bugün

sağlam demekmiş.
kayboldu gitti, büyük ihtimal jale'nin oyununa gelmiştir.
alo şarkısı değişik bir yer edinmiştir. alo deyişi var hele omo mu diyor alo mu diye belli değil. gece gece nereden geldi amk ya.
allah günah yazmasın ama ağzını kapatamıyordu lan bu.
ismail yk ve shaggy karışımında alo aşkım susma gibi literatüre geçebilecek güzellikte !!! bir dünya eserini * değerli türk halkına armağan etmiş sanırım gurbetçi şarkıcı.
guzel isim.
vasat sanatçı

sağ , sağlam , sağlıklı anlamında isim.

(bkz: salih)
(bkz: selim)
erkek ismi: sağlam sağlıklı anlamında

kendını şarkıcı sanan insanın ismi (bkz: alo)
her mekanda güneş gözlüğü takan şarkıcımsı.
ismail yk nın kıymetini bilelim.
jale de jale üf ne jale * diye sözleri sahip olan her canım sıkkın olduğunda biraz neşeleniyim diye dinlediğim şarkı..

http://www.youtube.com/wa...mp;NR=1&v=bGuCPO5V1ho
aloooo aloooo aşkım susmaaaa ama salim sen lütfen sus.
çalkala çalkala bir haller oldu bana
Jale de Jale niyetimi bozdu ama..

bu şarkı sözleri ile beni benden alan mükemmel über süper şarkıcı..
halim salim..2 oğlu olanın koyacağı benzer isimlerdir.
"alo" şarkısıyla oldukça iyi bir reklam yapan über insan. keşke bu senede "kim o" adıyla şarkı besteleyip disko kralı'na gelse yahu.
bu adamın söylediği klip çektiği bişey vardı televizyonda. bir kere gördüm. böyle normal şartlarda şarkı söyleyen insanların yaptığı hareketleri falan yapıyodu, bir de ek olarak bişeyler mırıldanıyodu ama. ne için, neden birkaç manken bayanla klip çekmişler anlamadım bi türlü.

- şarkıcı o gyulickimi.
+ ahaha. hadi lan ordan yaşlanmadım o kadar ben.
- tamam yalan söyledim şarkıcı değil ama öyle ortaya karışık bişey işte.
+ ha şöyle adam ol. canımı ye.
(bkz: salim ve cool emoticon ın inanılmaz benzerliği)
ismail yk gibi bir çıkış yapmış ancak ismail yk nın yarısının çeyreği bile olamamış zat. düşünün ismail yk nın yarısının çeyreğini...
zaman gazetesinin eski sloganı. salim düşüncenin sesi.

daha sonra düzeltilmiş hali.

saman gazetesi . zalim düşüncenin sesi.
alo şarkısıyla gönulleri fethetmiş sanatçımız.bıyığına cücügüne kurban olunur.
(bkz: ismail yk nın amcaoğlu)
bacaklarını kapatarak oturamayan, gözlük ve şapkaya bağlılığıyla bilinen güzide sanaçı.*
diğer bir şarkısı tanga'nın ilk dört mısrası:

baldır bacak dışarda
kalçadan çıkmış tanga
yalvarırım yapma öyle
maksadın ne bana söyle.

söyleyecek söz bulamıyorum. Alo'yu mumla arıyorum!
Okanın sardığı yk ve ötesi tiplerinden bir tanesi.
böyle kalender geniş, " al su parayı kız arkadasın vardır " diyecek, cok tatlı rakı içen, birahanede uzaktan görüp çaktırmadan senin hesabını ödeyen abiismidir salim bence. salim abi evet. salim abi degil ama, sali mabi. daha güzel öyle söylemesi.
aynı gün hem kanal 7'de mahmut tuncer şov'da hem de kanal d'de disko kralı'nda sahne alabilmeyi başarmış çok yönlü söz ve müzik sanatçısı.