bugün

Belediye dağıtmış gibi herkesin elinde gördüğüm telefon.
nokia 500 kadar iyi değil. android'e şükretsin.
Çük gibi telefon.
bu telefonu alma düşüncesindeyseniz, öncelikle "alacağım telefondan beklediklerim" başlığı altında birkaç şey söyleyiniz kendinize. 3D oyunlar oynayacağım, müzik yapacağım, bana asistanlık yapsın, kullanımı kolay ve bir o kadar hızlı olsun diyorsanız, teknolojiyle içli dışlıysanız, almayın derim. sonra ayfon'u olanları görünce ağzınızın suları akıyor açıkça söyleyeyim. ama whatsapp, viber kullanırım, okey oynarım, azıcık program yüklerim, zaten bunlar için de çok hıza gerek yok diyorsanız almanızda bir sakınca yok. kısacık bir dost tavsiyesi olsun benden.
zamanının iphone 4'le kıyaslanan telefonlardandır. tabii ki ezilmiştir. bir zamanların 5800'ıdır. alınması önerilmez. performansı hayli kötü fiyatı ucuzdur.
2 yıldır kullanan bırısı olarak bu telefonu benden ıyı tanıyan yoktur şimdi gelelim artı ve eksi özelliklerine ki alırken sunları bır dusunun bence...

Artılar:
+ilk kez android deneyimi yaşayacak olan arkadaslar, yada yaslılar ıcın ideal bir telefon cunku cok fazla özelliği yok.
+Arayüz ve kullanım bakımından cok basit
+Şarj konusunda diğer androidler gibi günümün cogunu telefonu kullanarak gecırıyorum gene eksı bır telefon olmasıan ragmen bir gün gidiyor işte diğer telefonlar gibi
+Navigasyon ozellıgı ayarlandıgında adresınızı bulabılırsınız
+Tarayıcı cok hızlı değil ama idare eder

Eksiler:
-190 mb olan arttırılamaz dahili hafızası ve telefonun yazılımsal programlnmasından kaynaklıyor olsa gerek 16 gb hafıza kartı alsanız bıle uygulamaları kendı hafızasına kaydedıyor
buda zaten fındık kadar olan hafızayı ıkı gunde sısırıyor kı ben sadece gmaıl, watsap google talk kullanan ınsanım boyle oldugu halde facebook uygulamasını kullanınca
ıkı gunde sısıyor hafıza sonra ugras dur bence bu telefonu almamanız gereken en onemlı ozellık eger bılınclı bır kullanıcı ısenız (bundan kastım sureklı uygulama acacam
onuda yuklucem ubnuda yuklucemcilere sesleniom)
- ilerleyen aylarda fenerbahceli cemil gibi kasım kasım kasılmaya baslar
- Gene ilerleyen anlarda bu tleefon ılgınctırkı kendı kendıne operatoru gormez bırden sınyal yok dıyor tek cozum acıp kapamak
-Kamerası vasat
- android sürümü donanım yetersızlıgınden guncellenemez

Sonuc: Android deneyımıne ılk kez gececeksenız 1-2 senelıgıne gecıs formu olarak kullanabılınır.Yoksa gunumuz genclerı hıc bulasmasın .
android acemiliğini atmak için kullanılması ideal, vasat telefon.
Ön kamerası yoktur. Çoğu insanın android ile ilk tanısmasını sağlamıstır.
adını doğru telaffuz etmedikleri için çoğu kişiyle neredeyse kavga etmeme neden olan telefon.

Galaksi Ays değil piç kurusu Galaksi Eys şeklinde telaffuz edilir!
duvara vurmak suretiyle paramparça edip kendisinden kurtulmak istediğim akıllı telefonumsu. insanı kanser eder. sinir hastası oldum amk.
bende olan telefondur. mal mal kapanıp durur, zıtpırd hatalar verir. wifi'ye bağlanmaya çalışırken zar zurt hatalar verir. sisteminize gelen resim dosyalarını bozabilmek gibi muhteşem bir özelliği vardır. aynı zamanda cihazınınızın donması durumunda, kendi kendine kapanması ile bu telefona kafa atmamak işten bile değildir.
iki buçuk yıl kullandigim , hic memnun kalmadigim boktrik telefon.
(bkz: durumumuz yoktu kardeş)
evet teknolojinin nasıl bir sosyal mallıkla geliştiğini gösteren telefondur kendisidir, ayrıca ilk android işletim sistemli telefonumdu. canavar gibiydi valla hala duruyor evde. bu başlıktan da anlaşılacağı üzere ilk girilen entrylerden bu yana teknoloji nasıl gelişmişse 2011 de bize mükemmel gelen telefon şimdi paçavra muamelesi görmektedir. insan bir tuhav oluyor her şeyin değeri bu şekilde azalıyor sanırım. telefon başlığında felsefe yapma godoş diyenlere selam ederim.
Zamanında kullanırken iyi ki almışım derken şimdi kardeşime verip ne kadar yetersiz olduğunu gördüğüm telefondur.
Yeni kullanmaya başladığım telefon. Fiyatına göre çok çok iyi çıktı, Bir telefona 2000 lira verip de sonra açlıktan nefesi kokan tiplere daha çok gülmeye başladım. Mal mısınız olm? Mis gibi 380 liraya bir telefon var sizin ödediğiniz paranın 5'te biri.

edit:2000 lira dedik kardeş 1300 değil matematiğin de mi yok amk.
almayacağım telefonlardan bir tanesi.

şimdi hesap yapalım.

1 fotoğraf makinesi orta düzey = 150 tl
hd kamera orta düzey bir marka = 400 tl
en dandik tablet = 220 tl
sıradan telefon = 380 tl
edit: 16 gb sd kart = 40 tl civarı

toplam = 1190 tl

galaxy s4;

full hd kamera
13 mp fotoğraf makinesi,
kusursuz dokunmatik ve ekran kalitesi ile en iyi tabletler arasına girebilecek seviyede
ve telefon özelliği.

vereceğiniz maksimum 1300 tl.

karar sizin, kim akıllı kim mal siz düşünün artık.
modern zamanların nokia 3310'u.
cinnet sebebidir.
Berbat bir telefon. Beş yüz lira etmez aq.
toplatılması gereken telefondur.
Root yapmazsanız birkaç uygulama yükleyince ekrana temas ettiğiniz halde çok geç tepki vererek kendinizi pandomim sanatçısı gibi hissettiren telefondur.
500 lira değil 380 lira olan telefon.

(bkz: fakirlik belirtileri)*
Hala kullanan var mı bunu. kaldırılmıştır diye dusunuyorum.
beş para etmez telefon.

çok detaylı anlatabilirim, ama o kadar tiksinmişim ki kendisinden, anılarım canlansın istemiyorum.

tek diyeceğim, hiç bu telefona sahip olmadım, sadece arkadaşımın yaşadıkları ile bu kadar nefret edebildiysem gerisini siz düşünün.
Habire donan telefon.