bugün

Madem Atatürk'ü sevmiyor nefret ediyor yallaaah Arabistan'a hacının hocanın birine 3. karı versinler. O zaman Atatürk'ün ona verdiği haklarla insan gibi yaşama özgürlüğüne sahip olduğunu hatırlar.
ahh ulan erkek olacaktı ki diye başlayıp dayak atma sahneleri hayal ettiren kızdır.
Ulan böyle kişileri var ya aç susuz uykusuz bırakacaksın. Terbiyesizlik, ahlaksızlık ve akıl tutulması olan bir video. Kınıyorum.

Edit:Atatürk'e hakaret eden o kurtuluş savaşında milyonlarca şehide de laf atmış olur. Net.
O kadına biri anlarsın lütfen.
Hayatı boyunca Atatürk ile ilgili bir şey okuyup anlamış mı.

Ortamlarda Saçma sapan konuşmaması gerektiğini ailesi tarafından söylenmemiş mi.

Ne derler saçmalama Ayten çocuk sahibi olunmaz ... ten. Aynen
Önce kimileri görelim .

Bu bünye altında memnun değilse
Z gitsin lütfen.
Onun gibi nelerimi gördü mu millet önce cümle kurmayı öğrensin geriden aklıyla.
Sonra mukayese etsin.

Yazık ya kimin çoocuysa. Yardım platformu açalım kardeşimiz için.
Akıl fikir verende çok olur şükür.
türbanlı mürbanlı anlamam ben. çok fena hatunmuş kendisi. alev alev yandığı 200 kilometreden belli. buna benzer kızları bazen taksimdeki kütüphanede görüyorum. öyle pis bakıyorlar ki gözüme sanki gel beni yatır ve acımadan sik der gibi.

lan olm türbanlı diye yüz çevirmeyin. ne fırsatlar çıkıyor karşınıza ah bir bilseniz.
Tuğçe'ye haber vereyim de burdaki provokatör pisliklere de dava açsın.
(img:#1712677)
kütük erzurum

memleket rize

başka sözüm yok.
bunun gibi beyinsizlerle aynı ülkede yaşamaktan utanıyorum.
Buram buram cahillik akıyor o pis kara carsafindan. Abrabistan devsirmesi seni.
Atatürk’ü sevmiyorum Tayyip Erdoğan’ı da sevmiyorum bu kızı da sevmiyorum. Ve malesef bu sözlükte benim fikir ve düşüncemi anlayacak kapasite kimsede Yok. Muhatap Yok.
tutuklanmıştır.

Anıtkabir’de Atatürk'e hakaret eden Safiye inci tutuklandı - https://bundle.app/onPXskOE
an itibari ile nöbetçi mahkeme kararı ile tutuklanmıştır.
Tarikatçıların geneli aynı. Ben orta okuldayken de okullara girip Atatürk düşmanlığı yaymaya çalışıyorlardı. He he diyerek s*ktir ediyorduk bunları.

En çok acıtanı da bunun aynısından akraba demeye utandığım birileride benim başımda var. Tek bir hatalarında affetmeyecek, emniyete direkt ben atacağım görüntülerini, seslerini.
linççi atatürkçü yobazların yanında duracağıma korumak için kendimi siper edeceğim kadın.
Alenen hakareti akp bile edemiyor. Sen kimsin ki alenen açıktan hakaret ediyorsun?
tutuklanmıştır.

görsel
Atatürk adının bu topraklarda artık ağır basmadığını, devrin değiştiğini sananlara, 80 yıl önce ebediyete intikal etmiş olan ebedi şefe hakaret edebilme yetisini kendinde bulan yetersizlere ve Atatürk cumhuriyetini yıktıklarını sanan irticacı örümceklere ders olmasına dilediğim bir sonla karşılamış şımarık ergen bi irticacı. Bu kadar şımarmayın. Biz varız ve ayaktayız gördüğünüz gibi de hala güçlüyüz. Şu ortamda bile Atatürk ün aziz hatırasına bir laf etmek nelere mal oluyor görüyorsunuz. Belki bu kız yarın beraat eder. Ama yıllar boyu toplum dışlayacak. Ayağınızı denk alın lan.
Gereksiz yere kendini milletin ağzında sakız yapmış kişi ayrıca kemalikler herzaman olduğu gibi hakaret kendilerineyse kudurmuş köpek gibi saldırırlar size hakaret ederken özgürlükten bahsederler.
Umarım bu tutuklanma kararı diğer hadsizler için caydırıcı olur, yüce Atatürk'e hakaret etmeden önce bir düşünürler.
milyonların sesi ve devrim şehidi.
8 yaşından beri kapalı 6 yıldır da Çarşaflı olduğunu söylemiş. Bunları kapatan aileleri yoksa genelde bu insanlar hiçbir şeyden eksik kalmıyonlar. Ben genelde Turlara çok giderim kafilede mutlaka numulenik oluyor. Tekne turuna gelip yüzmüyorlar. Barlar sokağına gidip içmiyorlar böyle garip insanlar. Gerçekte Atatürk e bu şekilde kin beslemelerinin sebebi kendi geri kalmışlıklarını ondan bilmeleri başka hemcinsleri gezip eğlenip sosyalleşmenin doruğuna çıkarken kendi dışlanmışlarının sebebini babalarında ortamında arayacağında gazi Mustafa Kemal Atatürk ten aramaları ne kadar ironik gelin siz karar verin.
(bkz: Fadime şahin)
(bkz: gül taşlı cenal)
Tutuklanmış motor.. bugün gördüğüm en güzel haber makyajsız herhalde yüzünü kapatmış sürat motoru..
bu olay tamamen bu kadar konusalarak sadece o şahsı ön plana çıkartıyor. Atatürk bu kadar ucuz insanların reklam malzemesi olamaz olamayacakta. Bu milletin evlatları gereken cezayı alması için herşeyi yapacaktır. Ayrıca şunu belirtmek isterim bu sadece önümüze konulan bir albeni kim bilir altında ne hadiseler dönüyor olayı sadece iyi yorumlamak lazım. Medyanın yine dünyanın en büyük gücü olduğunu gozlerimizin önüne seren bir olay oldu.
Tüm Çomarlara ibret olması gereken vatan haini.