bugün

geçen yılın mart ayından beri kullandığım telefon. gayet memnunum her dediğimi yapıyor nazar değmez inşallah. gold renk.
Afederdiniz ama hayvan gibi şiy yapmışlar. Ele avuca sığmıyor arkadaş. Bu yuzden çok kullanışsız.
Kafama küçük geliyor almicam.
Android 6 gelecek mi merak edilen telefon modelidir.
Gelecekse ne zaman geleceği de merak konusu olacaktır.
görsel
Android geldi bile. Yalnızca size yok, ehe ehe.
Android 6 gelmiş cihaz. 2 haftadır polonya rom ile kullanıyorum. Özellikle kilit ekranı açarken donması bana mı özel yoksa herkeste mi var bilmiyorum. Ayrıca şarj da beklentimin çok altında verimli şuan.
Stock rom kullanırsanız şarj ve geç uyanma sorunları ile karşılaşmanız gayet normal olan telefon.
nihayet android 6 güncellemesinin geldiği telefondur.

1500 küsür mb lık bir indirme yapıyor güncellemeden önce.

görsel

çöp diyenler için edit: kötü telefon aldığım için özür dilerim beyler, param buna yetti.
note 4 m güncellemesinin ardından tasarruf modu açık olduğunda bildirimi kaldıramıyorum. Yardımcı olabilecek olan var mıdır?
4 aydir kullandigim ve son derece memnun oldugum telefon. Hizli sarj olmasi ve verimli sarj süresiyle beni benden aldi. Gerci onceleri gece sarja takar sabah alirdim. Artik yuzde 100 oldugunda aliyorum direk sarjdan baya faydali bi nokta. Spen ozelligi gercekten cok isime yariyor kucuk kucuk notlarda, pdf uzerinde highlighter kullanmada. Henuz telefon isindigini gormedim android yukseltmeleri disinda. 6yla baya hizlandi diyebilirim. 4 ay boyunca 1-2kere takilma disinda takilma yasamadim. Olumsuz olarak parmak izi sensoru cok kaliteli degil,bazen ugrastiriyor. Bi de loş ortamda kameranin sikintili oldugunu soyleyebilirim.

Ama totalde bakarsak gercekten guzel kullanisli telefon. Buyuklugu eli yoruyor ancak tek el modunu actiginizda ekran kuculterek boyunu 5s ekranina dondurebiliyorsunuz. Ultra guc tasarrufu da gayet guzel internet acik ve whatsapp kullanildigi halde sarj cok cok az gidiyor.
Simdilerde cyanogenmod 13 yuklu olarak kullandigim ve gayet stabil calisan efsane telefon. Uzun zamanlar boyunca su telefona neden adam gibi bir cyanogenmod cikmadi diye kendi kendime aglarken sonunda xda devolopers forumlarinda adam gibi bir rom bulabildim. Ustelik neredeyse 2 gunde bir yeni bir build'i cikiyor ve surekli hatalari kapaniyor. Ancak son cikanlarda bazi hatalari hala duzeltemedikleri icin ben sahsen ilk build'i kullaniyorum. Sizlere tavsiyem de ilk cikani kullanmanizdir. Cunku son cikanlarda facebook'ta video oynatirken hata veriyor, ust bildirim barini indirmeye calisirken kasiliyor. Ancak buna karsin da son cikanlarin gorselligi daha iyi ve parmak izi tarayicisi da calisiyor. ilk cikan ise yag gibi akiyor desem yanlis olmaz, ancak bunda da parmak izi calismiyor. Artik secim size kalmis ben linkleri vereyim kafaniza gore takilin *

http://forum.xda-develope...-official-builds-t3259878

(Bu verdigim link build 1'in linki. Eger son sayfaya giderseniz orada da guncel olanlari goreceksiniz. Deneyiminiz yoksa bu islere simdilik bulasmayin telefonunuza kalici hasarlar verebilir veya verilerinizi kaybedebilirsiniz. Sorumluluk size ait.)
1 sene sonra telefon değiştirmeyi düşünüyor alınır mı bu yoksa ıphone mu alayım ?
1 sene sonra telefon değiştirmeyi düşünüyorum alınır mı bu yoksa ıphone mu alayım ?
Az önce orjinal 4. Bataryayı çöpe attım. Cihaz sapasağlam. Bu son değiştirdiğim bataryam diğerlerinden farklı olarak şarjı iyi gidiyordu fakat son 24 saattir deli gibi ısınıyordu, deli gibi. 47 dereceyi gördüm dışarıda. Bende eve gelince şarja takıp buzdolabına koydum %100 iken çıkarttım,
3 dakika oldu olmadı yine 47 derecelere çıkmaya başladı. Bende arka kapağını çıkartıp eski Bataryayı yenisi ile değiştirdim. %100 orjinal media markt malı. *
Güzel telefon. 2. Telefonum olarak kullanıyorum.
Çığır açmış telefondur. 5 yıldır kullanıyorum. 2000 tl bandında Aynı performansı verecek, kaliteli bir telefon bulamadım.
ilk çıktığında çok kişiye çaktıkları ürün. üst seviyeleri ile çok aşağıda kalmıştır.
2016 yılının baslarında almıştım bu güzel telefonu. 2000 tl'di o zamanlar. "Edge" diye bi modelle beraber çıkmıştı. Edgeyi kullanıp memnun kalmayinca kardesime verip; "düz ekranlı note4" almıştım. 2000 tl idi. Su an 2.000 tl'ye telefon yok; o zamanlar amiral gemi aliyorduk. Şu an note serisi amiral gemi (note10+) 10.000-12.000 tl'lerden bahsediyorlar. Aylardır cekmecemde yatan note 4'ü görünce bi duygulandım. Tam bir efsaneydi zamaninda. Neyse sonuç olarak özledim seni eski dost.

Tanım: bir telefon.
BozulMamak için direnen telefon. özellikle kalemi bağımlılık yaratıyor.
Samsung yine yapmış dedirten telefon.