bugün

(bkz: iyice deli gibi yaptın kendini)

görsel
promises şarkısı da diğer şarkıları gibi güzeldir.
Yav adamın sesi niye bu kadar güzel geliyor bana yau. Töbe yareppi eşcinselli gay mi oluyorum yoksa.

Gece gece taze akustik atmış youtube'a sam'ciğim dancing with a stranger diyor.

https://youtu.be/so-ZClPHMIQ
Duygusal ve anlamli sarkilar yapan sayili sanatcilardan. Escinsel bir bireydir ve i'm not the only one sarkisina bayiliyorum.
palace şarkısına aşık olduğum şarkıcı.

https://www.youtube.com/watch?v=60V9E5II1eo
Bu adamı dinlerken içime bi' huzur geliyor, Ses rengine aşık olunası bi' adam. Son günlerde "too good at goodbyes" şarkısını ninni gibi dinliyorum.
Her şarkısı bi' anı ve dinlerken o anıyı yaşıyorsun resmen.
açık eşcinsel yakışıklı bir sanatçı, şarkıları da harikadır.
Stay with me şarkısı çok güzeldir.

La la la şarkısı da çok güzeldir.

E diğer şarkıları da süperdir.

Kısacası siz bu adamı dinleyin, takip edin.
insanı dinlendiren sesi olan şarkıcı. her parçası ayrı güzeldir.
hayatımda cok ozel bır yerı olan lay me down parcasının sahıbı.
o ses nasıl Çıkıyor o kafadan dedirten allahın kulu. daha Çok görürüz inşallah.
mükemmel şarkıların mükemmel sesli insanı. Hele o lay me down ne güzel bi şarkı yaa
gay eşcinsel dır ricky martin freddie mercury adam lambert gibi ama önemli olan müzik yani, grammylari silip süpürdü be.
Çok başarılı bir sanatçıdır kendisi. Sesi ve Şarkıları dikkate ve dinlemeye değerdir de, sanki 4 grammy fazla oldu gibi be.
Müthiş sesi ve yazdığı şarkı sözleriyle içinizi titreten güzel insan.
Hakkında sadece 17 tanecik entry girilmiş, harika sesi olan sanatçı. Şarkıcı ya da başka bir şey değil, sanatçı.
ödüllerini aldıktan sonra meçhul sevgilisine ithafen; beni kırdığın için sana minnettarım, sayende tam 4 grammy kazandım demiş ingiliz sanatçı.
Az önce lay me down adlı şarkısını dinliyordum. O sırada klibinde adamın kilise de elini tutarken bir bölüm vardı. Dedim lan yoksa bu adam eşcinsel mi diye. Hemen vikipeki kankamı açıp baktım ki 2014 de verdiği bir röportajda açıklamış.
Samuel Frederick "Sam" Smith, ingiliz şarkıcı ve söz yazarı. Londra'da dünyaya gelen sanatçı, Ekim 2012'de Disclosure'un "Latch" şarkısı ile ünlendi
an itibariyle ikinci grammy'sini alan sanatci.
Hep aynı şekilde şarkı söylüyor.
sesinin rengi amy winehouse un maskülen versiyonudur. tarz olarak hiç alakası yoktur tabi.
Sesi john newmana benzer.
sesinden ingiliz olduğu anlaşılmaktadır.
bugün itibariyle gay olduğunu açıklayarak şaşırtmamıştır.