bugün

Kız ve erkek ismidir.
mayıs sonlarının olmazsa olmazıdır.
eğer deniz kıyılarında gündüzleri denizden karalara, geceleri ise karalardan denize doğru esen hafif şiddetli bir rüzgar varsa o rüzgar banko meltemdir.
Disarda bir ruzgar var sanirsin col ruzgari bende serap goruyorum yanimda buzlu su sisesi falan.
isim olarak başarılıdır.. Ama şu anda geeçek anlamıyla kendini unutturmuştur.. Ha biraz essen ne olur yani.. Esmeyi anlatsan falan.. Esip geçmeyi anlatsan.
bu aralar esmeyendir.
Rüzgarı hissetmeye çalışmak benim gizli ibadetim.

Sanırım motorlara olan hayranlığımın da kuşların benden daha mutlu olduğunu düşünmemin de temel nedeni bu, rüzgara olan hayranlığım.
gözlerimden öpmesini dilediğim.
yüksek basınç merkezinden alçak basınç merkezine doğru hareket eden yatay yönlü hava hareketidir.
göksel'in en sevdiğim şarkılarından biri.
Azerbaycan (AzRap) rapçı ismidir. Rüzgar a.k.a Kamikadze . Contra ve infaz'la ft'i var.
Rüzgar senin kokunu bana getirse
Bir güzel sima doğsa ay karşımda
Bülbül altın kafesten çıksa
Yar yar ben seni hep ararım.

Ne biçim şiir lan bu.
Yaşamın yağmur'dan sonraki en boktan en çekilmez şeyi! Nefret ediyorum anlıyor musun nefret nefret nefret!!!
Bu aralar Çanakkaleye fazla esiyordur kendisi.

Az önce uçuyoruz sandım.
Aşktan ,kederden en çok da kendimden sıkılmışçasına kalbimden söküp attım seni ..
Yaktım kendimi, en çok da içimdeki seni ..
külleri savurdum dört bir yana, rüzgar içine çekti kaybetti seni..
Senin esintinle, rüzgarınla varolan gönlüm yine senin rüzgarınla son buldu..
Şuan bulunduğum ilde rüzgarın şiddetini merak etmekteyim. Adeta fırtına estiriyor.
Rüzgar genelde yağmurun habercisidir.
Ben rüzgarı sevmem.
yere paralel hava akımı. bisikletÇi iÇin pek hayırlı bir kavram değildir, grup halinde antrenman yapılıyorsa Çeşitli formasyonlarla dezavantaj azaltılabilir. bireysel antrenmandaysa kaÇış yoktur, zevk alınmaya bakılmalıdır.
içimi acıttı lan bu konu.
gökselin sesiyle daha da güzelleşen bir göksel şarkısı. *

(bkz: kelime oyunu)

https://www.youtube.com/watch?v=ughoErzVZXc
Yeni türkünün en güzel sarkılarından biri olmaya aday. Hangisi daha güzel diye yorumlamam genelde ama bu gercekten Hos. Sözlerini sil sadece melodisi bile sabaha kadar dinlenebilir. * Melodisini Zil sesi yaptım birisi aradıgında en az 3 calıstan sonra acıyorum..
Yeğenimin ilk adı. Ulan rüzgar diye isim mi olur amk.

Adamı delirten isim.
Esmiyor.
Ankara adlı mükemmel bir şarkı seslendiren rock grubu.
Hava akımı.
Cok guzel bir isim.