bugün

Günümüzü şenlendiren haber.
Yakında tekrar salıverilir muhtemelen.. bir şey çıkacağını sanmıyorum..
gerçekleşmiştir.

sevinç naraları atan aptallar görüyorum.

odtü'lü gençler tutuklandığında bazılarının yaptığı sevinç gösterileri misali.

ne de güzel yağ sürüyorsunuz lan erdoğan'ın ekmeğine. böyle devam.
Ar gelir osman aga ar gelir safiye'ye hücre dar gelir.
Tutuklanıp cezaevine gönderilmiş, halen bişey çıkacağını sanmıyorum diyenler var.

isterse cezaevinde 1 hafta kalsın, bu korku ona da onun zihniyetindekilere de yeter.
Sabah gazetesinin haberine göre arkasında chp ve feto varmış. Her şeyi nasıl bunlara mal ederiz diye iyi çaba harcıyolar valla.
hatalı karardır. hakaretin cezası para vs. olmalı. hakaret ortadı mı? ortada ver 5 bin tl cezayı olsun bitsin.
boşuna sevinmeyin bunu tutuklamanın amacı bakın biz herkesi içeri alıyoruz siz de aman ha öyle karikatür falan ile Tayyip hakkında ağzını bile açmayın.

bu kızın durumuna gelince. sosyal medya üzerinden paylaştığı fotoğraflara bakınca arada kalmış birini görüyoruz. içinden diskolara, barlara gitmek, sabaha kadar sevgilisiyle olmak isteyen biri var lakin ailesi ona istemediği bir hayat vermiş.
Tc’nin bir hukuk devleti olmasının haklı sonucudur.
Uzun zamandır hukuk devleti miydik hayır?

Bu Safiye isimli çocuk ne mi yaptı?
Ülkenin en büyük değerine hakaret etti milyonların gönlünü kırdı. Yaşadığı korku ona yetti mi belli ki yetti tüm onurunu ayaklar altına alarak artık yüzünü bile gösteremeyecek kadar utanç içinde özrünü diledi fakat belli ki adalet bu defa işlemeyi unutmadı ve hukuk yerini buldu. Hak ise henüz tecelli etmedi.

Sözlüklerde internette orada burada vatan bölmeye çalışanlara bakmayın siz, recep Tayyip Erdoğan’a oy veren Hasan amca Ayşe teyze Hakan aslı Bilge ... vatanını seven herkes ulu önderi sever , ülkeyi Recep Tayyip Erdoğan’ı sevenler Atatürk’ü sevmez , tarihini sevmez, vatanını sevmez diye yaftalamayın. Bırakın bizi kara gerici tabaka dinsiz ilan etsin, cennetten mi kovuluruz ?
Ne Recep Tayyip Erdoğan’ın ne de başka bir parti liderinin kara gerici tabakaya ihtiyacı yok bu takım insanlar menfaatleri uğruna herkesi yarı yolda bırakır. Ve bu takım insanların bilgisiz saf coşkusu partisine kaybettirir.

Çok küçük bir kız yaptığı hataya kendisinin geleceği adına üzüldüm. Bizlere bir şey olmadı yine kalbimizde atamızın sonsuz hatırası, Atatürk’e de bir şey olmadı hatta bu gibi söylemler ile vatandaşın atatürk özlemi pekişti fakat çocuğa bu cahillik ağır geldi yara izi kapanmaz.

Düşünsene mühendissin Hyundai fabrikasına başvuruyorsun Atatürk’e hakaretten tutukluluk var adli kaydında, doktorsun medikal parka başvuruyorsun Atatürk’e hakaretten tutukluluk var adli sicilinde, ya da Benim oğluma senin kızına bakıcılık yapacak geçmişinde böyle bir simsiyah leke..

Adalet adına sevindik , çocuk için üzüldük. Geçmiş olsun. Hakkı ile cezanı çekeceksin belki tc içerisinde değil fakat vicdanın her gün eziyet çekecek.

Selam olsun ekmek yediği kaba tükürmeyenlere!

Ve selam olsun ulu önderin açtığı medeniyet yoluna Gönül verenlere!

