bugün

sabah daha 4.40 civarı olduğu için burada nöbeti devralabilecegim dernek. iyi uyudum ama o ayrı amk. erken yattım valla, ama hep diyorum kalbim sizlerle idi. rüyada da bir maç izliyordum valla, yeminle, çok sıcak bir hava, forma falan hakgetire, ustler çıplak oynuyorlar, en son sergen' i gordüm, altta pijama gibi birşey, onun da üst çıplak, hakem ona doğru yürürken lan dedim kart yemese bari amk. şu rüyaların anlamına sokkim zaten, ne alaka la?
Muradına ermiş yazarlardır. Saati 7 ettik..

Ben yatıyom lanet olası pislikler
Gidiş.
görsel
bari sabah namazına camiye gidip dönüşte sıcak ekmek alaydınız da bir işe yarasaydı uyumadığınız denilecek hareketdir.
Uzun zamandir ilk kez millet iş yerinde ilk molasina cikana kadar uyumadim. Iyi halt ettim.
Uyumaya çalışmış ama uyuyamamis kişidir.
Kot pantolon ve gömlek ile uyulur mu lan ?
Sabahın köründe kalk pijama giy, Uykun bölünsün.

Ha gömleği de çıkarttım ama giyecek üst yoktu hepsini makinaya atmışım meğer.
Ne yaptım üstsüz yattım oh mis gibi.
esmiyor beyler.
Uykum yok hava sıcak kafam güzel demiş demir demirkan.
paşam ekle beni.
yazın lan beni de. bugün zıvanadan çıktım. aman zabahlar olmasın.
Üyesiyimdir. 9 aydır bugünü bekliyordum. Fuck you OSYM
yazın beni de derneğidir. ben zaten 12 de yattığım günü hatırlamıyorum ki. o güneş doğacak illa, ben batacağım. uyandığımda ay ışığında bi sigara yakacağım.

edit: bi cümle ilave.
her sabah listesine baktigim dernek. la hoş oluyor nickimi görmek. bu da kapıda olsun mu la? valla bak.
görsel
görsel

Tabi oruç ayı bitsin öyle.
Şimdi günaha neyim girmeyin mubarekler *
Üye olmak istiyorum nereden kayıt yaptırıyoruz arkadaşlar.
bugün bana destek olan dernektir kendileri. güzelcik derneğimiz olmasa bana bu uzun otobüs yolunda kim yardımcı olacak?

tek sorun %17 sarj kalmış olması.
sabah 8 de trenim var beyler. uyusam mı uyumasam mı karar vermedim. fikirleri in dm. katil portakal sen hariç.
iyi bayramlar gençler.
Benimdir. camiden geldikten sonra uyuycam.
Selamun Aleyküm. Nereye imza atıyoruz?
Namazdan sonra misafirim var. Eğer atlatabilirsem bi kaç saat uyuyup hayatımı normale döndürmeyi, bu derneğe veda etmeyi planlıyorum.

Saygılar..
Burada yazıyoruz diye şimdi biz yazar mı oluyoruz. bugün bayram. efesleri ellerindedir. Ben de o sabahlayan yazarlar arasındayım o vakit.
Bir dernek.

Uyuyun tabi...
Olmayan bir dernek. Evet.
katıldığım dernektir, çaylar benden.