bugün

34 yaşında futbolu bırakmıştır.
westham yunaytıta imza atmış.

görsel
beşiktaş a çok yakındır.

ölüsü bile beşiktaşı şampiyon yapmaya, bayerni şoka sokmaya yeter.
Fena kazıktır. Bu paraları veriyorlar Bu tiplere yazık. Evet.
osmanliya bi hagi bi sneijder bi alex klasinda gol atmış oyuncu.

Türkiye ligleri tarihinin açık ara en çılgın 3 transferinden biridir külüp/oyuncu itibariyle.

bu 3 lü;

siirt jetpa-sergen
galatasaray-hagi/popescu
antalyaspor-samir nasri

belki toni schumacher-fenerbahce de eklenebilir bu listeye.

aga siz nasil ikna ettiniz o nasri'yi aq çok merak ediyorum, yani Antalya'ya gelen bütün ruslar senin mi dediniz neyle ikna ettiniz bu adami.
arsenal'i sattıktan sonra gün yüzü görmemiş futbolcu. şimdi antalyaspor'a kadar düşmüş açık ve net.
Malatya antalya macini 90 dk izledim. Kondisyonu gayette iyi. Zaten adam cityde hic bir antrenmani kacirmadigini soyledi.

Ileri hatta eto, maicon, nasri uclusunde inanilmaz profesyonel paslar donuyor fakat top salih dursuna gecince butun kombinasyon bozuluyor.

Insallah daha verimli olur.
Antalyaspor formasıyla ilk golünü Yeni Malatyaspor'a attı.
bu adam seneye ptt liginde olacak amk, hayat cidden çok garip.

sozlesmesinde madde vardir herhalde kume duserse bonservissiz ayrilir diye, belese aliriz belhandayi yedekleriz :d
dünyanın en Saçma transferini yapmış kişisi.
oğlum varos Antalyasporda ne işin var.
küme duseceksin kümeye.
Antalyaspor başkanının yeni transfer başarısıdır.
Eto'o yaşlı diye yüksek perfornmans beklenmiyordu fazlasıyla verdi, Nasri de kendine yakışan bir perfornmans gösterirse
Antalya bu sene çok iyi işler yapar.

Başarılar dilerim.

Not1: Beşiktaş
Not2: şu dünya yıldızı meselesine baya güldüm. Şakaysa komik, ciddiyse daha da komik. istanbula gelmiş yıldızları saymaya kalksak sayfalar alır.
görsel
her ne kadar disiplinsiz ve problemli de olsa nasri dünya yıldızıdır tıpkı sneijder ve drogba gibi, quaresma ve guti gibi. menez, nasri veya eto'o'dan biri kendi takımlarına gelse bayram edecek kişiler başka takıma gidince oyuncuları değersizleştirmeye çalışmayın komik oluyor.
beşiktaş'a köpek çekip antalyayı tercih etmiştir.

ahhahhahahaha.

bir de nasrispor yazıyordu aptallar.
turizmi canlandırır.
Antalyasporu da pek sevmem. Dun ogrendim ki antalyaspora gitmis. Ne diyelim...
aynen nasri beştaşa gelmek istedi ancak kova olduğu için fiko onu takıma almadı. samir nasri fikoya yalvardı: 'başganım allah aşkına beni 8 taşa al' fiko bunu kabul etmedi ve bjk volkan şen ile anlaştı.
herkes istedi antalyaspora gitti amk.
antalyaspor'a gelerek türk futbol medyasının tekerine taş koymuştur.

şimdi her transfer döneminde şu takıma geliyor, bu takıma geliyor diye yazamayacaklar.
Galatasaray ve beşiktaş istemiş alamamıştı zamanında. Antalyaspor transfer ederek başarılı bir iş başarmış. Helal olsun.
Antalyaspor ile anlaştığı söylenen fransız yıldız. Gerçekse büyük transfer.
Antalyaspor'a transfer olmuş. Tatil için ideal. Evet.
antalyasporun yeni transferi helal olsun be.
galatasaray' dan yıllık 5.5 milyon euro istediği iddia ediliyor. gerçekse antalyaspor' a gelme ihtimali çok düşüktür.
türkiye'ye şu an uğramaz.