bugün

ne izlemesi gerektiğini bilen, aklı başında kişidir.
televizyonun vitaminli kısmını alıp gerisini çöpe atması durumudur.
izlenmeye değer dizileri izleyip diğerlerini iplemeyendir.
dizilerin içinden eleye eleye en güzel ikisini seçen insandır.

(bkz: hastasıyım)
seçici insandır. Bir süre sonra suskunları da izlemeye başlayacak insandır.
kaliteden anlayan kişi olduğu için diğerlerini izlemenin vakit kaybı olduğunu düşünmektedir.
Popülaritenin kurbani olmus insanlardir. Oyle ki butun sozluklerde bu iki diziyi izlemeyenlerin agzina terlikle vuruyorlar.

Ayrica bu dizileri izleyenler asla baska bir diziye bakmazlar ama her dizinin her bolumunu hunharca elestirirler. Nasil izlememekse artik.
neyin izlenmesi gerektiğinin farkında olan ve izlemeyenlerin çamur attığı insandır. absürd komedinin ne olduğunu bilmeyenlerin leyla ile mecnun dizisine saçma, türk polisinin çok kibar saçmalıkta olduğunu düşünenlere de behzat ç kaba saba gelmektedir. izleyenler bulaşmıyor da izlemeyenler neden böyle davranıyor anlaşılabilmiş değildir. azınlık bir grup olarak kalmak istiyenlerin izlediği dizilerdir bunlar.
Yorum yapılmayacak insandır.
işte o benim başka izlenecek bir şey yoksa ben ne yapayım, televizyon kanalları belgesel yayınladı da biz mi seyretmedik.
türkiyenin düşünen, sorgulayan, hayata dair görüşleri kendi fikirleri olan vatandaşlarıdır. bütünün içinde çok az yer kaplarlar ancak zannımca en kaliteli kısmı oluştururlar.
yerli yapım olarak izlediği iki dizidir. yabancı dizilerden friends, seinfeld, oz, six feet under, lost, scrubs izlemiş bitirmiş devam etmekte olan how i met your motherı güncel takip etmektedir.
ergen vb. şeyler olduğuna hangi mantık süzgeci sayesinde karar verilmiştir bilemem, ancak ergenlik sebebiyse bu hiç çıkmayayım ergenlikten.

tanım: bugüne dek hiç farkedemediğim ancak ısrarla ergen olduğu söylenen insan.
(bkz: afili filintalar)
(bkz: emrah serbes) (bkz: onur ünlü)
yeni yeni 80 lere de takılmaya karar vermiştir.
Türkiye'de izlenmesi gereken 3 diziden 2'sini izleyen insandır.

bir diğeri de, (bkz: yalan dünya)
varsa başka bir dizi söyleyin de izleyelim diyen insandır. bu dizileri beğenmediği halde izleyerek izleyici kitlesine sallamaya çalışan tipler de vardır ayrıca.
bu benim.
bi de suskunlar'a dalıyım diyorum da fazla dizi bizi bozar diye korkuyorum.
ha bir de asosyalim ama ergen değilim onu napıcaz?
Fatmagülün suçu ne, akasya durağı, arka sokaklar ve buna benzer sadece reyting uğruna yapılan dizileri izlemektense bu iki diziyi izlemeyi tercih etmiş insandır. iyi de yapmıştır, devam etsindir.
adamdır.
yalan dünya gibi bi şaçmalamayı izlemeyendir. tahminimce yakında suskunları izlemeye başlayacak olandır. candır.