bugün

kendisinin yazdıkları da nickiyle gayet uyumlu olarak bir same shit different day örneğidir. her gün tıpcı yarim tıpcı yarim. baska da bisey yok yani. forum sitesi yazarı olmalıydı. hatta tıpcı yarim diye bi site filan kursun.
(bkz: ağlattınız lan kızı)

yalnız bayan tipci pardon tıpçı. hani bir laf vardır. adamın oğlu olmuş şeyini koparmış diye. iyice battın sende.

buradan sanane diyenler olacak peşin cevap vereyim. her taraf tipci oldu pardon tıpçı. yeter lan gına geldi.
Aynı bokun laciverti denebilir türkçe olarak.
kaybolan yazar.
saatlerdir tıpçı üstün zekalı aşırı komple müthiş awesome sevgilisi hakkında yazmayan aşmış süper yazar.
sözlükte genel olarak sağa sola sallamak için yazan yazarlardan biri.

tıpçı yariyle ilgili bir şey yazmayacağım zira entrylerini okuduğum zaman başka bir şey dikkatimi çekti.

entrylerinden birinde türk kızlarının hepsi kezbandır ben zaten anne ve baba tarafından da boşnağım diyor. üstün slav ırkına mensupmuş. * *
sonra bir başka entrysinde düz liseliler embesilin önde gidenidir ben zaten anadolu lisesi mezunuyum diyor.

bir başka entrysinde "köylü" diye şiveli konuşanları aşağılıyor.
falan filan.

şimdi benim anlamadığım şey şu. burası özgür bir platform evet. ama senin özgürlüğün başkalarına hakaret ettiğin zaman bitiyor malesef.

hepimiz özgürüz hadi birbirimize sallayalım da egomuzu tatmin edelim.

yapmayın gençler. aa bak şu embesil ama ben çok zekiyim diyerek kendinizi tatmin edersiniz ancak. başka bi halt olmaz.
uzman desteği alması şart olan yazardır. durumu ciddi...
uzun bir süre boyunca yazılarını okuduktan sonra takibe almaya karar verdiğim, iyi yazmakta olan bir yazar. bu vesileyle sözlüğe takip butonunu kazandıran zall' a teşekkür ederim.
Entrylerini okudugumda kaçık lan bu kiz diyerekten haykirdigim yazardir.
nick'ini hep ''seym şit difrınt dey'' diye okuduğum yazar.

zaten doğru okuyormuşum niye buraya yazdıysam amk.
günlerdir "same shift different day" diye okuduğum için bir türlü anlam veremediğim nicke sahip yazar. same shit mantıklıymış tabi.
sözlük formatına uyan, diğer yazarlara hakaret etmeyen, trollerin ve futbol fanatiklerinin aksine değerli, uzun entrylere imza atan yazardır. diyalog sahibidir. birikimini kurduğu cümlelerden anlayabilirsiniz.
kimseye rahatsızlık vermiyor, hakaret etmiyor. istediğini yazmakta, istediğini savunmakta özgürdür. en azından cinsellik ve trollük dolu sol framede uzun, anlamlı entrylerle sözlüğün iyiye gitmesi adına çabalıyor.
inandığı yolda yürüsün. kimin ne dediğine de aldırmasın. yanındayız.
Yıllar önce cidden severek dinlediğim ve grubumuzla söylediğimiz şarkılar hakkında entryler girmekte olan yazar.

Nereden aklına geldi bu şarkılar kuzum?
Neden başlığına yazamıyorum bu yazarın.
(bkz: panik atak ve depresyonu nasıl alt ederiz/#26713958)

töbe bismillah...

umarım aseksüeldir.
(#26743339)

madam koko tarifini dinlerken kendimi tdk'da buldum. duramadım donuza ekledim.

"bu nee yeeaa. genco hiçbi şeyi beğenmeyen ekşici piç kafası için kelime uyduruyor herhal" diye celallendim ilk başta. du bakayım dedim, atmıyormuş. kelimeleri doğru kullanmış. bu kez, hepten bozuldum. cahilliğim ortaya çıktı. durmadım, donuzladım. cahilsem de gizli kalsın di mi canım kardeşim? kalkmış madam koko tasvirinde daraşmışlık demiş, ufunet bastırıyor demiş. ahbap güncele gel biraz!!!! zorrruma gitti be gece gece. hiç de bilem cahil diilim. qapaq!!!
En güzel duyguların insanıdır kendileri...
Nick alti gorulmeyen yazar.
(bkz: çabuk biten güzel şeyler/#27508272) bu başlıktan hiç böyle bir şey beklemiyorum. bravo!
Hatun senin nick altına ne oldu? Neyse ben 3,5 yıl önce söylediğim şey konusunda hala aynı fikirdeyim. *
http://www.uludagsozluk.com/e/28264409/
iyi ne güzel istemişsinde kardeşim bak.
işte tüm erkekler aynı değil kızlarda. biri romantik erkek sever diğeri sünepe diğeri maço diğeri cıvık ona özgüven diyeni var.
erkeklerinde sevdiği çeşit çeşit kız tipi huyu var bu da tamam.

ee ablacım kardeşim sayın yazar, sen bu özellikte birilerini bul. seni değiştirmeye çalışmayanı ama sen değiştir onları ha.
senin istediğin gibi olsun. hatta statüsü olsun her şeyi. senin için ha.

ee ulan bu devirde deli erkekler evleniyor bak. bizim mahallede deli erkek vardı boşandı ikinci kez evleniyor. boşta değil. en donanmımlı kızlar evde kalmış. mutsuz. 30 undan sonra çocuğum yok diye ağlıyo. allah yardım etsin.
sen ingiliz kraliyet ailesinden ol tamam ol. yine yetemen yine erkek arar insan.
ben de neler istiyorum off neler.
sonra ben nerde yanlış yaptım yok bu erkekler şöyle böyle.
hayattaki yegane başarısı sevgilisinin tıpçı olması ise onun adına gerçekten çok ama çok üzülürüm. lütfen ama lütfen başkasının başarısından kendine pay çıkarma , çocuk da sana bakınca övünecek bişey bulsun...

bi de manas destanı gibi tıp fakültesini anlatması yok mu , kendisi kazanmış gibi , kendisi o zor fakültenin yükünü taşıyormuş gibi , tabiri cAiZSE iŞLERiN NASIL YÜRÜDÜĞÜNÜ epey biliyormuş gibi ; allahım işte o zaman stresimi atmak için ışid e yazılasım geliyor.

entrylerini silmiş olabilir ama geçmişini silemezsin seym şit difrınt dey.

hanımlar beyler dada başlıyor.. ben biraz okan bayülgen izliyim.
Bir yazar ama nickaltisi niye kaybolmuş.
(#28718510)

Kill.
Double kill.
Mega kill.
Monster kill.
Ultra kill.

Yapmış yazarcık.
uludağ sözlük yazarı.

ismi çok karmaşıkmış.

evet bugün tuvaletin tavanına kalıp çaktık.