bugün

hayır olunmaz.
Bana daima saçma gelmiştir. Aşık olmak için tanımak gerekmez mi ya? Fotoğraflarda ne oynamalar, efektler, şekiller yapılıyor. Nasıl sevebilirsin ki birini hiç tanımadan, sesini duymadan, onunla göz göze gelmeden? Tabi şimdi kızanlar olacak. Olsun, belki yaşamadığımdan böyle geliyor bana. Ama tuhaf buluyorum. Çünkü hiçbir zaman görüntü birini sevmemde tek neden olmadi, nedeni bu da olabilir.
Seversin hatta ıstırırsın bile. Yeni türkü grubunun resim isimli bir şarkısı vardı, onu dinleminizi tavsiye ederim.
Bir beğeni olur o kadar.
Beğenidir o, aşk olsa duramazdin.
Olunur.
Mümkün değildir. Hoşlanırsın, belki hayalini kurarsın ama aşk başka bir şeydir hocam, öyle fotoğrafla olacak iş değildir.
olunabilirdir.
hugo ve tolga abla.
Halk hikayelerinde aşık olma biçimlerinden biridir.
sevmek zamanı filminde oldukça güzel işlenen konu.
görsel

tabi ki olunmaz, manyak mısın?
olunur tabi hatta fotosunu görmeye bile gerek yoktur aşk için. aşk farklıdır, başkadır, benzersizdir. somut örnekler vermeye gerek yok bunun için. insan görmediği birine bile kör kütük aşık olabilir. olmuştur da.

aşk başkadır...
kafa güzelse olunur. sabah uyanınca beyin devreye girer.
https://youtu.be/Sz8Ft434dW0
evet olunur. ilk görüşte aşkın farklı bir türüdür. ama çabuk geçer.
ahahah srkadaşımı hatırladım adam bize evlenecem o kızla diyip duruyordu noldu lan bizim kerataya cidden o fotoğrafını bize gösterdiği kızla evlenebildimi ki acaba ahahha.
(bkz: sevmek zamanı).
olunmaz. ohh ne güzel insan, keşke benim de böyle sevgilim olsa anlamına gelen duygudur.
En fazla hayran olursun veya hoslanirsin ama asik olamazsin. Olmamalisin da.
olunmaz. gülüşüne vurulursun, gözlerine, ağzına, yüzüne ne bileyim omurilik soğanına vurulursun anında belki ama aşık olamazsın.

sadece totosu görünen birisine de aşık olunmaz gerçi.

aşık olunmaz. aşıklar şerefsizdir.
ben sana değil senin resmine aşığım resmin sen değilsin ki , resmin benim dünyama ait bir şey .

https://m.youtube.com/watch?v=k8Rm9s79ecA
bir ömür boyu.
hissedemesen de, aklına kazınır silemezsin.
Aşkı yüzeysel bir şey olarak görüyorsan neden olmasın?
(bkz: sevmek zamanı).
Birini tanımadan nasıl aşık olabilirsinki.