bugün

öyle bir anlatti ki muptezel Pezevenk sanki adam diktatör değil de demokrasi havarisi.

Saddam ihanet etti halkına ihaneti de gördü.
ellerine ne sıçtı ise yüzüne onu sıvadılar.
26lt kan vererek kuran yazdırtmış kişi...
kürt cleaner olarak bilinen devrik ırak lideri. ölü mölü değildir o bebe bence.
küçükken ibrahim tatlısesle karıştırırdım. ama harbi benziyorlar. iyi abd yanlışlıkla saddam yerine iboyu asmadı mk!
bu sığırlara böyle bir lider lazımdı ki, ağızlarını açmasınlar tek kelime konuşup fitne saçmasınlar.
diktatör.
Katil falan değildir bu adam. Saddam'dan sonrası aşikâr. Irak yükselişinden korkan abd saddam'ı devirmiştir.
Bütün olay bu.
Ölmedi diyolar ama hadi hayırlısı diktatörüdür.
ikizkuleleri vurup amerikaya meydan okuyan efsane lider.

eksi yiyecegimi biliyorum dost acıları söyler yazar kardeşlerim bu adam kimsenin yapamadıgını yaptı islam alemine zarar veremezsiniz diyip amerikayı vurdu.
ulan binlerce insanı zulümle öldürmüş bir katili bile şehid ilan ettiniz ya ne diyeyim.
Bir katil.
asılmadan önce cehenneme git diyen cellâtına; "erkek olun erkek!" diye bağırarak ırak halkının gönlünde taht kurmuş, günümüzdeki sözde komunistler gibi lafta değil tam anlamıyla emperyalizmin karşısında durmuş olan saddam hüseyini ırak savaşının başlangıç yıl dönümünde saygı ve sevgi ile anıyoruz. ıraktaki gaz odalarının bir gün türkiyede kurulması dileği ile.
devrik diktatör.
Tüm zamanların en agresif diktatörü olarak bilinen, Amerikan ordusu tarafından yakalandığında insanlığa karşı işlediği suçlarla cezalandırılmıştır. Bu suçlar masum kadınlara ve çocuklara yaptığı işkenceleri, yasa dışı tutuklamaları ve yüzlerce insanın ölümünü içeriyor.
Yüzlerce insan demeyelim de yüzlerce k*rt diyelim biz ona.
8 günde bağdat düştü ülkesini adam gibi savunup kuyuda yakanalip asilarak degilde elde silah göğüs gögüse muharebede ölseydi şehit diyebilirdik kağıttan kaplandır kendisi.
Yine çık gel Tikritten çocukluğumun kahraman adamı. Birruh biddem nefdik ya saddam!
Aslında ateisttir.
Diktatördü belki ama işine gelen Diktatörleri destekleyen batı yüzünden haksız bir şekilde yok edilmiş bu hadise her fırsatta insani değerlerden bahseden batının masal anlattığını işine gelmeyince gayet de savaş makinesine dönüştüğünü ve haklı olanın değil güçlü olanın kazandığını göstermiştir.
ecevit ırak'a girilmesini istemiyordu, ardından yapay krizle eceviti düşürüp tayyip'i getirdiler.

sonuç

-Türkiye-Amerika stratejik müttefikliği

- kahraman amerikan askerlerinin ülkelerine sağ salim gitmesi için dua ediyorum.
idama götürülürken:
görsel
Binlerce kürtü kesen katliam yapan adam gibi adamdır. Bizim başımıza bela oldular ama soylarında epey eksilme olduğuda bir gerçektir.
Sosyalist derken? Kendisi ulusalcı-nasyonal bir sosyalistti.

Katıksız bir arap milliyetçiliğine sahipti son yüzyılın en sağlam arap lideriydi. Arapları sünni-şii hristiyan diye ayırmazdı. Yakın korumalarından bazıları şii araptı. Ancak siyaseti de iyi bilirdi. Hz.ömer e hz.osman a hakaret eden ve iran adına çalışan bir mollayı öldürtmüştür.fikirlerinin babası Hristiyan arap mişel eflak ı öldükten sonra sünni arap yapmışlığı da vardır.

Evet iktidara geçmek için abd desteği almıştır ama sonra aynı abd ye rest çekmiş arap petrollerini millileştirmeye çalışmış yabancı sermayeye savaş acmistir.

Arap israil savaşlarında geri adım atan diğer arap liderlere baya sağlam giydirmiş "ben 39 füze attım maçası yiyen 40. Füzeyi atsın" demişliği vardır.

Nihayetinde adamdır. Kurban bayramının 1.günü asılarak idam edilmiş ve islam dünyası resmen aleni tehdit edilmiştir.

Fanatikleri şimdi ışid saflarında abd ile bir olup kendine mehdi ordusu diyen şia milislere karşı savaşmaktadır. idamına hükmeden ıraklının kafasını kesmişlerdir.
şaka maka öleli 10 yıl olan ıraklı diktatör.
Halepçe katliamının baş sorumlusu..

Onbinlerce Kürt, alevi, yezid çoluk çocuk demeden öldürmüştür. Ateşler içinde yanıp kül olasıca.

(bkz: Halepçe katliamı)
petrolü dolar endeksli satmadığı için devirilmiştir, tıpkı kaddafi gibi.

(bkz: çoh hojdır ama banena)