bugün

görsel
yine piyasada dolaştığı söylentileri duyulan hede.
2020 başında Filtresiz adlı üçlü albümünü dijital ortamlara salmış grup.
körlük sağırlık zehirlenme ve hatta ölme gibi büyük sorunlara neden olabilir.
Sahte degil, vergisiz rakidir.

Mis gibi.
Sahte değil ev yapımıdır.
aynı sahneyi de paylaşmış olduğum, rock n roll ve blues tarzı müzik yapan beğendiğim bir müzik grubu.
Vergisi olmayan her şey sahtedir.
yeni albümleri sen tabii daha iyi bilirsin'de 6 yeni bestesinin yanına bir de üstat yavuz çetin'in yaşamak istemem cover'ını eklemiş güzide rocknroll blues grubumuzdur.

http://www.instagram.com/sahterakibb den ilan ettikleri yoğun konser programları ile bir yerde kesişmelidir.
öldürür ama genelde kör eder.
sezonu açılıyor. yavaş yavaş sürerler piyasaya. bu işin restoran-otel ayakları da çok masum değil. vay ben duymadım, vay ben işitmedim diyebilecek mekan sahibi yok gibidir.
mesela efe gold'un içine anadolu rakı basıp efe gold diye çakarlar. bu en masumu mesela lakin sahtekârlık tabii ki. tadı anlaşılır mı? gayet.
gözü aç esnaflar, yani halkımızın hemen hepsinin gözü aç olduğunu gayet varsayarsak, rakı işine ali cengiz oyunu bulaştırmayan müessese azdır.
sahte rakı içmeyin ağalar, sağlığınızı düşünüyorsanız sakın bilmediğiniz bir yerden almayın.

hiçbir şey yapamıyorsanız kendiniz yapın. ama sahte rakı asla içmeyin.
1 litre rakı alabilmek için devlete 450 tl civarı vergi veriyorsun . Bunu çok değil 250 TL’ye indirse bile kaçak rakıya rağbet devasa düşer hem de kasaya daha çok para girer.
bu vergi sisteminde rakı severlerin dikkatli davranmak kaydıyla mutlaka kendileri yapmaları gereken içecek...