(bkz: kimseyi görmedim ben senden daha güzel)

görsel
Kanunlarımızdan bir kuple de gelsin o zaman;
https://www.youtube.com/watch?v=kX90BAuHMuc
Bu memlekette hiçbir şekilde adalet Yok herkes kafasına göre takılıyor,bir söz sarfeden(olmaması gereken)tutuklanıyor dünde engelliye tecavüz edenler serbes bırakılıyor.kadıköy magandası 1yıldır kadın esnafları tehdit ediyor görüntüde çocuğa saldırısı var mahkeme serbes bırakıyor. Yok ya bu memlekette mahkemeye düşmeyeceksin.
kimseyi eleştirmem. kimsenin giyimi ile ilgili bir sikintimda olmaz. ama ben bir müslüman olarak, bu tiplerden çok şikayetçiyim. ben iyi bir bok muyum? değilim. günahkarim, hem de en önde gideninden.
çok dindar insanlarda tanıdım, ateit olan deist olan, kendini müslüman sanan... çeşit çeşit insanla sohbet ettim.
kara çarşaf giyen akrabalarım da var. tesettür nedir onlar da gördüm. yani sevin ya da sevmeyin insanlar bir şeye inanıyor. ve vucudlarini kapatıyorlar. inandıkları şey, onlara küfür etmemeyi, gıybet yapmamayı vs. söylüyor. ama safiye bedeni kapamış. yüzünü boyamis, ağzı lağım çukuru gibi... yani bu tür insanlar neden bu hale geliyor? evde bir hayat, televizyonda başka bir hayat, sokakta başka bir hayat görüyorlar. aile nedeniyle muhafazakar yetişiyor ama dünyanın güzelliklerinden vazgeçmek istemiyor... ortaya safiye gibiler çıkıyor. ben Atatürk'ü ve düşüncelerini sorgulayabiliriz diye düşünüyorum. bu olağan bir şey. ama milyonlarca insanın hassasiyetine bu şekilde konuşmak, üstelik üzerinde milyarlarca insanın hassasiyeti olan bir kıyafetle... ben buna kızıyorum safiye. kendin ol lütfen. cahilsin.. eminim onlarca kitap okudun dini kıtaplar... ama onları hayatında uygula. eşek gibi taşıma ilmi sırtında. hayatında uygula. birkaç yıl sonra kendin hakkında yazılan her şeyi buralarda okuyacağıni biliyorum. o yüzden kendin ol. akıllı ol.
Bakmayın, bir o kadar da alkış almıştır kendisi. Zira, basına yansımamış. Zaten başlarında bulunan zaat i alim de, pek sevmez kendilerini. Allah'tan, Atatürk bu ülkenin, milli bir değeridir. Yine garip bir tespittir ki, akp ile, atatürk'e hakaret hız kazanmıştır. Yok, külliyen zarar bunlar.

Umarım bir gün bitersiniz.
Bakın arkadaşlar. Hiç kimse devlet büyüklerine hakaret edemez. Ne Atatürk’e ne Recep Tayyip Erdoğan’a ne ismet inönü’ye. Eleştir, yanlış bulduğun şeyleri söyle ama hakaret nedir. Testis gölgesinde yaşamayı hayatın anlamı haline getirmiş gavatların şöyle bir düşüncesi var. Ben ak partiliyim istediğime söverim. Ben Reisi savunuyorum istediğim kişiye gider yaparım. Sakin ol Çomar. Kafanı biraz o testislerden kaldır. Cumhurbaşkanımız kendisi söyledi. Benim adıma ahkam kesmeyin, racon kesmeyin diye. Ayrıca bu vatandaşın provokatör olduğuna dair iddialar var. Hayır kardeşim. Maleceğiz bu kişi senin benim gibi bir hayatı olan ak parti seçmeni. Yanıldığı şey ak partiye oy verdiği için iç işleri mazbatasının kendine verildiğini sanmıştı. Allah ıslah etsin kendisini.
Temel sineklere kızar
Bu sırada sineğin teki temelin karısının alnına konar. Temel tüfeği eline alır ve ateş eder karısı ve sinek ölür. Temel "bir sizden bir bizden" der.