bugün

günün en makbule geçen kahvesi olup, uyanır uyanmaz kişiyi yapım çalışmalarına yöneltir...
akla ilk gelen sabah keyfidir.

(bkz: rüyamda mı gördüm ne)

illaki içilmesi gerekir .
uğruna derslere geç kalınıp azarlar işitilir.

(bkz: inadım inat kıçım iki kanat)

olsundur.
canı sağ olsundur.
yanında günün ilk sigarası yakılmalıdır ki keyif ambiyansı katlanarak tavan yapsın...

(bkz: ağzının tadını bilmek)
Kendisinde müthiş bir şiirsellik vardır esasında; hele de evde, pencere kenarında içileninde... Şimdilik okumuyorum bu şiiri, ileriki günlere erteliyorum...
hayatın en güzel motiflerinden biri, ömrün en şahane rutini.
aç karna ve sigarayla içildiğinde başı döndüren, aşırı enerji yükleyendir.
99.0 frekansından yayın yapmakta olan karmatürk te aslı omağ ın 07:00 - 10:00 saatleri arasında sundugu, dinlenesi programdır.
(bkz: wake up and smell the coffee)
(bkz: the cranberries)
uyanma sebebidir bazen. günün en güzel kahvesidir.
güne kendinizi adapte etmek için alınan uyarıcı madde. gün içinde içilen kahvelerin en güzeli. * *
kahvaltı edildikten sonra yanındaki keyif sigarası ile tadına doyum olmayan türk kahvesidir.
güne güzel başlamak için motivasyon arttırıcıdır.
icindeki neskafe orani ne kadar yuksekse uyandirma etkisi o kadar guclu olan, proje, okul, is sabahlarinin enerji icecegi.

+ i like my coffee black, just like my metal.
en keyif verici tattır.
orgazm sigarası gibi.
günün ilk kahvesi ilk keyfidir. anlatılmaz yaşanır ve evet yaşıyorum.
tiryakilerin kahvaltıdan önce orta şekerli içtikleri türk kahvesine verilen isimdir.
iştah açan harika kokusuyla, insana hayatta olduğunu hatırlatan buruk lezettir.
orta şekerli türk kahvesinin büyülü, muhteşem tadını bilenlerin vazgeçemediği alışkanlıktır.
her türlüsü güzeldir. sabah olduğu için.
uyanır uyanmaz yarım fincan kahve yarım fincan su karımı, muhtesem bir tat ve gercek bir uyandırıcıdır.
kahvaltı yerine, sıcak sıcak... sabah uykusunun yerini tutar.
huzurlu bir ortamda içiliyor ise müthiş keyif verendir.
uyanmanın tek şartıdır.
sayısını abartınca zor anlar yaşatabilen.
(bkz: aç karnına 3 sabah kahvesi)+ (bkz: sade kahve içmek)= (bkz: kusmak)
güneşin her yeni doğduğu günde balkonda içilmeden baslanmayan, arada bir yanında çikolata olsa çok daha iyi olan, hadi hadi bir sigara da yaksam fena olmaz denilebilecek eşsiz bir içecek.