bugün

Nickaltındaki entrylerime baktım, iyiymiş aramız, severdim de bu yetkiliyi.

Hala pes 13 oynucaz ama.
bu adamla tanismamiz her ne kadar genclik dönemimizde gerceklesmis olsa da nedense hep "cocukluk arkadasim" diyesim geliyor.

baya bildigin;
- sokakta cöp tenekelerini dizip futbol oynamisligimiz varmis gibi,
- dirsegimizle kumu oyup, misketlerle kuyu oynamisligimiz varmis gibi,
- tassolarimizi cikartip birbirimizi ütümüsüz gibi,
- kardan adam yapip, burnunu yapmak icin havuc bulamayip, bir kirik dal takmisiz gibi,
- baska mahalledeki cocuklardan dayak yiyip, kendi mahallemizdeki diger cocuklarla bizi dövenleri dövmüsüz gibi
hatiralarla dolu bir adam.

olm sana hic söylemedim, emekli olup, kuzey bati kanada´ya göcüp orada tek göz klübemde ölüp gitmeden icimde kalmasin, itiraf edeyim.

bence bütün bunlar senin o nuri alco tiplemen yüzünden oldu. kac senedir psikolog psikolog geziyorum lan.
Sozlugun yine boktan zamanlariydi ama bu kadar bozmadigi zamanlardi, surekli bir seyler cizen yazar olarak aklimda yer etmisti. Guzel ciziyordu, çizdiği gibi yazar da bence.
(bkz: şu anki konum)
(bkz: zincirlikuyu)
Nerede olacak ki? Ya mezarda ya da huzur evinde. on sene önce yaşı elli falandı.

Neyse yaşıyorsa, doğum günü kutlu olsun.
hemen hemen tüm sözlüğün sevip sahiplenmek istediği yazardı bir dönem.
o da eski nesillerin çoğu gibi bıraktı buraları, hemen hemen hiç girmemeye başladı sözlüğe.

neden mi? tabi ki senin yüzünden kodumun ergeni, neden olacak başka? sol frame am göt meme olarak almış başını gidiyordu, şimdi de yanına siyasal islamcı beyinsizler geldi.

bu gidişle bu sözlük yalnızca troller sözlüğü olarak kalacak gibi.

neyse, işbu yazar bu ay sözlüğe gelip entry girmiştir. dikkatimden kaçmadı tabi.

(#38682064)
Şuralarda görmeyi özlediğimiz nick sahibi.
Son zamanlarda ortalarda görünmeyen yazar. Özletti kendini.
hala arada sözlüğe girip nikaltına bakıyormuş...
böyle de iyi bir yazar idi. *
yayında şuan. sıradaki parcayı canımdan cok sevdiğim "kendim" için yollamasını rica ediciğim efendim.
adam hızlı çıktı beyler. * *
hala pes 2017'de kapışcaz.

lan bu kadar tırsağ...lan daha çıkmadı oyun tabi amk adam da haklı.
hala pes 2013 de kapışcaz.

lan bu kadar tırsağını görmedim yahu. *
Neymiş de pes 2013 cd sini akrabasına vermişmiş de , ana lig online da derecesi 900 müş de mış miş yeme bizi hacı, gel işte alayım ifadeni, amiyane tabirle, neyse bunu demim, yetkilisin sonuşta.

Eeheh alırsa cdyi haber et. Son 100 maçımda 5 kez yenilmişim.
(#20741642)

algı eke'nin kendisi bunu okumuş çok gülmüş ve twitter hesabından çok güldüğü için bu yazarla tanışmak istediğini belirtmiş. ah bana denk gelmez ki böyle bi şey. neyse ben şu başlığa komikli bi yazı giriyim de belki ona da güler. olmadı saipsiz taklidiyle mention atacam artık.
evlilik yaramamış sana çok süzülmüşsün yazarı.
o değil de bir kızı var tam yemelik efem.
o çocuk bundan nasıl çıktı diyor insan. *
evlendikten sonra aldığı birkaç kilocuğu bütün bir ömrüne mal eden birtakım kimselere söyleyecek söz bulamayan adamcağız. yazzıklar olsun lan sizin gibi arkadaşa. ben o kiloları hamilelikte aldım olm. üzgün surat.
yukarda; "ben artık eski ben değilim. çoluk çocuk sahibi adamım olm. göbeğim falan var artıkın." demiş.
ulan senin çocuk doğmadan önce de göbeğin vardı. kimi kandırıyorsun? göbeğini niye o tatlı çocuğa bağlıyorsun hayret bişey.
afedersiniz poşet siken kedisi var. siyam olan hani.
6 yaşında sigaraya başlayarak, (bkz: hassiktir) dedirtmiş yazar.
şüphesiz ki; bilgi içerikli entry girmediğini söyleyenler, gaflete düşenlerdir.

(bkz: #5815357)
(bkz: #24940698)
burası adına hatırladığım iki üç adamdan biri. baba olmuş, allah analı babalı ve sağlıklı büyütsün yavrucağı. selam olsun *
dünyadan bihaber, gayet masum bir şekilde, sabah akşam evde çocuğun altını değiştirip mamasını verir, gazını çıkarırken, ansızın sözlükte''milletin anasına yok yere sövecek kadar kalibresiz..'' şeklinde tanımlanmış bir adet alelade herif. noldu beyler, ben yokken hesabım falan mı heklendi acab.. heee silindikten sonra sözlüğe yeniden gelip bir an evvel sözümona eski bilgi birikimini, evvelki yazarlığında öğrendiği çakallıkları kullanarak dikkat çekmeye çalışan 11. nesilllerden biriymiş ok. lan ben de ciddi bi şey sandım amk. neyse hadi öbdüm.