekrAn yönü ile şu anda bir numara tel.

Note serisi çok büyük onlar tablet artık saymayan s3 candir.
hayallerimin telefonu ve yakında alacağım, başlığı görünce direk tıkladım, kendimi tutamadım, o derece sevdiğim telefon. Teknik yönden bakarsak telefonlardaki en gelişmiş işlemci bundadır (en iyi işletim sistemi demedim).
premium suite güncellemesi ile daha da güzelleşen telefon.
http://www.teknohaberim.c...uncellemesi-yayinlaniyor/
fiyatı 1300 tl ye düşmüş güzel makina. iphone5 e 5 çeker. hem estetik hem işlevsel olarak. üstelik 800 tl de cebinize kalır. mal olup iphone almayın. sadece şarjı biraz daha iyi o kadar.
Galaxy w ile birbirlerine çok benzemektedir. arada boyut farkı var tabi
bende var 1 tane..sayı belirtmek adettendir..kurcalarken insanı androitleştiren sıradışı iphone azmanı bir yapıt.
iki ay sorunsuz kullandiktan sonra "not registered network" mesaji vererek beni yaban ellerde ortada birakan telefon. sim kartiydi, rootuydu her bi boku denedik ama olmadi, hayat donduremedik. musteri servisi berbat. urunlerine sahip cikmiyor samsung. simdiki aklim olsa iphone 5 alirdim. evet iphonelardan da bozulan olabilir ama en azindan apple store'a gidince hemen degistiriyorlar.

yok guncelleme, yok soyle super appler yok bok yok pusur. telefon sebepsiz yere durdu diyorum alooo.. dagda kalsam boku yemistim.. telefon calismadiktan sonra para basan app olsa ne boka yarar?

su an onume gelen her sitede bu alete bok atmaktayim. baska turlu sinirim gecmez cunku.
dün bir arkadaşım bu telefondan almış, elimdeki iphone'umu bırakıp "ver şunu bir karıştırayım bakayım." dedim.

indirdiği ilk uygulamanın "iphone zil sesleri" olduğunu görünce "hayırlı olsun." diyip geri verdim.

daha fazla yazamayacağım.
samsung'un çıkardığı en iyi telefondur. bu telefon bir harika dostum.
elinizde s3unuzle hangi ortama girerseniz girin iphone mu s3 mu kiyaslamasina maruz kalacafiniz telefon .
1400 lira civarı alınabilecek telefon. o kadar para verip kapaklı kılıf kullananlar biraz rahat olun. kitap gibi açıp iki elinizle bir şeyi kullanamıyorsunuz. bir de ekranına 5 liralık koruyucu takanlar var onlara hiçbir şey demiyorum.
an itibariyle sahip olduğum yeni sevgilim, s2, 3gs, 4 ve 4s ten sonra buna geçtim, ekranı çok tatlı, hızlı ve akıcı, rehber ve mesajlar geç açılıyor diye ağlayanlar böyle bir telefonunuz varsa mutlaka root etmeli ve custom romlarla kullanmalısınız aksi halde telefondan bi zik anlayamazsınız.
batarya sıkıntısı çekenler eğer mobil data veya wifi kullanıyorlarsa juice defender ultimate programını kurup ayarlarını yaparak bataryayı 2 katına çıkartabilirler.

14 saat giden şarj 30 saate çıktı ya la...
artık beğenmediğim telefondur. tasarımı, kasa kalitesi beni kendinden soğutmuştur.
bugün saat 12 ye kadar %67 lik bir indirim yapmış fiyatı 1700 tl den 700 tl ye düşmüş ve kafaları kurcalamaya devam etmektedir.
http://www.samsungsiparis.com/index-2.html
http://galaxys3satis.com/ adlı sitede 499 tl ye satılan telefon. çakma olabilr dikkat edilmesi gerekir.
sol frame' de adını görünce öldü sandığım telefon modeli.
1000 tl ye orjinalini 1 aydır kullandığım telefon . 700 tl daha az vererek kullanmanin zevki ayrı. 1000 tl olmasının sadece tek sebebi var oda garanti belgesi yok ürünü sıfır aldım.
bana herhangi bir performans sorunu yaşatmayan, istediğimi yapabildiğim, mutlu mesut geçindiğim telefonum.
blackberry'den sonra ilaç gibi gelen telefon. istediğim gibi kişiselleştirebiliyorum.
4.1.2 olan yeni güncellemesini çekmek istediğimde;

"Kullanıcılara, yazılım güncelleme hizmet erişimi, talepte bulunma sıralarına göre sağlanmaktadır. Daha sonra deneyin"

uyarısını veren telefondur.