bugün

derdiyok diyorlardı ne derdi varmış öğrendik.

yok kardeş messi olsan yine olmaz desen'Ki ben o takımda oynarsam türkiye dünya kupasını alacak yine olmaz öyle kupanın içine sıçarız. sen isviçre milli takımına layıksın. bizde arda turan, volkan demirel, mustafa pektemek, selçuk inan, gökhan gönül var onlar yeter!
hatta kupayı imralı ya götür sevincini bölücübaşıyla kutla.
eren derdivar'ın derdini anlattığı sıçmığı.
FIFA' nın sahaya tuvalet kağıdı sokmasına izin vermeyeceğinden sallayamayacağı bez parçasıdır, paçavradır. Aynı tanımlar bahsi geçen insansımsı gavatyus oçus içinde geçerlidir.
sahada aceb sağ bırakan olurmu seni diye sorasım geldi.
derdini siktiğimin adamı bayrağınız var mı sizin diye sorulması gereken eleman. ha pkk flamasını bayrak kabul ediyorsan bizim milli takımda pkk lının işi yok zaten.meclise bakma o ayrı hikaye.
olmayan ülkenin olmayan bayrağını bana monte edin demenin 1001 şeklinden yanlızca birtanesi olan beyanat.
kürt bayrağı bile yokken ortada, neyi sallayacaksın diye sormak istediğim, muhtemelen de cevabını alamayacağım eren derdiyok beyanı.
annesiyle kavga eden kişinin sorabileceği soru.
(bkz: eren beyniyok)
Karsisinda sallanacak onbinlerce "sey" gormek isteyen yaratik beyanati. igrenc fantezilerini git coplugunde uygula, ne idugu belirsiz ibibik seni.
Bu ülkede kimse kürt olduğu için başka bir kimseyi dışlamaz. Bu ülkede bölücülük propagandası olarak kabul edilen o sarı-kırmızı-yesil tuvalet kağıdını sallayanlar dışlanır. Kürt'ün aklı işte.
Git ozaman o yeri, başkenti, lideri bile belli olmayan meçhul bir milli takımda oyna, madem kürdistanlısın kendini pazarlamak için isviçre milli takımında oynamasaydın.
"kürt bayrağı'nden kastın ne amk?" dedirten sorucuktur. türkiye'yi bölünmüş olarak gösteren sikimsonik karikatürlerden bahsediyorsan yüzüne tükürmek farzdır senin. röportajını okuduğumda tiksindim senden insancık. hala türk insanının kürtleri dışladığını düşünecek kadar acizsin. biz türk, kürt ortak bir çaba ile bugünlere gelmişiz. bak turgut özal kürttür, ama ülkenin en tepesine çıkarak cumhurbaşkanı olmuştur. "ama, yea..." falan dersin şimdi sen. bak beşiktaşta oynayan ekrem dağ'a taraftar olarak kendisini çok severiz, kendisi kürttür. hatta türkçeyi de sonradan öğrenmiştir. ama adamdır adam! senin adın eren derdiyok değil eren derdigötdeliğindekiyara olmalıymış. asıl insanları ayrıştırmayı sen yapıyorsun, biz burada kardeş kardeş yaşıyoruz. bu ülkede yaşamaktan gocunanlar da siktirsin gitsin ayrıca...
kürdistan bayrağı diye bir şey varsa sallarsın ama bayrak bağımsızlık sembolüdür kürdistan diye bir devlet olmadığı için bayrağı da yoktur.sen benimkini salla eren efendi.
futbol terörü gibi mecazi bir terimin vücut bulmuş lideri olmak isteyen denyo sözüdür.
(bkz: sahada kürt böreği sallamak)
Ananın amı ayrı ülke diyosun hala türk'ün taşşağı altında şov peşindesin cevabı verilmesi gereken bir maldır.
en eğitimlisinin derdi bile bu olduğuna göre diğerlerinin hesabını yapamıyorum bile.

ey aptal türk halkı uyan artık.
taviz, tavizi doğrurur lafının vücut bulmuş hali. siz merak etmeyin, yakında bunu da yaparsınız.
salladıktan sonra sopasını atma bayrağın bize lazım olacak.
toplasanız mantıklı tek bir cümlenin dahi çıkmayacağı, sözlüğün yaş ortalamasının 15 olduğuna kanaat getirdiğim başlık. lys'den yeni çıkmış ergen, kinayeli kelime oyunu yapmaya çalışırsa ancak bu kadar olur. sözde duyarlılığını küfrederek sergilemek de fikir acizliğinden başka bir şey değildir.
derdiyok isimli şahsın aslında derdinin var olduğunu gösteren beyanat. böylelerine beyin nakli şart. seni milli takıma alan kim? hadi alındın eline sözde kürdistan bayrağı verecek olan kim? eline bir şey verirler ama bayrak değil.
kısa ve net bir şekilde cevaplanması gereken sorudur.

''o bayrağı sopasıyla g.tüne sokarız. yani sallayamazsın''

(bkz: şimdi siktir git)

edit: ayrıca sayın pezevenk, isviçre milli takımında alınan bir zaferden sonra salla kardeşim seni tutan mı var. giydiğin kırmızı forma üzerinde haç değilde, ay yıldız olduğunda mı kürdistan aklına geliyor a ibine.

sinirimi alamadım efendiler tutmayın beni. sönmez reiz in güzel bir cümlesiyle devam etmek istiyorum her ne kadar entry mi silineceğini bilsem de.

''seni bir sikerim, şeytan besmele çeker''
sen isviçre milli takımıyla maç kazandığında neden sallamıyosun o paçavraya benzer bayrağı diye soruya soruyla cevap verilmesı gereken durumdur.