bugün

bir meydan okuma cümlesidir.

paris'e saldırı yapmış saldırganlar yakalansın, aha da burdayız götüme 1 100 lük rakı şişesi sokup capsini atarım.

ama bu mümkün değil, yakalanamazlar. çoktan gerçek görevlerine döndüler bile. belki de şu an kendileri, kendilerini arıyordur.

(bkz: 7 ocak 2015 cia in paris e saldırması)
(bkz: ben sana sokma demiyorum hobi olarak yine sok) lafını biryerde kullanmak istemiştim hep, buraya nasip oldu.

tanım: bir iddia cümlesi.
bence buna ilgin varsa yakalanmadan da sokabilirsin.
Tuhaf fantezilerine kılıf arayan yazarın beyanı. inci'de denildiği gibi "Paris'teki olaylar bahane. "
birilerini yem olarak atarlar, yakaladık derler, anlamazlar, üzerler seni berduş olursun ezilirsin. Sonrada kaçınılmaz son Camdan yapılmış ağzı dar uzunca kabı mabadına duhulü.
(bkz: saldırı bahane)
bu işte bir ibnelik var dedirten durum.
(bkz: bahane arıyordur)
vurduran yazar iddiası.
kimlikleri tespit edilmiştir;
http://www.hurriyet.com.tr/dunya/27916869.asp

sen şişeyi hazırla kanka.
o caps buraya gelecek gibi duruyor.
şişesever bir yazar iddiası.

ayrıca şişe derken konuyu açmak gerekir. şişe var şişe var. sen nelerden hoşlanıyorsun bakalım genç.
Bız sarap sısesı olmasindan yanayız.
ohh siseli got gorucez sonunda. hd kalitede isterim yalniz.
litrelik jb sisesi uygun mu ? diye sormak istedigimdir. hazirda var cunku.
(bkz: sen ne konuşuyon lan değişik)
(bkz: bu da alayınıza kapak olsun)
Aha ilginç şeyler görmemize sebep olacaktır.
Saldırganlar öldürüldüğüne göre yakalanmış saymamiz gerekmez mi mantiken? Sonuçta etkisiz hale getirildiler kacamadılar yani. Bir de kalkmış kapak olsun diyor. O şişe buraya gelecek.
komplo teorici geri zekalıların götlerini ortaya koyma durumudur. madem o kadar heveslisin, sok da rahatla madem...
Göte şişe sokmak için neden aramak. Umarım yakalanmaları için dua ediyorsundur.
kıvırmaya müsait iddia. saldırganlar öldüm amk. yakalanmış sayılmazlar ki.
not: ama yine de damacana sokabilir!