bugün

Altın saatler başladı arkadaşlar hayırlı olsun.
Arkadaşlar nasıl gidiyor iyi mi?
maraşta başladı arkadaşlar.
Sevgiliyle geçirilen güzel bir gece sonrası evine döndüğünde, sabah kapınıza öteki bir 'sadece arkadaşız' modeli kızın gelmesiyle uykusuzca onu mutlu etmek zorunda hissettiğiniz gündür.
Geliyor gelmekte olan. bundesliga ile başladı, premier lig ile devam edecek gibi ve süper lig ile sürecektir inşallah.
Bugün de geldi çattı.

Ne olduğunu sadece; erkekler, amerika ve israil bilmektedir.
gece 22 ile 24 arasi olan olaydir. cok erken gencler yapmayin simdiden.
Sayılı saatlerin kaldığı şu zamanlarda hazırlıklar yavaş yavaş tamamlanıyor.
bugün de sırrı açığa çıkmayan olay.
diğer erkekler cumartesi ne yapıyor bilmem ama ben bütün gün uyuyarak hafta içi'nin yorgunluğunu atıyorum.
Görüyorum ve duyuyorum ki, aramızdaki bazı casuslar bu kutsal sayılabilecek özel günü deşifre etme çabası içerisinde. Öyle bir eylemle kalkışmayın lütfen. Yakışı kalmaz sonra.. Haddinizi bilin baylar.
Geldi yine iki gözümün çiçeği.

Duşumu aldım, güzel güzel kokular sıktım, kot pantolon ve deri ceketimi giydim. Ben hazırım.
Sözlükler eskiden çok güzeldi. Mizah vardı, eğlence vardı. Bu başlık da bunun kanıtı. Yıllar geçti ama hala ekmeği yeniyor. Bir Yenisi yapılamıyor mesela.
bugün sözlükte yaşanmaktadır. eskiden öyle miydi, dışarıda yaşardık bu günleri. hey gidi.

ulan hayat çok acımasızsın.
Şu an dibine kadar yaşadığım olay. Lan yapma bi dakka rahat dur entry giriyorum.
şimdi kadıköy barlar sokağında maç sonrası fasılımızı yapıyor olabilirdik. evet zalımsın hayat şerrrefffsizzz korona
ben erkenden hazırlıklarımı tamamlamış, kınından çıkmış bir kılıç gibiyim.
Ben bugün pas geçiyorum arkadaşlar, siz devam edin.
genc yasinda evlenenler kirkindan sonra azar.
muhtemelen şimdiden planlar ve hazırlıklar tamamlanmış, umutlar bir sepete atılmış akşam olması bekleniyordur.
Ee bu gece de oluyo mu beyler??¿
Yarın akşam tüm çıblaklığıyla açıklayacağım olaydır.

Bu olay sadece erkek cinsiyle kısıtlanamayacak kadar özel ve müstesna bir olay. Sözlükteki kadın yazarlarımız da (hepsi birer çiçektir) bu olaya vakıf olacaklar artık.

Yarın 21.00 bekleyin.
gerçekte olmayandır.
Mesai bitmiş ve nihayet yine yaklaşmıştır. (bkz: loading)
la pompa la pompei .