bugün

fetö cü olabilir gibime geliyor.
"Atatürk'e saygı duymasam Anıtkabir'e gitmezdim" diyen kılıktan kılığa giren nankör.
Sen o videoyu çekmek için oraya gittin saygından değil. Belli ki çok hazırlanmışsın çarşaf altı makyaj falan. karakola giderken de tesettürlü. Sonra belki başka bir kılık seçersin. Benim merak ettiğim, seni kim seçti kızım?
Hangi sabrın sınamasında, hangi kana ekmek doğrayıcılığındasınız yine?

Ulan gerçekten üzülüyorum, biz birbirimize düşmanız, fırsat buldukça hatırlatıyor soysuzlar.
bir an olsun dahil tutuklanarak cezaevine gönderilmesi, o geceyi istemediği bir mekanda geçirmesi ve üzerinde esaretin ağırlığını hissetmesi bile içimizin yağlarını eritecek olan sosyal medya orospusu.
hiçbir zaman bu ülke ve dünya için bir değer ve önem taşımayan yaşamının kalanına ise hiç değinmiyorum bile.
anıtkabir'e giderek atatürk'e hakaret eden gerizekalı bir provokatör!

ben o kadına kızmam, hala bu tür algılara gelen gerizekalı koyun kemalistlere kızarım!

bu sözlükte yazan bebelerin çoğu 28 şubat dönemini bilmez, dolayısı ile bu ülkede o dönem nasıl algılar yaratıldığını da bilmez. hala bunlara inanıp, bundan dolayı ak partiyi veya dindar kesimi suçlamak ta ancak böyle mallara yakışır.

bu kadının iki akrabasının fetöden atıldığını duydum bi de. anlayın artık. neyse ki toplumun çoğu artık bu oyunlara gelmiyor!

özetlersek...

1) gerçekten çarşaf diyecek kadar dindar kadın,açık kameraya karşı ''bok'' demez!

2) gerçekten çarşaf diyecek kadar dindar kadın öyle makyaj yapmaz.

3) gerçekten erdoğan sevdalısı insanlar ona tayyip diye hitap etmez.

4) bunu yapacak kadar nefret eden bir insan anıtkabir'e adımını atmaz.

5) aklı başında kemalist, bunlara inanacak kadar aptal olmaz. ( ya da bal gibi de olur).

6) ve en önemlisi... ileride bu tür provokasyonlar çok göreceğiz, aman dikkat!
mapus damına düşmüş kader mahkumu. sayılı günler çabuk geçer kızım, ah benim kafasız kızım, beyinsiz kızım.

hangi akılla her devlet dairesinde portresi olan, her para da fotoğrafı bulunan, her okulda heykeli olan lidere kendi naaşında hakaret edersin. bu kadar mı gerizekalısın yavrum.

senin anan babanda suç. suç seni bu şekilde yetiştirende. atatürk'ü git istediğin yerde eleştir. burada bende eleştiriyorum ama kesinlikle hakaret olmaz olmamalı.

umarım tez zamanda çıkarsın aklını başına toplar hayatına devam edersin.
çöp.

fakat geleceğin milletvekili belki de bakanı.
Tutuklandı şeref yoksunu haysiyetsiz.

Şimdi sıra bu şeref yoksunu haysiyetsizde.

görsel
Tüm dünyanın saygı duyduğu bir lidere hakaret eden beyinsiz ve ahlaksız biridir. Hapislerde çürür inşallah.
mapusta don sütyen lazım olursa tedarikçisi olabilirim. bizim muzaffer abi pazarda sütyen külot satıyo. alırım üç beş.
Herkes ektiğini biçer.
hakaret için tutuklanmayı çok gören arkadaşlar, erdoğan'a hakaret ettiği için tutuklanan, fişlenen, işten, okuldan atılan insanlar için ne düşünüyor acaba, merak ettim.

hdpli selo bile, terör suçundan yargılanmasına ragmen, rte'ye hakarettten hüküm aldığı için tutuklu şu biliyor muydun?
ister provokatör olsun ister ciddi olsun hiç farketmez her türlü cezayı alması gerekiyordu aldı da zaten. provoke de olsa o lafları söyleyemezsin. hadi yoluna şimdi.
ak partililerin en az yüzde 50 sinin içinde hissedip de dillerine vurduramadıkları şeyi kamerayla çektiği için gündeme oturup ceza almış zır cahil, ebleh, çöp.

Toplumun önemli bir kesiminin resmini çizmiş kız.

Ciddi oranda bu zihniyette insanlar var. Ve bunun en büyük sebebi de cehalet, sorgulamama, sabit fikirli olma ve irade boşluğudur.

Fikri hür, irfanı hür,vicdanı hür insanlar yetişmedikçe bu toplumda böyle bok kafalılar eksilmez.
Boş beleş neslin boş beleş bir üyesi. Zaten sorgulanır araştırılır bir cemaatle ya da bir terör örgütüyle bağlantısı çıkacaktır.
Damat koğuşunda çekpas yapmalarını umduğum yobaz Atatürk düşmanı vatan haini.
provokatör biri olma ihtimali yüksek kişi. değilse çok sorunlu bir zihniyete sahip.
Amk cahili atatürk'e hakaretin suç oldugunu bilmiyordum demis
seyh hoca dinlemekten beyni yanmis cahil kalmis ezik.
olayı iyice abarttınız he

tamam yaptığı cezayı hak ediyor toplumsal kınamayı da hak ediyor ama kızın arkası yok diye 2 gündür gelen vurdu giden vurdu.. bu ülke ne hainlikler gördü, şu an siyasi mevkilerde bulunan insanlar neler neler söyledi ama hiç bu kadar sert bir toplumsal tepki görmedim.

kusura bakmayın da black mirror bölümlerine benzedi olay
https://www.uludagsozluk.com/e/39903168/

Al bunu al alalala
Atatürkçü olupda, atatürke hakaretten hapse atılmayı hak etmiş, bu yönüyle tarihe geçecek zavallıdır. Kimin maşası ise artık.
eğer bir kamu yaptırımı uygulanacaksa, cezasını anıtkabir'de temizlik yaparak çekmesini istediğim yobaz. başına ne geldiyse sonuna kadar hak etti
tipik bir ödlek siyasal islamcı; hükümete güvenip bir halt yedi, sahip çıkılmayınca da zırlamaya başladı.
fazla değer verilmiş bir kadın.
Küfür edersem onu yüceltmiş olurum onun yerine kendine bilmez Atasini bilmez ahlaksiz cahil diyebilirim.
bazılarının gerçek yüzünü görmemizi sağlayan kişi. sizin kadar söyledikleriyle yaptıkları uyuşmayan başka bir topluluk yoktur dünyada.