bugün

bende o buzdolavına ilaveten bir tane vantilatör (ki en düşük seviyede çalışıyor, motoru da küçücük bir şey yüksek torklu olmasa döndürmez bile) bir de çamaşır makinası var ve o çamaşır makinası da ayda 4 kere çalışıyor. Bana gelen fatura 140 lira dostlar. hayır evde değildim amk çamaşır makinası vantilatörle falan mı sevişti?
sadece buzdolabı için bir eve en fazla ayda 12 tl gelir. komşularına dikkat. ( kaçak elektrik )

buzdolabının lastiklerini de ılık suyla ayda bir sil derim.
Her ay 600 7000 ödüyom..

Lan biri bitcoin madencilik mi yapıyor benim hatta..

Sizin dedikleriniz su faturası benim..
45 lirasının vergi 47 lirasınında tüketim bedeli oldugu faturadır.
Buzdolabın var işte kardeşim zenginsin mis gibi.
Yarrak gibi bir durum. ama olum böyle başlıklar açmayın trilyonlar götüren adamlar bunları okursa 92 tl fatura çok az aq deyip daha fazla zam yaparlar. işleri sikertmek çünkü.
45 tl kullanim parasiysa; geri kalani surili kardeslerimize, doguda kacak elektrik kullanan kurt kardeslerimize, tarafsiz habercilik yapan trt gibi guzide kanalimiza ve bir de devletimize gidiyor yani. Kullandigin elektrik kadar bir de hasmetli devletimize odemissin cok mu ? Sen o parayi odemezsen simdi surili kardeslerimiz plajda nargile keyfi yapip karilarin kizlarin gotlerini ve amcuklarini kesemeyecek. Ayip degil mi aq bu yaptigin simdi ?

Edit: ironiden anlamayan sigirlar icin bir turnusol girevi goruyor sanirim bu giri. Asdhsgsfagajaklalakjsgsgshshshsgsgjijijijijjdjdjsjsjsj.
Mezbaha tipi dolap heralde aq.