bugün

güne zinde değil de yorgunlukla başlamaya neden olur. ama çok iyi bir uyku açıcıdır, orası kesin. tabi sabah kalkan penisin de yalanarak ve üzerine oturularak indirilmesi biz erkekler açısından oldukça keyiflidir.
Aslında bilimsel ve dini olarak en mantıklısı ve eftali.
sabah olsa da bir osbir daha yapsam dedirten.
Birazdan gerceklestirip yatacagim eylem.ezanin bitmesini bekliyorum o arada size bir kac kelam edeyim.hayatinizi pipinizin cektigi yerlere goturmeyin.yapabilirseniz sizde suan benim gibi sabah seksi ile rahat rahat uyuyabilirsiniz. Ezan bitti hepinize iyigeceler diliyoruz.
sabah seksini en güzel atan şiir. http://www.sohbetteyim.net/hayalinle-sevistim.html
Evlenince iyi gider.
sabah sabah uykulu uykulu hiç yapılmaz. denemedim ama yapılmaz abi.
bu pazar da yaptık vesselam.
bugüne de enerjik başlamamı sağlamıştır.
(bkz: geçen yine sikiyorum)

bunu bu kadar belli etmek zorunda mısınız?
her sabah olsa her sabah isteyeceğim tatlı sıcaklık.
-lanet olsun coni bana bu işleri bırakacağını söylemiştin, söz vermiştin seni aşşağlık herif.
bu sabaha da enerjik başlamamı sağlamıştır.
Hem sabah hem pazarsa daha bi keyiflidir.
bugün de rahatlattı.
(bkz: sabah eksisi)
elim ağrıdı biraz ama şimdi duşa gircez birazdan, yani elimi sabunlayacam işte.
sex gece yapilir diyenlerin tepki göstereceği basliktir. ya da değildir.
En güzeli Metrobüste yapılır.
(bkz: enerji korunumu kanunu)
(bkz: enerji yoktan var edilemez)
seks için bile olsa, ben uyanmam lan. Sabah uyanılır mı? Kafayı mı yediniz.
hiç merak etmediğim sekstir, uyku gibisi yok.
Ön sevişmesi ayak parmaklarını emmek ile başlar.
insanın gününün geri kalanının çok mutlu geçmesini sağlayan hadise. önce bir öpücükle güne uyanırsınız sonra dudaklardan aşağı doğru inen bir dille... en sonunda ise ellerde kahve karşılıklı oturulur ve karşılıklı olarak iltifat edilir.
Sabah sabah insanın ağzı çiğ et gibi kokarken bu sabah seksini öven insanlar hayret verici. Seks güzel şey iyi tamam fakat bazı bazı bir düşünmek lazım arklar.