bugün

bunu yapanın annesinin şahsı gözleri önünde parmakları bir bir koparılmalı.
o köpeğin bakışlarında insanlıkta öldü. iflah olmaz canlılarız.
Bunu yapanı öldürsen neye yarar o soruyu soruyorum antroposen çağı çok ötede bıraktık sanki antrofobik yaşıyorsun terazi izin vermiyor az önce bir video izlemiştim öylesine sevinmiştim ki, şimdi aynı canlı aynı canlıya yaptığı işkenceyi gördüm biz bir yerden bir şeyleri yetiştirirken birileri bir yerden koparıyor.

https://facebook.com/stor...71&id=282875368477659
zavallı yavrucak. inş bunu yapanlar bulunur. bulunursa eğer bu oç çocuklarıyla bir şey konuşmak için sakaryaya gideceğim.
tüylerimi ürperten, insalığı tekrar tekrar sorgulatan olayı yaşamış köpek.

ne diyebilirim ki... yapanların allah belasını versin, ayak ve ellerinin kesilmesi dileğiyle..
Köpek hayatını kaybetmiş. Sanki kendi köpeğim ölmuş gibi üzüldüm. içim acıdı.
ülkedeki sevgisizliğin caniliğin bir yansımasıdır.
içimi yaktı o görüntü.
Çim biçme makinasına ayağını kaptıran zararsız köpektir. Sosyal medyada ayağı kesildi palavralarına inanmayın.
Bugün öldü o köpek. Allah belasını versin yapanların.
görsel

insanlığımızdan utandırdı.
hayatının büyük bölümünü köpek korkusuyla geçirmiş bir insanım. o korku halini bu yüzden çok iyi anlayabilirim, bir şekilde refleksle bir şey yaparsın ama küçücük köpeğin bütün patilerini kesmek nedir? bu kesinlikle korku nedeniyle refleks olarak yapılacak bir şey değil. yerden eline taşı alırsın ama atamazsın bile korktuğunda. öyle bir şeydir o korku.

ayrıca elinizi azıcık sallasanız korkup kaçacak bir canlı o. siz ne yaşadınız ki minicik bir canlıya böyle bir şey yapabilirsiniz? ananz babanız size ne yedirdi, ne içirdi? domuz sütünü çiğ mi içtiniz ne yaptınız? bu nasıl bir acımasızlık, nasıl bir manyaklıktır?
dünden beri nasıl sövsem bilemiyorum.
her türlü küfrü hakediyorsunuz diyecek söz yok.
https://twitter.com/barac...tatus/1007714847717511170

köpeği o hale getiren ucubelerin yakalanmasını sağlayan kişiye 7 gecelik italya turu hediye edilecekmiş.
Bunu yapanlar hangi annenin babanın evlatları? Bunu yapabilmek nasıl bir vicdan nasıl bir haysiyet?

Sizinle aynı ülkede yaşamak , aynı çevreyi görmek dünyanın herhangi bir yerinde aynı gökyüzü altında olmak, sizi affedebilecek tanrıya inanmak is te mi yo rum!!!

Adalet zaten yok , olsa da sizde adalete teslim olacak karakter yok , dilerim aynı acıları Yaşar ve ölmezsiniz!
“Şüphesiz eğer ki hayvanların dini olsaydı, şeytanı insan şeklinde hayal ederlerdi.”
Bu ülkeye, insanına, adaletine, geleceğine dair zerre umudumu bırakmamıştır bu sessiz kul.

Bunu yapan bi hayvan bile yok abi yok. Hayvan bile karnını doyurmak kendini, korumak için şiddet uygular karşısındakine. Sakat bırakmak ya da acı çektirmek için değil.

Allah öyle bir yaratmış ki insanı, melekten de üstün olabiliyorsun, tanımlayamayacağım kadar aşağılık, adi de.

Kimsenin ettiği yanına kâr kalmaz. Buranın adaleti değil belki ama adalet-i ilahi tecelli eder elbet...
ameliyata dayanamayarak ölmüş malesef yavrucak.. Bunu ona reva görenin vicdanını..

(bkz: idam neden gelmeli)
allah belanızı versin.
Hâlâ bir yaptırımın olmaması yüzünden yitip gitmiş dilsiz melek.
insanlar olarak dünyanın anasını siktiğimizin kanıtıdır. allahım dünyanın ne suçu vardı da biz insanları yolladın dünyaya. bomboş bi gezegene atıp orda sınav yapsaydın bizi keşke
Bu zavallıya işkence edenlerin gücü masum hayvanlara, evlatlarına ve karılarına yeter, sonra sokakta erkeğim diye dolaşır orospu çocukları.
Bunu yapanın ve bunu görüp sessiz kalan bütün zihniyetin Allah belasını versin.
iNSANLIK OLARAK BUGÜNDE UTANDIK, iNSANLIK GERÇEKTEN NEREYE GiDiYOR BÖYLE.. HAYVANLARA YAŞATTIĞINIZ EZiYET, iŞKENCE, ŞiDDET VE ÖLÜM GiBi OLAYLARI ALLAH TARAFINDAN iNŞALLAH SiZDE YAŞARSINIZ...
görsel
insanlığımdan utandıran başlık.

Sözün bittiği nokta. Ne denebilir ki bunu yapanla veya yapanlarla aynı havayı solumak bile rahatsız ediciyken.