bugün

dakka da bir rezil olan, durduk yere düsen dalgin kiz. abi cok rezilim ya.
çok iş yapan kızdır. çok çalışır, aksilikler de çok olur. bir arkadaş canııım.
hem sakar hem güzelse göze çok hoş gelir, sevilir.
"güzele ne yakışmaz ki"
Sakarlıkta uluslararası arası yarışabilecek kapatisedeyim.

1-Hergün mutlaka düşerim.

-Son düşüşümde kafamı kapı eşiğine çarptım.Şuan da alnımda kapkara bir yumurta gibi fırlayan bir şişlikle dolaşıyorum.

2-Hergün olmasa da 2-3 günde bir bir şeyler deviririm kırarım.

3-Buzdolabının kapağını her açtığımda ne kadar temizlenmesi zor yağlı yapışkan şey varsa hep bir şey düşürürüm.Örneğin; yoğurt , zeytin, yumurta ,tereyağı, yemek

4-Döktüğüm o temizlemesi zor şeyleri temizlerken ortalığı daha beter yapar muhtemelen kullanmam gereken bir şeyi kullanır annemi çıldırtırım.

5-Sürekli yanlışlıkla bir şeyler yaparım.Konuşmamam gereken yer de konuşup pot kırmak gibi.Sonra bunu fark edip toplamaya çalışırken her şeyi daha beter yaparım.

6-Telefon da asla iletişim kurmak istediğim kişiyle tek seferde iletişim kuramam.Önce ya yanlış mesaj atmam lazım ya da yanlışlıkla aramam lazım.

7- Misal ütü yapmak istersin ama hep yanar o bir yerinden mutlaka yanar.Ne kadar dikkat etmiş olursan ol.

8-Hergün üzerinde, mutlaka yediğin şeylerden bir leke kalır.

-Dökmek de sınır tanımadan devam ederiyoruz.

9-Gelen misafire bir şey ikram ederken üzerine devirmek...

-Sadece kendimiz düşmüyoruz.Elimizdekileri de düşürüyoruz.

10-Mesela canın çok dondurma ister alırsın daha bir kere bile dilini değdiremeden.Çat düştü.Hadi dersin 2.yi alırsın onda 2 dakika sonra yer de sonra yemiyorum be aq diyip kaderine küsüp yoluna devam edersin.

11-En son elimden düşürdüğüm şey ağzına kadar vişne suyu dolu büyük bir bardak olmuştu.Evin her yeri bembeyazdı.Kırmızı oldu.2 gün temizlmekle uğraştık.

12-Sadece benden kaynaklı olan sakarlıklar da yok.Misal ilkokul 4 e gidiyorum.Okul yolunda kafamda tuğla düştü parçalandı.Bir şey olmadı.Sonra kalkıp okula gittim.

13-6 kez falan kafam yarıldı.Ekstra çene,diz,dirsek,kaş sanmıyorum sadece kafa.

Listem çok kabarık.Bunlar yaptığım sakatlıkların sadece küçücük bir kısmı.Bazen lanetli olduğumu düşünüyorum ya da bunun bir hastalık olduğunu.Yapmamak için dikkat ettiğim zamanlarda da özellikle daha çok sakarlık yapıyorum.Bu işin sonu yok ama yinede sağolsun insanlar beni seviyor.Kaçmıyorlar.
bu kız benim. iş arkadaşımla konuşuyordum kendisi erkek ve aşırı heyecan yaptım çay içerken ellerim titriyordu kağıtlara gelmesin diye uzaklaştırayım derken elim çarptı ve her yer çay oldu. rezil oldum ulan diye bağırarak kaçmak istiyorum şuan.
edit: normal arkadaşım genel olarak insanlara konuşurken heyecanlanıyorum.